تمام شواهد و مدارک است که از یک جهت مراسم اتفاق می افتد

یک جهت مراسم در واقع اتفاق می افتد ؟

بیلبورد گزارش مراسم است که به احتمال زیاد در افق پس از لیام پین صحبت با جیمز کمربند و گفت که او “مجاز می گویند بیش از حد” اما گروه “زبان خیلی بیشتر در حال حاضر است.”

“من نمی توانم بگویم بیش از حد. آن را در واقع لوئیس (Tomlinson) [که] گفت: من به صورت آشکار یک کمی در مورد برنامه های ما روز به روز دیگر. بنابراین من تا به حال یک گروه گفتن در چت گروهی.”

Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik و لوئیس تاملینسون صرف سال در بالای نمودار — و نوجوان قلب — به عنوان گروه “One Direction.” اما همه به پایان رسید که در سال 2015 پس از خروج ناگهانی ملک. این گروه اعلام کرد آنها خواهد بود “گرفتن یک استراحت” ،

در سال 2017 Horan اشاره در سال 2020 مراسم زمانی که او گفت که این گروه خواهد بود “احمق نه” دوباره برای سالگرد 10 خود آمار سال 2010 تنها “چه باعث می شود شما زیبا” گزارش سی ان ان.

سبک نیز ساخته شده و نظرات در مورد امکان تجدید دیدار در اخیر SiriusXM مصاحبه گفت که او را به انجام یک-اجتماعی فاصله عملکرد با گروه بیش از زوم حتی اگر آن را “مراسم ما [گروه] تا به حال در ذهن” E! اخبار گزارش.

تاملینسون همچنین با اشاره بالقوه مراسم در ماه فوریه برای صبحانه خواستار آن را “اجتناب ناپذیر است.” او همچنین گفت: مستقل که با “روده” گفت: گروه خواهد به عقب بر گردیم به هم چون “آن را فقط بیش از حد جادویی برای همه ما به هرگز دوباره آن را انجام دهد.”

در علاوه بر این به دنباله از نکات سمت چپ توسط اعضای گروه خود و تمام اعضای گروه در حال حاضر در زیر هر یک از دیگر در Instagram یک بار دیگر — حتی ملک سی ان ان گزارش داد.

اما به نظر می رسد مانند تازه شعلهور Instagram دوستی ندارد عبور به زندگی واقعی است. پین شوخی دعوت یک همکار در آخرین مجرد “Alesso” برای پر کردن در برای ملک در فرضی مراسم نشان می دهد که محروم از اعضای گروه نمی تواند آینده را به “یک جهت” — 10th anniversary یا نه سی ان ان گزارش داد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im