امریکا برای غنی یا فقیر ؟

در تابستان سال 1995 وقتی 18 سالم بود شروع کردم به بازدید از شهر چادر موقت اردوگاه رها شده بسیاری در غرب فیلادلفیا ، حدود 40 خانواده گرفته تا اقامت در چادر حاجت و دیگر سازه های موقت. در میان آنها افرادی از نژادهای مختلف در سنین و جهت یابی جنسی, همه بی خانمان و مبارزه برای حق زندگی می کنند.

چادر شهرستان راه اندازی شد توسط Kensington رفاه اتحادیه حقوق (KWRU) یک سازمان مردمی از فقرا و افراد بی خانمان و یک فصل از رفاه ملی حقوق اتحادیه. همانطور که در بسیاری از مناطق دیگر کشور بی خانمانی در فیلادلفیا یک شهر توفان دهه deindustrialization از دست دادن شغل و مسکن مقرون به صرفه کاهش بومی تبدیل شده بود. اگر چه آنها هنوز هم زندگی در چه زمانی بوده است, مرکز کریدور شمال صنعتی بسیاری در فیلادلفیا به خصوص ساکنان Kensington شده است کاهش می یابد به دو منبع اصلی درآمد: رفاه و مواد مخدر. یک نوجوان ممکن است ایستاده اند شانس بهتر از رفتن به زندان و یا در حال شات از فارغ التحصیلی از کنزینگتون بالا. بیش از 40 درصد از جمعیت در این منطقه تا به حال به شکستن قانون به سادگی برای زنده ماندن. خشونت پلیس شد شایع است.

فدرال و شهری, سیستم های رفاهی بودند که محروم بودن بودجه اختصاص یافته به بخش خصوصی است. مسئولان شهرستان و مطمئن باشید کسانی از ما که اعتراض کردند که وجود دارد به سادگی بیش از حد نیاز و منابع کافی نیست. حتی روزنامه های محلی متهم ما را از درگیر شدن در “بی خانمان اعتیاد به مواد مخدره”بودن بیش از حد مخل در تظاهرات عمومی و اعمال متقابل همبستگی—زمانی که مردم از کنزینگتون واقعا نیاز به صلح و آرامش و قانون و نظم. که در آن زمان وجود دارد حدود 27,000 افراد بی خانمان در شهر و 39,000 خانه رها شده.

در این شهر چادر کوچک زیادی از مردم فقیر بودند افشای این شهر ادعا می کنند از کمبود به عنوان یک اسطوره است. خانواده نقل مکان کرد که در آنجا با نزدیک به چیزی بود سریع به کشف آمریکا فراوانی است. ساکنان خود را به اشتراک گذاشته مواد غذایی در حالی که افراد و گروه های اجتماعی و مذهبی جماعت تمام شده تا کمک های مالی. به زودی فراوانی شد به طوری که صدها نفر از خانواده ها شروع به چرخش هر هفته به تغذیه با مازاد مواد غذایی است.

چادر شهرستان شد بیش از دیگر گاه در حاشیه زندگی آمریکایی. این یک مرکز زندگی سیاسی برای فیلادلفیا را ضعیف و همچنین به عنوان یک استراتژیک سازماندهی پایه ای برای رزق و اعتراض. در زمستان به عنوان موش به اندازه گربه ها وارد اردوگاه منتقل رها کلیسای کاتولیک یک پروژه KWRU برچسب “جدید آهن زیرزمینی.” فقط به عنوان بردگی مردم یک بار تا به حال به شکستن قانون به مجسمه نیم تنه از سیستم برده داری فقرا و افراد بی خانمان مورد نیاز رو به رشد نافرمانی مدنی جنبش برای زنده ماندن.

من فکر می کنم در مورد چادر شهرستان اغلب در این بیماری همه گیر روز فزاینده فقر و نابرابری به عنوان معترضان در شهرهای سراسر کشور سوال مشروعیت یک سیستم است که devalues زندگی به خصوص سیاه و سفید زندگی می کند, مادری, زندگی مهاجر زندگی می کند و زندگی فقیر است. بیکاری است که در حال حاضر در 41 میلیون و بنابراین در معرض افسردگی سطح حلب آباد که در سراسر کشور در بدترین سال از دهه 1930 باید به ما یادآوری می کنند که توده بی خانمانی وجود دارد فقط در طرف دیگر بیکاری توده.

هفته گذشته مثلا Covid-19 moratoriums در اخراج شروع به پایان می رسد و در دوران کودکی من در شهر میلواکی ویسکانسین به سمت بالا از 40,000 اخراج اعلامیه آماده به ارسال می شود. دولت blundered از طریق یک رشته از “امداد” بسته است که باید تزریق تریلیون ها دلار به وال استریت در حالی که به استثنای میلیون ها نفر از مردم حتی از اساسی ترین ایستگاهی حمایت. در میان فدرال بی کفایتی و آشکار رها اعداد متناوب از آمریکایی ها و کودکان شامل هستند از جان گذشته برای حمایت و کمک واقعی.

این جامعه به مدت طولانی رنج می برد از یک نوع سندرم استکهلم: نگاه ما به غنی برای پاسخ به مشکلات آنها اغلب مسئول ایجاد و که از آنها بهره مند شوند.

این جامعه به مدت طولانی رنج می برد از یک نوع سندرم استکهلم: نگاه ما به غنی برای پاسخ به مشکلات آنها اغلب مسئول ایجاد و که از آنها بهره مند شوند. خرابه این همه گیر لحظه تلخ است یادآوری از این رنج و همچنین به عنوان یک تابلو اعلان نشان می دهد که ما چگونه باید از ظهور این بحران فقط و عادلانه ملت است. با افسردگی ممکن است جلوتر و بیشتر ناآرامی های اجتماعی در حال افزایش است, آن نمی باشد زمان برای متوقف کردن vindicating ثروتمندترین افراد در این کشور و نگاه به جای رهبری از کسانی که زندگی در افسردگی قبل از Covid-19 حتی ضربه و در حال حاضر سازماندهی و اعتراض ؟

فقیر سازماندهی ضعیف

در اینجا یک داستان از یک لحظه پیش که هنوز هم مربوطه. دو ماه قبل از ترور او در سال 1968 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در سفر به شیکاگو به کمک طلب کردن از زنان ملی رفاه سازمان حقوق (NWRO)—سلف به اتحادیه ملی روز من—به مردم فقیر را در مبارزات انتخاباتی. به عنوان او راه می رفت به اتاق کنفرانس در مرکز شهر شیکاگو YMCA دکتر شاه مواجه می شوند بیش از 30 رفاه حقوق رهبران نشسته استراتژیک در طرف دیگر نهایت یک میز بزرگ. یکی از مشاوران او بعد اشاره کرد که زنان دریافت جنوبی و رهبر جنبش حقوق مدنی بود که یک “بزرگ قطعه ای از جنگ روانی.”

به نمایندگی از بیش از 30 ، 000 رفاه-دریافت حق عضویت پرداخت و اعضای آنها آمده بود به گوش دادن منفعلانه به معروف رهبر. آنها می خواستند بدانند که موقعیت خود را در اخیر عبور از ضد رفاه قانون و به سرعت ساخته شده است که روشن pelting او را با سوالات. دکتر پادشاه احساس از عنصر. سرانجام جانی Tillmon ملی رئیس NWRO پا در. “شما می دانید, دکتر, شاه,” او گفت:, “اگر شما نمی دانید که در مورد این سوال شما باید فقط به شما می گویند نمی دانند و پس از آن ما می تواند با این نشست است.”

به این دکتر شاه پاسخ داد: “ما نمی دانم هر چیزی در مورد رفاه. ما در اینجا به یاد بگیرند.”

آن روز دکتر کینگ به یادگیری زیادی در مورد مبارزه طولانی آن دسته از زنان تا به حال برای برپا عزت در محیط کار و خانه است. آنها به او آموخت که برنامه های اجتماعی و بالا بردن باید دائمی حق و سیستم رفاهی از اواسط قرن بیستم بسیار شبیه خود ما بود و ساختار به عنوان یک موسسه خیریه است که callously تمایز بین “شایسته” و “سزاوار” ضعیف است. آنها در معرفی او به سیاست های پیشنهادی که نسل های پیش از خود از جمله تقاضا برای تضمین کافی درآمد سالانه و یا آنچه که در حال حاضر بسیاری از تماس اساسی جهانی درآمد (UBI).

چهار ماه به Covid-19 بحران با این کشور در حال حاضر شناور در دریایی از نابرابری غیر قابل تصور شده اند و حتی کسانی که در سال 1968 تغییر در افکار عمومی ممکن است در جریان وقتی که می آید به آنچه لازم و ممکن است. ایده هایی که تنها چند سال پیش بود که در نظر گرفته شده است غیر قابل تصور مانند مراقبت های بهداشتی جهانی تضمین مسکن مناسب و بدهی در حال حاضر شکستن به جریان اصلی. فکر نمی کنم که چنین سیاست مواضع خواهم این ایده از یک UBI باید محقق در کاپیتول هیل و در کمربندی فکر می کنم مخازن از هوا نازک. آنها حداقل در بخش نتیجه در دراز مدت مهیج, آموزش و سازماندهی رهبری ضعیف خود را.

کسانی از ما در رفاه جنبش حقوق همیشه دیدم کار ما به عنوان کيندلينگ برای یک آتش سوزی از سازماندهی با فقرا و محرومان. ما پروژه های بقا مانند چادر شهر بودند و نه فقط در مورد مسکن و تغذیه مردم است. آنها همچنین در مورد تامین امنیت زندگی کسانی که متعهد به ساخت این نوع از جنبش های لازم برای تبدیل جامعه است. پروژه های سازمان یافته در اطراف نیازهای فوری نیز تبدیل به پایگاه های عملیاتی برای تجزیه و تحلیل سیاست و برنامه های آینده.

چنین پروژه هایی شد beachheads به معنای تجمع جامعه بزرگتر را به عنوان صفوف فقیر رشد در اطراف ما برای ایجاد تغییر پایدار برای آنها. شاید باید جای تعجب نیست که این رمان همه گیر در حال حاضر گالوانیزه جسورانه اقدام جمعی در بخشی از ضعیف و متزلزل. برای هر استان با حضور بازگشایی اعتراض در یک کشور سرمایه های مسلح اعضای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه صدها جدید کمک متقابل شبکه های ad-hoc مستاجر انجمن و wildcat اعتصاب بودجه سازمان يافته شده اند برای کسانی که در پایه این جامعه است. در همین حال هزاران نفر از معترضان گرفته اند و خیابان ها در شهرهای سراسر کشور مقاومت در برابر نژاد پرستی و نابرابری.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تمام جوامع است که در خارج از محل کار و از دست دادن درآمد در نظر گرفتن صرفه جویی در زندگی عمل است که آن نیز در زمان و ضرورت در تضاد با قانون است. با وجود رسانه های اخیر تصاویر از خرابکاری امروز جنبش اعتراضی امکانات بی شماری عمل می کند که اضافه کردن به پروژه ها برای بقا است.

در آوریل و مه, میلیون را پرداخت نمی کند, اجاره, بازتاب که از اساسی ترین اصول اقتصادی: کسانی که نمی توانند پرداخت نمی پرداخت. چنین اجاره اعتصاب و تظاهرات صحبت می کنند به تقاضای ضروری برای تسکین موقت در میان یک بحران بی نظیر نسبت, اما آنها همچنین سیگنال بالقوه دستورالعمل جدید برای میلیون ها نفر از مردم که اگر ارائه های سیاسی که خود را مطرح ناامید نیازها و خواسته ممکن است در برابر ناملایمات شروع به پیدا کردن علت شایع.

غنی سازماندهی غنی

اگر این بحران باز کردن فرصت های جدید برای سازماندهی در میان فقیر اما همان درست است برای ثروتمندان است. از اواسط ماه مارس اقبال 600-plus میلیاردرهای در ایالات متحده شروع به پریدن کرد $434 میلیارد دلار یا 15 درصد است. در مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب قانونگذاران تضعیف در یک فرار مالیاتی از $135 میلیارد دلار برای 43,000 از کشور ثروتمندترین صاحبان کسب و کار. (و البته شما نیاز به اضافه کردن این به بی سابقه توزیع مجدد ثروت از فقرا به ثروتمندان که اتفاق افتاده از طریق 1.5 تریلیون دلار تهمت کاهش مالیات از 2017.)

این بیماری همه گیر شده است بسیار سود آور برای یک بسیار کم است. باید آن را به عنوان یکی از مزایای طولانی مدت سازماندهی مبارزات غنی است که شامل خرد کردن جنبش کارگری تحکیم صنعت financializing اقتصاد و چه یک مورخ دوبله شده است یک دهه “مالیات اعتصاب است.” در حال حاضر البته داستان از گسترش نابرابری در این کشور تبدیل شده است, آشنا, اما که نمی شود آن را کمتر تکان دهنده است. در سال 1983 خانوار متوسط ثروت در ایالات متحده $84,000. سی و هفت سال از رشد نابرابری و بعد آن را نشسته است در $82,000. در ضمن به عنوان یک نقطه از مقایسه مجموع ثروت فوربس 400 $بود 92 میلیارد دلار در سال 1982. در حال حاضر آن را $2.89 تریلیون.

پشت این متناوب و سریع انباشت ثروت استوار عمیق و جاودانه اعتقاد در دهه های اخیر که غنی هستند که موتور اقتصاد آمریکا و تا عمیق ترین منبع اجتماعی تندرستی. در این Covid-19 بحران شواهد فراوانی که چنین ایمان که ظهور fullblown در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان در سال 1980 باقی مانده است در حال حاضر دو حزبی و تا حد زیادی unshaken. مراقبت عمل گرفتار روح آن دقیقا مدیریت به طور مستقیم بسیاری از پول خود را به دیوار خیابان و صدها میلیون نفر بیشتر به پلیس در حالی که خروج میلیون ها نفر از کارگران فاقد پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه های بی خانمان مهاجران مستند نشده و بسیاری از بیشتر در تلو تلو خوردن.

در حالی که قهرمانان قانون اخیرا به تصویب دموکراتیک اکثریت در مجلس نمایندگان ارائه می دهد بهبود در این که بسیاری از آنها تضمین شده نیست به آن را از طریق مجلس سنا وجود دارد یک بار دیگر قابل توجه ثروت های بادآورده برای غنی تعبیه شده در این لایحه است. در درون خود از 2000 صفحه است که بودجه برای لابی وام مسکن کنندگان و شرکت های بیمه خصوصی. آن را نشانی از هیچ چیز به منع ادغام شرکت های بزرگ که تولید شده بزرگتر و قدرتمند تر انحصارات در دیگر لحظات بحران در گذشته بوده است. آن را گسترش کبرا یک برنامه فدرال را قادر می سازد که کارگران به طور موقت حفظ سلامت پوشش خود سکه پس از اشتغال خود را به پایان می رسد و دوباره هدایت هنگفتی پول به خصوصی صنعت بیمه به جای گسترش مدیکید و تضمین بهداشت و درمان در طول مخرب ترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

در ضمن در سطح ایالتی و محلی و سیاستمداران در هر دو طرف راهرو حاضر به لمس ثروت غنی حتی به عنوان آنها را تقبیح کرده اند خود را کمبود بودجه در حالی که مدیریت این بحران تا حد زیادی از طریق راهکار از ریاضت و آماده خود را برای ناآرامی های اجتماعی است. ایالت نیویورک به عنوان مثال تصویب بودجه است که قطع خواهد شد 300 میلیون دلار از بیمارستان های دولتی اما افزایش بودجه برای پلیس. به همین ترتیب دولت واشنگتن و مقننه زمان بوده است برای bipartisanship آن را نشان داد به تازگی در قرار دادن از طریق کاهش بودجه. در هیچ موردی باید قانونگذاران انتخاب شده برای مالیات خود را ثروتمندترین ساکنان و نه اجازه دهید تا در پلیس و دیگر اشکال از کنترل است. و واشنگتن به بیل گیتس و جف بزوس در حال حاضر دو نفر از ثروتمندترین افراد روی زمین است.

البته کارگران که در واقع نگه داشتن ملت شناور خواهد رنج می برند بسیاری از جمله کاهش است. آنها در حال حاضر ممکن است به نام “ضروری” اما آنها همچنان به عنوان همیشه به عنوان درمان مصرفی زائده ای از اقتصاد است.

چگونه به احیای جامعه آمریکا

من به تازگی نوشت: یک قطعه با زیرنویس “چگونه برای از بین بردن جامعه آمریکا از بالا به پایین.” پاسخ باقی می ماند به شدت ساده است: این کشور در دادگاه های تخریب به عنوان طولانی به عنوان غنی مجاز به سازماندهی جامعه اطراف خود زندگی می کند و نیاز دارد.

پاسخ باقی می ماند به شدت ساده است: این کشور در دادگاه های تخریب به عنوان طولانی به عنوان غنی مجاز به سازماندهی جامعه اطراف خود زندگی می کند و نیاز دارد.

از اولین لحظات کار در شهر چادر را از طریق 25 سال از مردمی سازماندهی, من آمده ام تا ببینید که معکوس است که زیرنویس در مد مثبت بسیار مهم است برای بقای ما به عنوان یک ملت است. هر درست احیای جامعه آمریکا بستگی به اقدام جمعی توسط کسانی که بیشتر تحت تاثیر بی عدالتی و تمایل بقیه جامعه را به دنبال خود منجر شود. از مخالفت با بردگی از قبل از جنگ داخلی عصر به جنبش کارگری از 1930s و جنبش حقوق مدنی دهه 1960 و فراتر از مردم در پایان دریافت از بی عدالتی انجام داده اند بهترین زمانی که آنها نمی صبر کنید تا ذخیره شود اما به دنیا آمد و از ضرورت در زمان اقدام قهرمانانه خود را.

زمانی که کنزینگتون رفاه حقوق اتحادیه اعلام کرد که در حال ساخت یک “جدید راه آهن زیرزمینی” در فیلادلفیا در 1990s ما انجام بیش از فقط با استناد به یک قدرتمند فصل در تاریخ لغو برده داری. ما به طور ضمنی به چالش کشیدن غالب مفهوم که عوامل تغییر در جامعه ما باید باشد. ما به رسمیت شناخته شده و حتی پس از آن, که در درس های آمریکایی ها آموزش داده شد که در مورد تاریخچه بردگی گرفته شده بودند اغلب آشکارا گم شده در عمل از داستان لغو. ما دیدیم که در راه آهن زیرزمینی یک راه برای بردگان برای فرار از مدتها از سیستم بود که سرکوب آنها چیزی به مراتب بزرگتر از فقط یک مسیر فیزیکی به آزادی است. ما تصور آن را به عنوان یک مهم سیاسی پروژه از گذشته دقیقا به دلیل آن را یکی از راه های فقیر و بنده از دوران دیگری زده و برای اولین بار در برابر ضربات وحشیانه و غیر انسانی سیستم.

امروز وجود دارد آزادی راه آهن غرش زیرزمینی, همه در اطراف ما. آن متوقف می شود در آمازون انبار و رستوران های فست فود که در آن دستمزد پایین کارگران در حال سازماندهی برای بهتر دستمزد و شرایط; در جوامع مهاجر که در حال حفاظت از خود در برابر یخ حملات در میان stay-at-home سفارشات; در شهرستانها که در آن مردم در حال برنده شدن moratoriums در آب و آب و برق بسته آف; در تحولات مسکن و بیمارستان ها که در آن هزاران نفر اصرار دارد که مسکن و بهداشت و درمان هستند و حقوق بشر است.

شما می توانید آن را در شنیدن اخیر شعار—”ماندن در محل زنده بماند سازماندهی و باور نمی کنم دروغ”—از مردم فقیر این کمپین که من co-صندلی که برای noncooperation با تصمیم گیری برای بازگشایی پروندۀ متحده برای کسب و کار قرار دادن فقیر و بیمار به طور مستقیم در راه آسیب است. شما می توانید آن را در دهها هزار نفر از مردم معترض در سراسر کشور امتناع از تسخیر شود سال ها از نژادپرستی و خشونت پلیس مردم که خواستار عدالت کامل و مناسب برای همه ما به خصوص سرکوب سیاه زندگی برای زنده ماندن و رشد.

در یک لحظه از جهنم وجود دارد تنها یک راه برای احیای American society: از پایین به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im