آمازون Pfizer عضویت یخ برای مبارزه با COVID-19-مربوط به جرم و جنایت

مارس 5 (UPI) — شش شرکت های خصوصی از جمله آمازون با همکاری ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای مبارزه با فعالیت های غیر قانونی اقدام به بهره برداری از coronavirus همه گیر آژانس فدرال روز سه شنبه گفت.

Pfizer, 3M, سیتی, Alibaba و مرک همراه با خرده فروشی آنلاین نیروی عظیم منهدم کننده پیوست تحقیقات امنیت داخلی’ ملی حقوق مالکیت معنوی مرکز هماهنگی برای مبارزه با تقلب در هدف قرار دادن مردم ترس و نگرانی بیش از COVID-19 یخ در بیانیه ای گفت.

“HSI ساخته شده است آن را یک اولویت برای بررسی هر کسی که اقدام به استفاده از COVID-19 pandemic برای فریب دادن مردم دیگر” گفت: HSI اقدام اجرایی مدیر دانشیار Alysa D. Erichs. “قوی مشارکت با بخش خصوصی است و نیاز مطلق به طور موثر مختل کردن و از بین بردن COVID-19 شبکه های جنایتکار و تقویت عرضه جهانی-زنجیره ای امنیتی است.”

اعلام می آید هفته پس از یخ راه اندازی عملیات سرقت وعده در 15 آوریل با هدف سرکوب COVID-19-مربوط به تقلب و جرم و جنایت در میان افزایش فروش تقلبی دارو و تجهیزات پزشکی و تجارت واردات نقض محصولات مسئله برای درمان ویروس.

از روز شنبه بیش از 315 تحقیقات راه اندازی شده است در سراسر کشور برخی از 3.2 میلیون نامشروع درآمد حاصل از کشف و ضبط شده است و مقامات باید انجام 11 دستگیری و اعدام 21 حکم جستجو یخ گفت.

محققان همچنین تجزیه و تحلیل بیش از 19,000 COVID-19-مربوط به آنلاین نام دامنه و ضبط 494 محموله از برچسب های تقلبی تقلب های غیر مجاز و یا ممنوع coronavirus تست کیت کیت درمان هومیوپاتی درمان و دیگر محصولات مانند.

3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایک روم گفت شرکت او نقش مهمی در بیماری همه گیر پاسخ و آمادگی و همکاری بین المللی و ملی و اجرای قانون و همچنین شرکت های فن آوری و خرده فروشان آنلاین برای جلوگیری از تقلب.

“ما در حال حمله به این بیماری همه گیر از تمام زاویه ها که شامل بسیج همه منابع ما و به سرعت در حال افزایش خروجی از بحرانی منابع به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ” او در بیانیه ای گفت. “این تلاش ها همچنین شامل مبارزه با تقلب و حفاظت از مردم در برابر کسانی که به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گیر با استفاده از 3M نام در ارتباط با قیمت درآوردن و جعل و تقلب.”

Dharmesh مهتا معاون رئیس جمهور از اعتماد مشتری و شریک پشتیبانی در سایت آمازون گفت: خرده فروش آنلاین در حال حاضر متوقف شده بیش از 6.5 میلیون محصولات با “نادرست ادعا می کند” حذف بیش از 1 میلیون عرضه مشکوک به قیمت درآوردن و به حالت تعلیق برخی از 10,000 حساب برای قیمت سنگ آهن در بازار.

“آمازون استقبال HSI برای مشارکت در برگزاری جعل و بد بازیگران پاسخگو باشند و ما نگاه به جلو به ساختمان ما رابطه بلند مدت برای حفاظت از مشتریان و اطمینان از قابل اعتماد تجربه خرید” مهتا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de