آمازون می خواهد به استخدام 100,000 به نگه دارید تا با کروناویروس افزایش سفارشات

توسط: یوسف PISANI | AP خرده فروشی نویسنده

نیویورک — آمازون روز دوشنبه گفت که در آن نیاز به استخدام 100 ، 000 نفر در سراسر ایالات متحده به نگه دارید تا با پیروز شدن سفارشات به عنوان coronavirus گسترش نگه می دارد و بیشتر مردم در خرید آنلاین.

خرده فروش آنلاین گفت: آن را نیز به طور موقت افزایش پرداخت 2 $در یک ساعت از طریق پایان ماه آوریل برای کارکنان ساعتی. که شامل کارگران در آن انبارها و تحویل مراکز و کل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی, همه آنها را حداقل 15 دلار در ساعت است. کارکنان در بریتانیا و دیگر کشورهای اروپایی را دریافت کنید مشابه افزایش دهد.

“ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا که بدان معنی است که کار ما نیاز بی سابقه ای برای این زمان از سال گفت:” دیو کلارک که مسئول نظارت بر انبار آمازون و تحویل شبکه.

آمازون گفت: این آخر هفته که افزایش سفارشات قرار دادن عملیات خود را تحت فشار. آن هشدار داد که خریداران آن می تواند طولانی تر از معمول دو روز برای دریافت بسته است. همچنین گفت: این فروخته شد بسیاری از خانواده های تمیز کردن لوازم و حال کار برای به دست آوردن بیشتر در انبار.

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: فرصت های شغلی هستند به صورت ترکیبی از تمام وقت و پاره وقت موقعیت و شامل تحویل رانندگان و کارگران انبار که بسته و کشتی سفارشات به خریداران.

آمازون در حال حاضر دومین مستقر در ایالات متحده کارفرما در پشت خارج شده و با نزدیک به 800,000 کارگران در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im