‘امریکا جدا شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن’: با استناد به افزایش Covid-19 رای اتحادیه اروپا بار ما مسافران

آمریکا گنجانده شده است در فهرست نهایی از کشورهای که در آن مسافران می توانند با پرواز به اتحادیه اروپا 27 عضو سازمان ملل زمانی که بلوک بازگشایی مرزهای خود چهارشنبه.

خبر آمد که در بالا CDC رسمی هشدار داد که در حال حاضر وجود دارد “بیش از حد ویروس” در ایالات متحده را شامل می شود. بیش از 2.6 میلیون نفر در ایالات متحده به قرارداد Covid-19 و بیش از 126,000 فوت کرده اند که از سه شنبه.

به عنوان رویاهای مشترک هفته گذشته گزارش E. U. مقامات را به بحث گذاشته اند که کشورها باید اجازه داده شود به آن 27 عضو سازمان ملل به عنوان بلوک شروع به بازگشایی مرزهای خود و پیش نویس قوانین پیشنهاد شده مردم از آمریکا اجازه داده نمی شود.

روز سه شنبه مقامات اعلام کردند که تنها افراد پس از رسیدن از الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه خواهد بود اجازه ورود به E. U. شروع چهارشنبه.

بازدید کنندگان از چین نیز مجاز به E. U. با این شرط که این کشور باید به مردم اجازه می دهد از بلوک به سفر وجود دارد. لیست به روز خواهد شد هر دو هفته به عنوان E. U. مانیتور این بیماری همه گیر است که در ادامه به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

لیست “است که قطعا نشانه ای در مورد چگونه بقیه جهان به خصوص اروپا می بیند که ایالات متحده در حال حاضر گفت:” ان بی سی نیوز, خبرنگار خارجی Richard Engel.

سی ان ان لنگر جیک Tapper مربوط به گرافیک در توییتر که نشان داده شده در اروپا استدلال برای خروج آمریکا از لیست از تایید سفر و ریشه.

برای هر 100 ، 000 نفر در ایالات متحده 107 تبدیل شده اند آلوده به کروناویروس در گذشته 14 روز E. U. اعلام کرد. فقط 16 نفر در هر 100000 نفر در E. U. باید قرارداد این ویروس در همان مقدار از زمان.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

E. U. نظر گرفته کشورهای پرونده در تماس با ردیابی و آزمایش و همچنین اجتماعی فاصله پروتکل زمانی که تصمیم گیری که در آن سفر می رسند می تواند از.

لیست منتشر شد که ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و کارولینای جنوبی گزارش شاید مورد اعداد زیر را فرمانداران زود تصمیم گیری برای بازگشایی کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه ها و همچنین دیگر اماکن عمومی.

آریزونا و تگزاس و فلوریدا مقامات همه اعلام کرد در اواخر ماه ژوئن که آنها را توقف یا معکوس قطعات از بازگشایی مجدد برنامه به عنوان موج در موارد مرتبط با کافه ها و رستوران ها بازگشایی. اما تعدادی از کشورها به اشتراک گذاشته اند هیچ برنامه ای برای معکوس دوره حتی به عنوان مورد تعداد افزایش یابد.

دولت فدرال ایالات متحده را تحمیل نمی سراسری مستند در پاسخ به این بیماری همه گیر.

در خارج از کشور, E. U. کشورها از جمله اسپانیا و آلمان و بلژیک اعمال سخت در سراسر کشور مستندات پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. در بسیاری از موارد مستندات تحمیل شده بود در کنار قوی اقتصادی امداد بسته های طراحی شده به مردم اجازه می دهد به ماندن در خانه بدون به خطر انداختن معیشت خود را. در دانمارک دولت ارائه شده برای پرداخت به شرکت های خصوصی به پوشش 75 درصد از حقوق کارکنان و در هلند از 90 درصد از کارگران بیکار دستمزد کارگران تحت پوشش دولت.

در آمریکا بیشتر گسترده امداد ارائه شده توسط دولت فدرال بود یک بار پرداخت 1200 $برای برخی از آمریکایی ها و 600 $در هر هفته در بالای موجود مزایای بیکاری برای کسانی که شغل خود را از دست. بیکاری جایزه قرار است به پایان می رسد در ماه های ژوئیه و جمهوری خواه به رهبری سنا است و تمایلی به گسترش بهره مند شوند. در ضمن به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در ماه مارس در کنگره آمریکا نیز ایجاد یک 500 میلیارد دلار از صندوق ظاهرا برای استفاده توسط کسب و کارهای کوچک اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin امتناع از فاش کردن که در آن پول رفت.

به عنوان برخی از ایالات آمریکا خود را معکوس بازگشایی سفارشات دموکراتیک رهبران شرکت های خصوصی و مقامات بهداشت عمومی در حال هل دادن تهمت و دولت به تشویق و یا دستور ماسک محافظ-پوشیدن برای جلوگیری از گسترش Covid-19 اما خود رئيس جمهور حاضر به پوشیدن ماسک علنی و مبارزات انتخاباتی خود نیاز نیست شرکت کنندگان به آنها را می پوشند در داخل سالن تجمع در Tulsa, Oklahoma در اوایل این ماه.

یک مطالعه از دانشگاه برکلی در ماه گذشته ادعا کرد که اگر 80 درصد از آمریکایی ها به طور مداوم ماسک عینک به Covid-19 عفونت رای را به زودی رها کردن به یک دوازدهم از سطح فعلی است.

“اروپا است که مناسب قرار دادن یک سفر بان کی مون بر ما ایم” جوئل روبین یک امنیت ملی متخصص است که مشغول به کار در دولت اوباما و سناتور. برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری است. “امریکا جدا شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. ما در خود ما هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im