همه دروغ تهمت و گفت: وست پوینت فارغ التحصیلان در مورد آمریکا نظامیگری

آن را به اندازه کافی بد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض خطر سلامت از فارغ التحصیلی کلاس در وست پوینت برای اهداف یک op عکس خود را برای انتخاب مجدد کمپین با اصرار بر آوردن آنها به محوطه دانشگاه. این به اندازه کافی بد است که او به عنوان هشدار دهنده عملکرد است که در آن برخی از ناظران شاهد یک پیشرفت زوال عقل و در طی آن او به سختی بلند کردن یک لیوان آب.

آنچه بود بدتر شد همه دروغ و نیمه حقایق مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وست پوینت فارغ التحصیلان.

او تصریح کرد که او نمی خواهد اجازه می دهد تا به تغییر نام پایگاه نام در طول Jim Crow عصر مؤتلفه برای ژنرال, که چیزی است که من آرزو می کنم من می تواند این آینده افسران unhear.

تهمت و دروغ است که او تا به حال کامل نابود داعش (که انجام شده 500 حملات در شمال عراق در سه ماهه اول سال 2020). او دروغ گفته است که ایران ژنرال قاسم سلیمانی که او با افتخار از داشتن whacked شد “تروریستی است.” او نمی شد. او رئیس یک دولت نظامی است. تروریست ها در حال خصوصی شهروندان که مرتکب خشونت علیه غیرنظامیان برای رسیدن به اهداف سیاسی. Muddying آب توسط تشریح یک نظامی دشمن یک “تروریست” است که فقط در تبلیغات و دانشجویان نیازی به شنیدن این که از رئيس جمهور است. آن را شرم آور بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دستور نظامی ایالات متحده به ترور سلیمانی که به تازگی پرواز یک جت تجاری به فرودگاه بین المللی بغداد برای انجام مذاکرات صلح از طریق نخست وزیر عراق با عربستان سعودی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دروغ است که او تا به حال شده است از آمدن به کشتن آمریکایی ها که پنتاگون حاضر به بازگشت او را در.

حتی زبان برگ برنده استفاده می شود در مورد U. S. military شرم آور بود.

یکی از تنها دو ژنرال تهمت ذکر شد George S. Patton, کسی که با او دارای یک شیفتگی است. پاتون شد یک جنگ بزرگ قهرمان در مبارزه با نازی ها هر چند دستاوردهای خود را به عنوان بزرگ به عنوان اتحاد جماهیر شوروی ژنرال در جبهه شرقی. اما خود را متعادل تر همکار ژنرال عمر برادلی توصیف او به عنوان “رنگارنگ اما تند و شدید, پر از, خوی, هیاهو, تمایل به درمان سربازان و زیردستان به عنوان کودن. او در درجه اول یک شومن بود. این نشان می دهد همیشه به نظر می رسید برای اولین بار آمده است.” پاتون را درک نمی کنند اختلال استرس پس از سانحه و دیدم سربازان از آن رنج می برند به عنوان بزدل سیلی دو نفر از آنها در بیمارستان در سیسیل. اما مشکلات واقعی پس از جنگ زمانی که او قرار بود به اجرای denazification در بایرن. پاتون نیست آن را خرید. او ارزش نازی ها که از سال 1945 به عنوان متحدان در مقابل اتحاد جماهیر شوروی که در برابر او در حال حاضر می خواستم برای رفتن به جنگ. نگران کننده ترین از همه بود و خود را باطل ستیزی و میل شدید برای سرزنش قربانیان یهودی هولوکاست بسیاری از آنها هنوز هم زندگی در کثافت کاری در اردوگاه های تحت مدیریت خود را. (بسیاری از آنها نه نجات از اردوگاه تا سال 1947 زمانی که آنها شروع گرفته به اسرائیل).

آرتور آلن نوشت: در حوزه سیاسی:

    او قادر به تصور کنید که زندگی مردم در چنین بدبختی وجود ندارد زیرا از معایب خود را دارند. آوارگان یهودی “ملخ ها” “پایین تر از حیوانات” “از دست همه نجابت است.” آنها “یک مادون انسان گونه و بدون هر فرهنگی یا اجتماعی اصلاحات از زمان ما” پاتون نوشت در دفتر خاطرات خود را. سازمان ملل کمک های بشردوستانه سعی کردم به توضیح است که آنها آسیب دیده اند اما “من شخصا شک دارم. من هرگز نگاه در یک گروه از مردم که به نظر می رسد بیشتر فاقد هوش و روح.” (پاتون بود هیچ دوست به اعراب یا در یک سال 1943 نامه او آنها را به نام “مخلوطی از همه بد نژادها بر روی زمین است.”)

نه در درایو خود را به مبارزه برای همیشه در جنگ و نه در خود رنجور درمان از مردان تحت فرمان خود را نه در سوء استفاده شرم آور از آسیب های روانی بستری سربازان و نه در خود تلخ نژادپرستی است پاتون یک شکل برگزار می شود تا به ما وست پوینت فارغ التحصیلی کلاس به عنوان یک ایده آل است.

تهمت نیز با تمجید ژنرال داگلاس مک آرتور دوباره یک نظامی شکل, اما آنچه که مشخص شده بود مک آرتور تعیین به فیلیپین که تا به حال بوده است, U. S. مستعمره دور برگشت از ژاپن در طول جنگ جهانی دوم است. بروس لوید مصاحبه شمال غربی ایالات متحده مورخ دانیل Immerwahr مورد اصلی U. S. فتح فیلیپین 1898-1904 به نقل از او گفت: “در فیلیپین جنگ… به نظر می رسد در لحظات مانند یک مسابقه جنگ. به نظر می رسد مانند [آمریکا] سربازان مصرف شد یک مقدار عادلانه از سرور و نشاط در شکنجه فیلیپینی و نشست های نظامی موانع با مرتب کردن بر اساس از نابودی همه آنها را قصاص. سربازان را حمل می کند از یک exterminationist دستور کار در فیلیپین, اما به نظر می رسد که برخی از آنها واقعا می خواستم به. شما شنیدن در مورد فیلیپین جنگ است اما نگران کننده بسیار کمی پوشش چه اتفاقی می افتد.”

این چه تهمت به معنای زمانی که او صحبت از “افسانه ها که به راه انداخته خشم آمریکایی توپخانه بر دشمنان ما از راه دور در جزایر و سواحل دور… پیاده نظام که چشم به معنای آزادی نزدیک شد”?

آن را باید به ذکر است که ایالات متحده آمریکا از کنگره خواست به فیلیپین استقلال در سال 1933 اما مک آرتور شد بخشی از یک دوز و کلک که معتقد جمهور هربرت هوور به حق وتو و اندازه گیری, نگه داشتن فیلیپینی تحت حکومت استعماری. مک آرتور مانند پاتون در آلمان بود و تمایلی به دیدن همکاران با امپراتوری ژاپن, punished, و ترویج یک از آنها را به ریاست جمهوری فیلیپین که آن را در نهایت استقلال در سال 1946.

لوید به نقل از Immerwahr به عنوان تماس WW II داستان تهمت بود تا افتخار “خونین ترین چیزی است که تا کنون اتفاق می افتد در خاک ایالات متحده آمریکا… چه بسیار دردناک در مورد آن است به همدستی با واشنگتن در این جنگ مرگ و میر به دلیل بسیاری از کسانی که مردمی که درگذشت, درگذشت هر دو به عنوان نتیجه ایالات متحده گرند استراتژی و نیز درگذشت و در برخی موارد از آتش دوستانه… و این واقعیت است که این فقط blithely گذشت بیش در سرزمین اصلی نیست و حتی تعداد به عنوان بخشی از تاریخ ایالات متحده به من زده به عنوان به طور کامل غیر قابل قبول است.” Immerwahr تخمین می زند که 1.1 میلیون فیلیپینی و U. S. اتباع فوت در طول جنگ جهانی دوم در فیلیپین و اکثر مورخان مورد بحث مک آرتور و تغییرات خلق و خوی روزانه خود را.

که امریکا تا به حال مستعمرات است شرم آور است. کشور ما تاسیس شد و در اصل هیچ مالیات بدون نمایندگی ولی ما حکومت فیلیپین به طرز وحشیانه ای در خدمات کسب و کار دسته شکر در کشت و زرع ، مک آرتور در تلاش برای رایگان فیلیپین از حکومت سلطنتی ژاپن در طول جنگ هستند و ستوده اما این کل قسمت از آمریکا در فیلیپین است چیزی برای به رخ کشیدن به دانشجویان در مورد.

من می ترسم که ما افسر سپاه است ratcheted بیشتر و بیشتر به سیاسی جناح راست در 50 سال گذشته. در 1950s بسیاری از افراد نظامی بودند دموکرات. ما تا به حال ژنرال بزرگ در تاریخ ما که unmixed سوابق به عنوان طرفداران آزادی و قانون اساسی است. عمر برادلی در سال 1951 به عنوان مثال معروف مخالف گسترش جنگ کره به چین گفت: “اشتباه جنگ و در محل اشتباه در زمان اشتباه و با اشتباه دشمن.” کسانی که نه آنهایی که تهمت می خواهد U. S. جلال.

پاداش تصویری: مغلوب ساختن پیشی جستن منجر غرب نقطه شروع در میان انتقاد از نظامی نقش در تظاهرات NBC Nightly News

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im