‘آمریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن’: افراد مسلح مسلح وارد میشیگان کنگره خواستار پایان دادن به Covid-19 مستند

جناح راست جنبش علیه بهداشت عمومی اقدامات طراحی شده برای دفع بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید در روز پنج شنبه به عنوان مسلح افراد مسلح از جمله افرادی بودند که با هجوم به Michigan state خانه و تلاش برای ورود قانونی مجلسی.

معترضان وارد ساختمان پس از برگزاری یک راهپیمایی در خارج از خانه دولت در لنسینگ خواستار پایان دادن به لیبریا گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش با توجه به راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

به اصطلاح “پاتریوت آمریکایی رالی” برگزار شد که به تازگی تشکیل گروه میشیگان آمریکا برای آزادی آمد و پس از دو هفته مشابه در اعتراض به لقب “عملیات ترافیکی” ایجاد یک ترافیک مربا در خارج از ساختمان دولت است.

برخی از تظاهر کنندگان در روز پنج شنبه به تن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه, در حالی که دیگران انجام اسلحه به ساختمان کاپیتول. آن است که قانونی برای حمل سلاح قابل مشاهده در میشیگان.

“شما مجاز نیست را در پوستر به Michigan State Capitol, اما شما می توانید اسلحه و تفنگ” نوشته مترقی فعال لیندا Aldo.

معترضان خواستار اجازه به دولت خانه و مجلسی که در آن جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری شد بحث گسترش Whitmer اضطراری جهت است که با توجه به پایان می رسد در پایان روز پنج شنبه. نمایندگان مجلس در نهایت موکول بدون گسترش نظم است.

دولت دموکراتیک سناتور Dayna Polehanki ارسال شده عکس های از مردان مسلح با اسلحه در گالری عمومی بالا طبقه:

تعدادی از مترقی طرفداران اشاره کرد که نژادی و عدالت اقتصادی تظاهرات برآورده شده است با زور در سال های اخیر در حالی که جمعیت تا حد زیادی سفید و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان اجازه داده شد به زور راه خود را به ساختمان کاپیتول با سلاح.

اعتراض—که در طی آن یک بلندگو در مقایسه با جمعیت به رهبران حقوق مدني از جمله رزا پارکس و دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور—آمد به عنوان گروه حمایت از پیشرفت میشیگان منتشر شد نتایج نظرسنجی نشان میدهد که اکثریت ساکنان میشیگان در مخالفت با تظاهرات مانند پاتریوت آمریکایی تجمع و عملیات ترافیکی.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفته آنها اعتماد Whitmer به رسیدگی دولت است, پاسخ به همه گیر در حالی که تنها 15 درصد گفت: آنها اعتماد به مجلس قانونگذاری ایالتی و 24 درصد گفت: آنها اعتماد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنها 25% پشتیبانی ضد Whitmer تظاهرات و 56 درصد مخالف آنها.

“یک بار دیگر رای گیری نشان می دهد که Michiganders حمایت از رژیم صهیونیستی است. Whitmer را عام و مبتنی بر علم با دست زدن به COVID-19 بحران” گفت: Lonnie اسکات, مدیر اجرایی, پیشرفت, Michigan. “عملیات ترافیکی معترضان را ساخته اند بسیاری از سر و صدا اما این اعداد آن را روشن آنها تنها یک اقلیت پر سر و صدای دولت ما است.”

این تظاهرات یک روز پس از دادگاه های ایالتی حکم داد که Whitmer اقامت-در-خانه سفارش می کند نقض حقوق اساسی.

“همکار ما ساکنان—علاقه به آسیبی باقی می ماند و توسط یک بسیار مسری و کشنده ویروس و از آنجا که دولت وارد این اتحادیه در سال 1837 آن را تا به حال گسترده قدرت عمل برای سلامت عمومی کل وزارت امور خارجه هنگامی که مواجه با یک بحران” دادگاه ادعا می کند قاضی Christopher M. موری نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de