اصلاح نظارت با عبور نمود لایحه یک گام در مسیر درست است. بیشتر مورد نیاز است برای محافظت از حقوق و حریم خصوصی.

واشنگتن – روز چهارشنبه مجلس سنا رای دادند در دو اصلاحات آن را به عنوان نقل مکان کرد و نزدیک به تجدید قدرت برای امنیت ملی و سازمان های جاسوسی در ارتباطات از مردم در ایالات متحده است.

متمم اول قانون اساسی را با عبور نمود قانون ارائه شده توسط سنسور. استیو Daines (R–مونتانا) و Ron Wyden (D–اورگان) سقوط کرد و تنها با یک رای از 60 رای مورد نیاز برای تصویب با تعداد نهایی 59-37. تا به حال این اصلاحیه تصویب آن را محدود به اجرای قانون جستجوهای فردی مرورگرهای اینترنت و جستجو در تاریخ.

ده دموکرات ها از جمله ارشد هوش و قوه قضاییه عضو کمیته دایان فاینستاین (D–کاليفرنيا) شکست صفوف خود حزب به مخالفت با این اینترنت کاربر حفاظت. دو سنسور. برنی ساندرز (I–ورمونت) و پتی موری (D–واشنگتن) ظاهرا نمی آمد به طبقه به بازیگران چه بوده است تصمیم گیری رای.

دوم متمم ارائه شده توسط سنسور. Patrick Leahy (D–ورمونت) و مایک لی (R–یوتا) تصویب شد به شدت توسط یک 77-19 رای دادن. آن را گسترش نقش amici curiae برای محافظت در برابر غیر قانونی FISA هدف قرار دادن گروه های مذهبی و سازمان های سیاسی و مطبوعات است. این یک قوی بهبود در این زمینه با عبور نمود ،

این جاسوسی اقتدار تاسیس تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و USA Patriot Act, مجموعه بود به غروب آفتاب در اواخر سال گذشته. آن شده است به طور موقت تمدید دو بار به جای دریافت کامل با عبور نمود با توجه به رشد هر دو حزب مخالف به بحث مقامات.

در حالی که تصویب این Leahy–لی متمم به طور قابل توجهی بهبود می بخشد لایحه اصلی قانون reauthorizing این جاسوسی قدرت شده است مخالف با چندین مدنی-آزادی و حریم خصوصی و نژادی-عدالت سازمان های حمایتی از جمله مطبوعات آزاد عمل است. اگر از آن می گذرد در انتظار رای نهایی به فردا رخ می دهد, آن را به بازگشت به خانه که در آن انتظار می رود به تصویب قبل از رفتن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

مطبوعات آزاد اقدام دولت مدیر روابط ساندرا Fulton ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“رهبری از هر دو طرف و در هر دو مجلس کنگره اقدام به نیروی این جارو نظارت قدرت را از طریق بدون هیچ گونه اصلاحیه و یا بحث های عمومی. خوشبختانه یک گروه دو حزبی از سناتورهای خط خارج این لایحه در سنا طبقه در ماه مارس و امن برای مقابله با بحث حریم خصوصی-تقویت اصلاحات.

“در حالی که آن را سخت به از دست دادن یک رای در اصلاحیه که امن اینترنت ما-مرور و جستجو تاریخ با یک حکم از تصویب اصلاحیه گسترش نقش amici curiae یک پیروزی بزرگ برای عمران-آزادی قهرمانان. این حمایت انتقادی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاریخچه سوء استفاده از جوامع به حاشیه رانده شده و به دیگران تهمت با توجه به عنوان دشمنان است.

“رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را شرم آور فشار برای تصویب این لایحه بدون هر گونه اصلاحات در نظر گرفته شده بود به تهمت و دولت و سازمان های اطلاعاتی قدرت به warrantlessly به دست آوردن میلیاردها دلار از نقاط داده ها در هر فرد تنها در ایالات متحده است. و گسترده هر دو حزب برای حمایت از تلاش ها برای محافظت از آمریکایی ها حریم خصوصی نشان می دهد که چگونه از لمس سنا رهبر است و حتی در درون حزب خودش.

“این با عبور نمود بدون نظارت از جاسوسی چهره دو حزبی مخالفان از تعداد رو به رشد مدنی-آزادی قهرمانان. دموکرات ها در حال پیوستن به جمهوریخواهان می گویند که اصل قانون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از همه حقوق و حریم خصوصی.

“مک کانل است ترس از رشد مخالفت در درون خود دارند. به همین دلیل او را هل بنابراین به شدت به تصویب این لایحه در حالی که خیلی از کشور متمرکز شده است coronavirus بحران است. در عین حال آن را هنوز هم باید غیر قابل تصور به گسترش این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی. اصلاحات یک گام در مسیر درست و مجلس باید بیشتر به حفاظت از حقوق هر کس قبل از اعطای سازمان های اطلاعاتی هر گونه اقتدار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im