AMC Theatres نمی خواهد نیاز به ماسک در بازگشایی تئاتر زیرا این یک بحث سیاسی’

AMC Theatres اعلام کرد بازگشایی برنامه های بعد از ظهر پنجشنبه آشکار است که تئاتر زنجیره ای نمی خواهد نیاز به ماسک آنها نیست “می خواهم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” انواع گزارش است.

در مجموع 450 AMC مکان را بازگشایی در ژوئیه 15.

زنجیره ای است که انتظار می رود به طور کامل عملیاتی در زمان “مولان” آغاز بکار در تاریخ 24 و “شعار” قطره در ژوئیه 31.

“ما نمی عجله به بازگشایی” مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن گفت. “وجود دارد برخی از حوزه های قضایی در برخی از کشورها مانند گرجستان و تگزاس که افرادی مجاز به بازگشایی تئاتر در اواسط ماه مه. ما تصمیم گرفتند به بسته باقی می ماند بنابراین ما می تواند به کشور زمان برای دریافت یک دسته بهتر در coronavirus. ما می خواستیم به استفاده از این زمان به شکل از چگونه برای باز کردن و چگونه به انجام این کار با خیال راحت.”

AMC نمی خواهد نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک. کارکنان را به آنها را می پوشند. این وضعیت تغییر خواهد کرد در شهرها و ایالات متحده که در آن ماسک مورد نیاز است. زنجیره ای انجام نمی دما چک.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست. ما فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک. وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال.”

فیلم تئاتر زنجیر مانند AMC شده اند در انتظار برای studios برای جلوگیری از تغییر تاریخ انتشار آزاد در فیلم های قبل از تصمیم گیری درباره زمان بازگشایی. تولید فیلم studios همچنان به حرکت خود فیلمهای هالیوود فیلم به عنوان COVID-19 موارد همچنان به سنبله در مناطق مختلف در سراسر کشور است که نگه داشته استودیو فیلم از باز کردن.

عمده تابستان فیلم های پرفروش در ادامه به سوئیچ باز خود تاریخ. برای مثال “شعار” و “Wonder Woman 1984” — دو تن از تابستان هالیوود, فیلم های پرفروش — منتقل شدند به تاریخ جدید در میان COVID-19 شیوع به من گزارش Deseret News. “شعار” نقل مکان کرد و از جولای 17 ژوئیه 31 و “Wonder Woman 1984” نقل مکان کرد و از اوت. 14-Oct. 2.

فیلم تئاتر برگزار شد از افتتاح چرا که آنها لازم نیست که بسیاری از فیلم های به نمایش, به گزارش خبرنگار هالیوود.

برترین رئیس جمهور از توزیع داخلی کریس آرونسون گفته خبرنگار هالیوود است که او امیدوار است این تقویم را نگه دارد: “من فکر می کنم آن را بسیار در مسیر محرومیت هر شرایط پیش بینی نشده.”

Cinemark مدیر عامل علامت Zoradi گفت: چیزی مشابه.

“آنها و استودیوهای دیگر شده اند بسیار خوب همکاران و ما به آنها گفتم همه چیزهایی که ما انجام می دهند. کریستوفر نولان روشن ساخته است که او می خواست به خود فیلم یکی از اولین که بیرون آمد. ما در خدمت پاپ کورن.”

اما Megaplex تئاتر در ایالت یوتا تصمیم به راه دیگر آید به بازگشایی. تئاتر زنجیره ای طرح برای بازگشایی در روز پنج شنبه, ژوئن 18, با فیلم هایی مانند “هابیت” و “ارباب حلقه ها” سری “دونکرک,” “فقط رحمت” “Bohemian Rhapsody” و “بزرگترین شومن.”

“وقفه است در نهایت بیش از! تیم ما آماده است” گفت: Blake اندرسن Megaplex تئاتر جمهور. “ساختمان های ما آماده هستند. فن آوری ما آماده است و ما هیجان زده به استقبال مهمانان به Megaplex تئاتر برای لذت بردن از فیلم های بزرگ در بزرگترین صفحه نمایش در ایالت یوتا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im