همه ما در حال درخواست برای اجازه دهید ما زندگی می کنند: توقف پول خط لوله در حال حاضر

“چیس بانک شما تبدیل شده اند rogue در طرح کسب و کار راه همان است که برده داری و سایر موسسات که دیگر باید یک مجوز اجتماعی. شما در این مسیر می باشد. و است که چرا ما اینجا هستیم.”
اجازه دهید من برای اولین بار می گویند به کارکنان این شعبه ما در اینجا نه به عنوان دشمنان. که بسیار مهم است. ما اینجا ایستاده به عنوان انسان با هم. ما برادران و خواهران در این سیاره است.

من اینجا هستم چون من در اصل از لوئیزیانا و 14 سال و نیم پیش تقریبا 1,900 زیبا آمریکایی ها عمدتا سیاه, افراد, اما آمریکایی ها غرق در ثروتمندترین کشور در جهان است. و من امیدوارم که پس از کاترینا که ما می تواند انجام همه چیز بهتر از آنچه که ما 15 سال پیش. که ما استفاده خواهد کرد که زمان برای محروم از سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در انرژی پاک.
من امیدوارم که خواهد بود که طرح کسب و کار. مشکل این است که طرح کسب و کار در حال حاضر برای این بانک چیس بانک است که آنها بودجه صنعت سوخت فسیلی. بیش از سه سال گذشته آنها قرار داده $196 میلیارد دلار به صنعت سوخت فسیلی.
چیس بانک شما تبدیل شده اند rogue در طرح کسب و کار راه همان است که برده داری و سایر موسسات که دیگر باید یک مجوز اجتماعی. شما در این مسیر می باشد. و است که چرا ما اینجا هستیم.
ما نیز در اینجا به دلیل خطوط لوله شما در حال ساخت هستند در جوامع سیاه و قهوه ای مردم و به طوری که نمی تواند این وضعیت است. شما در حال تامین مالی پروژه خط لوله است که به معنای واقعی کلمه باعث آسم یا برونشیت و یا بدتر از سرطان است. ما نمی تواند حمایت کند.
مردمی که تحت تاثیر این مردم هستند که مانند من که سیاه و سفید و قهوه ای مردم که رنج می برند. من فقط می خواهم به نگه داشتن آن را 100 ٪ واقعی: که پول می آید که از این بانک به معنای واقعی کلمه جان مردم فقیر در جامعه همان آنها عامل در. وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل برای متوقف کردن این جنون. این است که در مورد جمهوری خواه یا دموکرات یا غنی یا فقیر.
“شما در حال تامین مالی پروژه هایی که در حال کشتن ما وجود دارد. این است که نه تنها در مورد برابری. این مورد وجود ندارد.”
این است که در مورد بشریت است. گوش دادن وجود دارد راه های دیگر برای پول است. شما می توانید انجام دهید بهتر از این است. شما در حال تامین مالی پروژه هایی که در حال کشتن ما آینده. شما در حال تامین مالی پروژه هایی که در حال کشتن ما وجود دارد. این است که نه تنها در مورد برابری. آن را در مورد وجود است.
بنابراین ما در اینجا شما را به یک پیام است. اگر شما همچنان به صندوق پروژه که به معنای واقعی کلمه قرار دادن سیاره ما وجود ما در خط و تعریف وجود فرزندان ما پس از آن شما را ترک کرده اند ما هیچ چاره ای: که ما باید قرار بدن ما در برابر چرخ دنده های ماشین و آن را به توقف سنگ زنی.
پس دوباره به کسانی که مشغول به کار هستند من می دانم که در روز جمعه, من می دانم این است که احتمالا آخرین چیزی که شما می خواهید برای دیدن. اما رسیدن به آن استفاده می شود. چون ما میخوایم وجود دارد. در همه جا شما می باشد. به عنوان طولانی به عنوان شما همچنان به صندوق نابودی است. همه ما در حال درخواست برای اجازه دهید ما زندگی می کنند. اجازه دهید. ما. زندگی می کنند. متوقف کردن پول خط لوله است. با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de