جایگزین هایی برای کشتن مردم برای اقتصاد

به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی پس از تعطیل برای محافظت از ما از گسترش Covid-19 بسیاری از مردم شروع به بحث در مورد انتخاب بین آنچه که خوب است برای اقتصاد و چه خواهد شد ما را سالم نگه دارید. درد و رنج زیادی آمده است که مردم از دست داده اند و معیشت خود و خانه های خود را, و بنابراین ما نیاز به حرکت به سرعت به قرار دادن به جای چیزهایی که اطمینان خواهد داد که مردم را از آنچه آنها نیاز به زندگی می کنند. اما به جای به خطر انداختن مردم برای اقتصاد ما نیاز به تجدید نظر آنچه که ما را به معنای “اقتصاد است.” هیچ کس نیاز به کشته شدن برای ما به یک اقتصاد سالم است.

ما در یک جهان که در آن وجود دارد به اندازه کافی از همه چیز ما باید برای همه ما به خوبی زندگی می کنند و برای انجام این کار در درون محدودیت های زیست محیطی این سیاره است. و در عین حال به عنوان Covid-19 بحران گذاشته لخت اجتماعی سیستم های ما زندگی می کنند منجر به عجیب و غریب ثروت برای برخی از ویرانی شدید برای بسیاری از خطرناک استفاده شده در زیرساخت های عمومی ما نیاز به امن و سیاسی سیستم های کنترل توسط کسانی که سود حاصل از تخریب محیط زیست و بافت اجتماعی.

که ما کار را برای امن نگه داشتن مردم از Covid-19 در حالی که حفاظت از معیشت خود را, ما می توانیم تغییر اقتصاد ما برای ساخت یک جهان که در آن همه ما به اندازه کافی. اگر ما خودمان را نگه دارید متمرکز بر مقابله با ما نابرابری بحران حتی به عنوان ما در ساخت نسبت به پایداری محیط زیست ما می تواند به توسعه یک سیستم اقتصادی است که در دیدار ما نیازهای انسان بدون هر کسی که نیاز به مرگ برای آن است.

سیاست های اقتصادی به مردم زندگی خوب

وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که دولت می تواند انجام دهید تا مطمئن شوید که مردم را از آنچه آنها نیاز دارند. همانطور که من نوشتن این, وجود, یک پیشنهاد در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به مردم اجازه می دهد تا ده سال به پرداخت اجاره آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت در حال حاضر. چندین دولت های اروپایی به پول را به شرکت در Covid-19 بحران در شرایط است که آنها با استفاده از پول را به نگه داشتن مردم در payman. ما می تواند به هر کس جهانی درآمد اولیه (UBI) و مراقبت های بهداشتی. وجود دارد بسیاری از سیاست های است که می تواند به تصویب رسید در حال حاضر است که برای محافظت معیشت مردم در کوتاه مدت و است که قادر به ایجاد آینده ای بهتر برای همه ما.

به منظور پرداخت هزینه برای آن برنامه ها و کمک این کشور به عقب بر گردیم روی پای خود ما نیاز به مالیات ثروتمندان و سرمایه گذاری مشترک ما خوب است. ما نیاز به شیب تند افزایش ثروت و مالیات مترقی مالیات بر املاک و مترقی مالیات بر درآمد. ما نیاز به انگیزه کسب سود از اساسی مسکن و بهداشت و درمان. ما نیاز به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است. ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد فرآیندهای در محل برای اطمینان حاصل شود که هر کس دسترسی به چیزهایی که آنها نیاز به زندگی می کنند یک زندگی مناسب و معقول. برخی از این ها چیزهایی هستند که ما را با موفقیت بزرگ در آغاز قرن بیستم است.

در سرمایه داری و ایدئولوژیThomas Piketty استدلال می کند که پس از جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم به عنوان مردم در آمریکا و اروپا پدید آمده از اقتصاد ویران و جایی که مردم تا به حال قربانی زیادی برای مشترک وجود دارد قدرتمند حمایت عمومی برای به چالش کشیدن اشکال نابرابری که تا به حال وجود داشته است در قبل از دوره. در بریتانیا این سطح از تحمیل مالیات بر ثروتمندان آنقدر بزرگ است که آنها منجر به مجازی پایان دادن به اشراف. در همین دوره ما توسعه عمیقا مترقی درآمد و ثروت و مالیات بر ارث.

پس از جنگ جهانی اول بسیاری از صنعتی دارایی های گرفته شده توسط دولت ایالات متحده و اجرا برای عموم خوب است. در امریکا فراتر از سرمایه داری گر Alperovitz ارائه می دهد و شواهد نشان می دهد که بسیاری از کسانی که ملی صنایع شده اند بیشتر کارآمد و موثر در تامین اجتماعی کالا از شرکت های خصوصی. مایک دیویس معتقد است که ما باید برای ملی کردن برخی از صنایع و شرکت های ما بستگی دارد. او استدلال می کند برای ملی شدن آمازون و از خدمات فای.

اگر آن برای تلفن های موبایل مانند چیزهایی که نباید انجام شود چرا که آنها “بد برای اقتصاد” این مهم است که توجه داشته باشید که به عنوان Piketty اسناد سال کاهش نابرابری در بسیاری از کشورهای جهان تقریبا 1950-1980 شد, سال از افزایش رشد اقتصادی در آن کشور است. از آن زمان اقتصاد ما در ایالات متحده رفته از یکی بر اساس مترقی مالیات به یک جایی که افراد ثروتمند در واقع پرداخت مالیات در کمتر از بقیه از ما. در نیویورک تایمز op-ed دیوید Leonhardt می نویسد: “به طور کلی نرخ مالیات بر ثروتمندترین 400 خانوار [2018] تنها 23 درصد به این معنی است که ترکیب خود را مالیات پرداخت مساوی کمتر از یک چهارم از کل درآمد خود را. این به طور کلی ميزان 70 درصد در سال 1950 و 47 درصد در سال 1980.” از آنجا که عدم مترقی مالیات جف بزوس در مورد برای تبدیل شدن به اولین بار در جهان trillionaire. فقط برگشت به جایی که ما در شرایط مالیات در سال 1950 تولید می مقدار از درآمد مورد نیاز برای ارائه برای هر کس نیاز به ملاقات کرد. تعداد بسیار کمی از مردم می دانند که تاریخ و یا موفقیت از آن در اوایل قرن بیستم به روش پرداخت مالیات و ملی. تا زمانی که ما سیستم های پاسخگویی در محل ما می توانیم اقتصاد ما بیشتر دموکراتیک بدون که منجر به استبداد و فساد و عدم نوآوری و یا ناکارآمدی.

چرا این همه به نظر می رسد غیر ممکن است در حال حاضر ؟ خیلی از آن است که با تغییر در نحوه فکر کردن ما درباره چگونه ثروت تولید شده است و چه خوب است برای اقتصاد است. که تغییر در باورهای شد چند نیروهای مختلف. در سال 1980 رونالد ریگان و مارگارت تاچر شد مردم چهره هماهنگ سیاسی و فکری حمله به این ایده است که مالیات و سرمایه گذاری مشترک ما بافت اجتماعی بودند راه به رفاه برای همه است. آنها کمک به انتشار این باور است که کسانی که همه چیز منجر به استبداد. کار خود شده است و پس از چند دهه از جیب و سرمایه گذاری توسط کخ برادران و دیگران در کار فکری بسیار موثر جناح راست فکر می کنم تانک.

یکی دیگر از عوامل بسیار واقعی شکست در آزمایش های ملی به رهبری این کشور به پایان رسید که با دیکتاتوری کمونیسم. ما اکنون می دانیم که این یک ایده خوب برای دولت ها به قدرت بیش از حد بر ما تصمیم گیری های اقتصادی که کسانی که در دولت هستند و نه پاسخگو به مردم خود. شکست از آن آزمایش کست سایه طولانی بیش از تصورات ما و بسیاری از درس های ما باید یاد بگیرند از کسانی که شکست. و در عین حال تجربه ما در آمریکا در اواسط قرن بیستم و تجربه بسیاری از کشورها نشان داده است که ملی تحت شرایط پاسخگویی و همچنین عمیقا مترقی مالیات در واقع یک اقتصاد بهتر کار می کنند.

“اقتصاد”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دلیل سوم این ایده های مترقی مالیات ملی و سرمایه گذاری در کالاهای عمومی به نظر می رسد خیلی سخت به تصور کنید که در حال حاضر مربوط به چگونه ما را در درک آنچه که خوب است برای یک اقتصاد است. به عنوان ما می شنویم وحشتناک بیانیه از مردم در قدرت در مورد چگونه ما نیاز به اجازه می دهد برخی از مردم به مرگ به منظور صرفه جویی در “اقتصاد” آن را به ارزش توقف و درخواست آنچه که با ارزش وحش “اقتصاد” است که با ارزش تر از زندگی انسان است.

وجود دارد یک نظر چه اقتصاد و چه سالم است برای آن است که به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه های جریان اصلی با لیبرال سیاستمداران توسط جناح راست اقتصاددانان در کخ بودجه فکر می کنم مخازن مانند آمریکا سازمانی موسسه و بنیاد میراث و همچنین به عنوان توسط اقتصاددانان جریان اصلی. آن که آموخت و تقریبا در هر اقتصاد بخش در کشور است. که مشاهده تعریف اقتصاد به عنوان مجموعه ای از چیزهایی خریداری شده و فروخته شده برای پول است. به فرض آن که بیشتر چیزهایی که ما خرید و فروش بهتر است “اقتصاد” است. به فرض آن که بیشتر بازارهای مجاز به اجتماعی تصمیم گیری بهتر همه ما هستند. این فرض که رشد بیش اندازه گیری در تولید ناخالص داخلی خوب است برای “اقتصاد است.” و بسیاری از افرادی که قبول این فرض نیز استدلال می کنند که نابرابری واقعا مهم نیست چون انجام کارهایی که منجر به رشد را افزایش می دهد اندازه از پای بنابراین ما لازم نیست به نگرانی در مورد چگونه است که پای تقسیم شده است.

در حالی که حامیان جریان اصلی اقتصاد اغلب می گویند آنها در حمایت از “بازار آزاد” و در برابر مداخله دولت در اقتصاد به مفهوم “اقتصاد” آنها را تبلیغ نیاز به دولتها برای محافظت از مالکیت زمین و قراردادهای مالکیت فکری. برخی از مردم همان کسانی که مدافع یارانه به صنعت سوخت فسیلی و سرمایه گذاری های بزرگ در ارتش. آنها تمایل به استدلال می کنند که اقتصاد صدمه دیده است که دولت در انجام کارهای آن را به کمتر انحصاری و یا نیروی آن را به خدمت بیش از یک تعداد کمی از مردم است. آنها استدلال می کنند در برابر اجاره کنترل به دلیل آن را تحریف بازارهای اما آنها نمی استدلال می کنند در برابر کمک مالی برای بانک ها. به دور از تمایل بازار به رایگان از دولت دخالت طرفداران جریان اصلی رویکرد به اقتصاد به طور کلی استدلال می کنند به همان اندازه آزادی برای سرمایه به عنوان امکان پذیر است.

افزایش آزادی برای سرمایه بدان معنی است که سرمایه مجاز است به فروشگاه جهان برای پیدا کردن مکان هایی برای پنهان کردن از پرداخت مالیات. و آزادی از سرمایه منجر به گسترش اندازه و قدرت بخش مالی. تنها 15 درصد از پول سرمایه گذاری توسط بانک های بزرگ امروز این است که سرمایه گذاری در تولید واقعی. تغییراتی که آمده اند از اجازه می دهد آزادی بیشتر برای سرمایه منجر به افزایش نابرابری در سراسر جهان حتی به عنوان آنها در واقع تضعیف رشد اقتصادی است.

به عنوان مردم در دولت ایالات متحده بحث در مورد نیاز به فدا کردن جان انسان ها برای اقتصاد خوب است به یاد داشته باشید که “اقتصاد” است نه آنچه که ما در مورد مراقبت. ما در مورد مراقبت از چگونه همه ما در حال انجام است. چه خوب است برای یک شرکت سهامداران و صاحبان است که همیشه همان است که چه خوب است برای کارکنان. در حالی که این ممکن است خوب برای رشد اقتصادی به کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا باز کردن بدون ایمنی طرح است که می تواند خوب برای کارگران است. و وجود دارد راه های دیگر برای اطمینان از کارگران در این کارخانه به اندازه کافی برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی. ما می تواند مالیات مشک ثروت و ارائه یک تور ایمنی برای کارگران است.

هنگامی که او را به مبارزه طلبیده تعطیل و افتتاح این کارخانه در سرپیچی از شهرستان مقامات بهداشت Elon Musk ادعا می خواهید به رایگان از ظلم و ستم دولت است. و در عین حال کسب و کار خود را دریافت کرده اند 5 میلیارد دلار یارانه های دولتی. ثروت و بهره وری از نتایج بسیاری از پیچیده فرآیندهای اجتماعی از جمله یارانه ها. ثروت تولید شده توسط کارخانه ها مانند تسلا هستند نه بیشتر و یا حتی در درجه اول نتایج حاصل از اقدامات صاحبان و سهامداران. موفقیت کسب و کار است که همیشه بخشی از یک فرایند پیچیده اجتماعی. به عنوان Piketty می نویسد: “تمام ثروت بستگی به شرایط اجتماعی و تقسیم کار و سرمایه فکری انباشته شده در طول کل دوره از تاریخ بشر است که هیچ فرد زنده می توان گفت برای خود و یا ادعا می کنند به عنوان شخصی خود را انجام.” به منظور توسعه سلامت و انعطاف پذیری در جهان مادی ما بستگی دارد ما نیاز به استفاده از منابع که متعلق به جامعه به انجام کارهای مورد نیاز به طوری که ما می توانیم تمام زندگی خوبی در درون محدودیت های زیست محیطی این سیاره است.

جایگزین رویکردهای اقتصادی

وجود دارد بسیاری از نظریه پردازان اقتصادی, کار در خارج از جریان اصلی پارادایم که آن سوال اساسی ترین پیش فرض. برخی از بهترین از این Ha-Joon Chang, کلر قهوه ای, کیت Raworth و Amartya ایالت در امریکا یک جایگزین است که در حال توسعه بر اساس این ایده از buen vivir زندگی خوبی در روابط ما با یکدیگر و با بقیه طبیعت است. ما نیاز به فکر می کنم از اقتصاد به عنوان مواد بستر مشترک ما زندگی می کند و نه به عنوان خود شامل چیزی است که خود را نیاز دارد. از این دیدگاه چیزهایی که ما نیاز به انجام به منظور بهبود اقتصادی ما در رفاه هستند و به روش های بسیار متفاوت از آنچه که اقتصاددانان جریان اصلی در حال مشاجره هستند ما نیاز به انجام به عنوان ما می آیند از خاموش کردن. ما لازم نیست برای باز کردن کارخانه ها در حالی که آنها ناامن هستند. ما نیازی به قید وثیقه از صنعت کشتی کروز و یا سوخت های فسیلی میباشد. به جای آن ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد سیستم در محل برای محافظت از مردم در معیشت.

کسانی که جایگزین اقتصاددانان استدلال می کنند که ما نباید اندازه گیری موفقیت یک اقتصاد مبتنی بر چقدر است, خرید و فروش, اما نه در چه مقدار از آن است که جلسه ما نیاز متداول ترین اندازه گیری از سلامت اقتصاد در جهان در حال حاضر تولید ناخالص داخلی است که تقریبا اقدامات چقدر است خریداری شده و به فروش می رسد. این شاخص پیشرفت واقعی (GPI) و شاخص توسعه انسانی (HDI) انجام یک کار خیلی بهتر در اندازه گیری راه اقتصاد ما در خدمت انسان و محیط زیست نیاز دارد. و آنها استدلال می کنند که بازار هستند بهترین راه برای تصمیم گیری که در آن اجتماعی منابع باید بروید. برای مثال در بازار کار نمی کند نیاز به راه اصلی ما تصمیم می گیرید که پول و که نمی کند. هر کس جهانی درآمد اولیه (UBI) افزایش رفاه و تحریک فعالیت های اقتصادی بدون تکیه بر یک در بازار کار است.

نتيجه گيری

کمین در پشت Covid-19 بحران هستند نابرابری و بحران آب و هوا. برخورد با آنها شد و فوری قبل از Covid-19 ضربه زدن به ما و اعمال ما را در 6 ماه آینده خواهد شد که مفاهیم بزرگ برای جهان ایجاد می کنیم که ما از آن آمده است. وجود دارد مقدار زیادی از پول و ثروت در جامعه ما برای دیدار با تمام نیازهای ما در حالی که ماندن در درون محدودیت های زیست محیطی این سیاره است. وجود دارد نسبتا روشن و به خوبی راه های اثبات شده برای ساختمان که اقتصاد است. بخش سخت است و توسعه سیاسی را برای ما وجود دارد. بخشی از ساختمان است که اراده سیاسی است که تغییر چگونه ما درک می کنیم چه خوب است برای اقتصاد است. به جای اینکه محور به آنچه خوب است برای سرمایه ما نیاز به تمرکز بر روی انجام کارهایی که به ما کمک می کند به اشتراک گذاری اجتماعی ما ثروت و استفاده از آن برای حل بحران مواجه هستیم و برای ساخت انعطاف پذیر, فقط پایدار مشترک آینده. اقتصاد وجود دارد برای خدمت به نیازهای ما نیست خدا که نیاز به قربانیان قربانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im