داد از ورزشکاران خواستار پایان المپیک ممنوعیت تظاهرات در بازی های المپیک

17 جولای (فردا) — یک گروه از دو و میدانی ورزشکاران در روز جمعه خواست کمیته بین المللی المپیک برای از بین بردن یک حکومت است که بارها سیاسی تظاهرات در بازی های المپیک.

این انجمن دو و میدانی که با تشکیل پنج شنبه, خواسته حاکم بر المپیک بدن به لغو قانون 50 از منشور المپیک که تصریح می کند که “هیچ نوع تظاهرات و یا سیاسی و مذهبی و یا نژادی, تبلیغات مجاز است در هر المپیک سایت سالن و یا در مناطق دیگر.”

تبلیغات

که می گوید آن را یک “متحد و صدای مستقل برای نخبگان و میدانی ورزشکاران در سراسر جهان گفت:” قانون جلوگیری از ورزشکاران از ورزش یک حق اساسی بشر به “مسالمت آمیز در اعتراض به بی عدالتی های اجتماعی در جهان است.”

“برای بیش از حد طولانی ورزشکاران شده اند ناتوان و بدون یک صدای” اعضای انجمن هیئت رهبری دو بار در المپیک مدال طلا سه گانه-بلوز کریستین تیلور در بیانیه ای گفت:.

گروه ذکر شده شاید معروف ترین اعتراض در المپیک تاریخچه — در سال 1968 بازی های تابستانی در شهر مکزیک زمانی که دونده Tommie اسمیت و جان کارلوس مطرح دستکش مشت در قدرت ادای احترام در مراسم مدال.

“[این است] 52 سال و نژادپرستی نظاممند است که Tommie اسمیت و جان کارلوس معترض بودند در مقابل هنوز هم در از بین بردن جوامع و زندگی در سراسر جهان” این گروه گفت.

“و در عین حال ورزشکاران امروز هشدار داده شده است که اگر آنها مسالمت آمیز اعتراض و سپس آنها بیش از حد خواهد شد در صورت تحریم و خطر رد صلاحیت شده و یا به حالت تعلیق درآمد.”

کارلوس همکاری امضا نامه ای در ماه گذشته به کمیته بین المللی المپیک از اعضای ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک و کمیته های مشابه خواستار پایان حکومت 50.

“ما در حال حاضر در چهار راه” نامه گفت. “کمیته بین المللی المپیک و IPC نمی تواند ادامه مسیر از تنبیه و یا از بین بردن ورزشکاران که صحبت کردن برای آنچه که به آن اعتقاد داریم.”

کمیته بین المللی المپیک مجددا دستورالعمل در ماه گذشته است که برای اعتراض ورزشکاران در بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید