اتهام پول launderer که flaunted ثروت در Instagram اتهامات عنوان شده علیه در کالیفرنیا

جولای 3 (بی بی سی) —

تبلیغات

دادستان فدرال در کالیفرنیا در زمینه پول شویی و کلاهبرداری مالی اتهامات دوشنبه برابر نیجریه ملی از امارات متحده عربی که flaunted خود اسراف در شیوه زندگی برای میلیون ها نفر از پیروان در رسانه های اجتماعی.

در Instagram account “hushpuppi” و تحت Snapchat رسیدگی “hushpuppi5,” رامون Olorunwa عباس, 37 ارسال شده عکس های خود را که به او نشان داد “طراح لباس پوشیدن ساعت های گران قیمت, و نما و یا با اتومبیل های لوکس و منشور جت” با توجه به فدرال بازداشت استشهاد ثبت شده در ماه ژوئن در منطقه مرکزی کالیفرنیا.

عباس و unnamed توطئه گران هستند متهم به دست آوردن میلیون ها دلار از طریق تقلب مالی طرح های بزرگ از جمله ایمیل های کلاهبرداری است. آنها نیز ربوده حساب و متمرکز پول به سرقت رفته از ایالات متحده, قانون شرکت های خارجی بانک و یک لیگ برتر فوتبال باشگاه های باراک اوباما در لس آنجلس گفت.

عباس نوشته شده و الهام بخش پیام های خود را به 2.4 میلیون followers on Instagram, تشکر از خدا برای خود موفقیت و در نتیجه کار سخت خود را.

“زمانی که شما یک مدرک معتبر رویا و کار سخت و مهمتر از همه اگر شما به خدا اعتقاد دارند شما می توانید رسیدن به هر چیزی و همه چیز را” عباس نوشت: در ماه فوریه 2019 همراه با یک عکس از خود را در یک بنفش حوله تن پوش ایستاده در مقابل یک رولز رویس و بنتلی.

تبلیغات

عباس دستگیر شده بود در ماه گذشته توسط امارات متحده عربی مقامات اجرای قانون دادستان گفت. ویژه FBI عوامل در اوایل این هفته در زمان عباس را بازداشت و وی را به ایالات متحده به صورت یک اتهام توطئه برای شرکت در پول شویی.

اف بی آی مشخص عباس به عنوان یکی از رهبران “شبکه فراملی است که تسهیل کامپیوتر, رسوخ, طرح های جعلی و پول شویی هدف قرار دادن قربانیان در سراسر جهان در طرح های طراحی شده برای سرقت صدها میلیون دلار” بیانیه منتشر شده روز شنبه با باراک اوباما گفت.

در ماه اکتبر 2019 عباس و دیگران گفته defrauded یک مشتری از نیویورک-بر اساس قانون شرکت از حدود 922,857 با فریب یک مشاور حقوقی به سیم کشی پول دادستان گفت. عباس نیز به اتهام توطئه برای شستن پول به سرقت رفته در یک $14.7 میلیون cyber-دزدی از یک موسسه مالی خارجی در فوریه 2019. او همچنین شرکت در یک طرح به سرقت $124 میلیون از لیگ برتر فوتبال باشگاه, شکایت مدعی

اگر به جرم توطئه برای شرکت در پول شویی, عباس خواهد حکم 20 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>