هفته گذشته بود که مناجات دموکراتیک بلایای طبیعی است. برای اولین بار در تاریخ دوشنبه, آیووا, حزب دموکرات catastrophically botched آن انجمن. دوم در روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه شد در واکنش به استیضاح دادگاه پس از جمهوریخواهان اکثریت رای به شنیدن هیچ جدید شهادت شهود. هر حزب دموکرات رای به محکوم کردن و هر جمهوری خواه جز آن. میت رامنی یوتا رای به تبرئه. بیشتر چه, ما آموخته تلاش وال استریت میلیاردر, Mike Bloomberg, به مستقیم, خرید دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری به یک امکان واقعی از موفقیت او به عنوان راکت گذشته پیت Buttigieg در نظر سنجی های ملی.

یک nakedly فاسد جمهور که پرهیاهو و سعی کردم به دکل 2020 انتخابات در حال حاضر دارای مجوز کامل و سعی کنید به همان ترفند دوباره و حزب دموکرات ثابت شده است خود را ناتوان از انجام ابتدایی انتخابات روش هر دموکراتیک ملت تسلط دهه (اگر نه قرن پیش. و در حال حاضر یک مورد از پشت صحنه سالارانه فساد متاستاز به تمام عیار دموکراسی برای فروش.

دموکراسی آمریکایی است و ترک خوردگی.

استیضاح دادگاه نتیجه همیشه یک نتیجه گیری با توجه به سرطانی هجوم فساد و screeching تبلیغات که infests حزب جمهوری خواه. است که چرا من و دیگران استدلال دموکرات ها باید با استفاده از این فرآیند برای کشف به عنوان بسیاری از تهمت فساد و سوء استفاده از قدرت به عنوان امکان پذیر است — به خصوص خود را به شدت خلاف قانون اساسی غارت پول مردم را به جیب خود. حداقل دموکرات ها می تواند با استفاده از احضاریه به فاش کردن آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است و در جزئیات بزرگ و در طول بزرگ اگر آنها نمی تواند او را به خارج از دفتر.

اما مجلس نانسی پلوسی به جای تصمیم به تمرکز استیضاح بسیار دقت مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای باج خواهی اوکراین به تقلید می کنی تا یک فساد رسیدگی به جو بایدن و برای به دست آوردن آن انجام می شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این در واقع یک دیدنی سوء استفاده از قدرت و با توجه به دولت پاسخگویی, اتاق کار تخلف از قانون است. اما آن را از سمت چپ روشن ترین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن فساد قرار داده و دموکرات ها در موقعیت ناراحت کننده از ظاهر به دفاع از هانتر بایدن واقعا فاسد buckraking کردن موقعیت پدر او را به عنوان معاون رئیس جمهور (و همچنین به صراحت دفاع امپریالیستی misadventures در شرق اروپا به عنوان نجیب حفاظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی).

با ساخت استیضاح خیلی باریک و اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به سرعت دموکرات ها ممکن است برداشت بدتر از همه گزینه های ممکن. مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از بررسی نزدیک از بسیاری از بدترین رفتار و در حال حاضر یک چک سفید را به دخالت در سال 2020 انتخابات با نزدیک به یک سال و چپ در مدت خود را.

با این وجود تهمت هنوز هم بسیار بدیهی است که سزاوار به حذف از دفتر حتی در باریک زمینه از اوکراین رسوایی. بسیاری از مغان نیست حتی اختلاف است که او تا به حال آن را انجام داده پایگاه رای خود را به تبرئه بر سرشان tendentious استدلال که سوء رفتار به اندازه کافی به حکم حذف از دفتر (لامار الکساندر از تنسی) یا این که تهمت خواهد بود chastened با گرفتن قلاب (سوزان کالینز مین). خواهان واکنش نشان داد و با scandalized خشم در این ایده است که سناتور که رای دادن نیست خط حزب خواهد بود حمله عربستان هک تنها به نشستن بی سر و صدا زمانی که رامنی دریافت تورنت سوء استفاده برای دقیقا همان است که.

باید نتیجه گیری کرد که استیضاح ساز در واقع کار نمی کند. ما در حال حاضر زندگی جیمز مدیسون بدترین کابوس — یک nakedly فاسد عوام فریب است که به سادگی ناتوان از انجام وظایف ریاست جمهوری نشسته است در کاخ سفید و زمانی که قانون اساسی روش از بین بردن او بود و سعی کردم آن را نمی تواند حتی یک اکثریت در سنا اجازه دهید به تنهایی دو سوم فمن لازم است.

در حال حاضر به عنوان Duncan, سیاه, اشاره, اگر باراک اوباما انجام داده بود و حتی نیمی از آنچه تهمت اتحاد دموکرات تقریبا قطعا باید حمایت خود را از استیضاح و حذف از دفتر چرا که نه تقریبا به عنوان فاسد و یا مغز مسموم توسط رسانه های حزبی. اما یک مکانیزم برای حذف فاسد جمهور که تنها توابع استفاده می شود که در برابر یک حزب است که به مراتب کمتر احتمال دارد به فاسد در وهله اول نمی توان گفت به کار قابل اعتماد.

آمریکا قانون اساسی ساختار است که به سادگی بیش از حد شکننده و سنگین. حتی بدترین رئیس جمهور تاریخ اندرو جانسون بودن فرار از حذف توسط یک تک رای پس از استیضاح. بیشتر چه, دلیل اصلی که چرا تهمت رو خاموش است زیرا قانون اساسی ایالات متحده سیستم قریب به تدریج بیشتر و بیشتر قدرت اجرایی. از تدوین کنندگان قانون اساسی متنفر احزاب سیاسی ترسید دولت ظلم و ستم و تلاش برای طراحی کنگره و ریاست جمهوری به عنوان چک در هر یک از دیگر برای جلوگیری از آن احتمالاتی. ایده این بود که هر شاخه خواهد حسد محافظت از قدرت خود و در نتیجه مانع از “mischiefs از جناح” اما به نظر می رسد احزاب و حیاتی لازم را برای عملکرد هر دموکراسی و حزبی وفاداری به راحتی می توانید برنده هر چک و توازن انگیزه. اگر احزاب مختلف کنترل شاخه های مختلف دولت و احزاب قطبی هستند به جای سازش روند قانونی معافیت های پایین. این مشکل قبلا dodged زمانی که دو طرف هر دو حزب لیبرال و محافظه کار بال (از این رو ساخت سازش ساده تر) اما به عنوان آنها تبدیل شده اند ایدئولوژیک منسجم با یک محافظه کار جمهوریخواه و لیبرال-چپ حزب دموکرات و سازش می شود سخت تر و سخت تر است.

اما هر ملت هنوز هم نیاز به دولت و کنگره صالح بیشتر از زمان قدرت به جریان اجرایی و دادگاه. قدرت از “امپریال ریاست جمهوری” که در آن رشد کرده اند مانند قارچ در طول دهه ها دقیقا کسانی که تهمت تجاوز به زمان تحقیقات خود را به گناهان (به خصوص جلوگیری از شهادت از همدستان خود را که شرکت در اوکراین طرح) با فعال موافقت کنگره جمهوری خواهان. چه سوء استفاده ممکن است او در کنار تلاش برای حفظ خود در دفتر ؟ دستور دادستان کل بار برای باز کردن یک جعلی رسیدگی به هر کس که برنده دموکراتیک اولیه در اواخر ماه اکتبر ؟ یا هک کردن مخالفان خود کمپین ایمیل ها و دریبل کردن التهابی ترین پیام خصوصی طی یک دوره از ماه است ؟ مستقیم تقلب در شمارش آرا? امکانات بی حد و حصر هستند.

در ایالات متحده یک galloping مورد اقتدارگرا پوسیدگی در بخش های بزرگ به دلیل ایده های اساسی و ایجاد انگیزه در قانون اساسی قطب جدا از مردم چگونه در واقع رفتار کنند. یک سند سیاسی پیش نویس توسط مردم با وسواس قرار دادن محدودیت در قدرت دولت است سوخت استبدادی غیر قابل توصیف جمهور.

که من به ارمغان می آورد به 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. این حزب در مرحله اول از چیدن آن نامزد خواهد شد که مسابقه تنها روش هنوز هم باقی مانده برای turfing مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر — یعنی انتخابات ماه نوامبر. و در اولین مسابقه این حزب faceplanted در بی سابقه, مد botching این جلسه بدتر از آن تا به حال بوده است botched.

در حال حاضر وجود دارد قوانین جدید و شماره های جدید که تا به حال ثبت شود (تا حدودی نتیجه درخواست از ساندرز اردوگاه های اضافی برای شفافیت) که مطمئنا ساخته قفقاز سخت تر به انجام. اما روش های جدید بودند که پیچیده نیست و آیووا است چندین سال برای آماده سازی. اما به جای این حزب انتخاب به استفاده از یک برنامه تلفن برای گزارش نتایج بود که سیلی هم در یک ماده از هفته شديد نقص های امنیتی و حتی داده شده است یک تست کامل قبل از روز از آن استفاده شد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سپس زمانی که برنامه بیسار به طور کامل شکست خورده در جلسه شب آیووا دفتر مرکزی حزب ظاهرا نه مردم به اندازه کافی به خدمت تلفن بانک به ثبت نتایج در یک مد به موقع. حوزه کاپیتان تلاش برای تماس در نتایج خود را در گیر شد روز نگه دارید برای ساعت (هر چند به طور عادلانه ظاهرا 4chan عضو شورای نظارت مدت به نحوی نگه کردم از تعداد و ماجرا را).

مردم قرارداد برای ساخت این برنامه بخشی از یک دخمه پرپیچ و خم غیر قابل درک دموکراتیک متصل سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های مشاوره که هدف اصلی است برای غنی سازی حزب خودی. اولیه شکل در پشت این برنامه یکی تارا McGowen قبلا کار کرده و اصلی فوق العاده PAC حمایت از هیلاری کلینتون در سال 2016. به عنوان rembert browne می نویسد: در جمهوری جدید “تقریبا بلافاصله پس از او موفق به پیروزی در مهم ترین انتخابات او تا به حال مشغول به کار در McGowan موفق به متقاعد کردن برخی از ثروتمندترین لیبرال در کشور به دوش خود را با پول به تولید بی اثر زباله.”

اما حتی بعد از این همه نتایج به حال تحویل داده شده است این حزب هنوز هم تا به حال مشکل فوق العاده ای در واقع جدول بندی نتایج. روزها گذشت و به عنوان نتیجه trickled در — و کسانی را که انجام داده سرند با خطاها و اشتباهات حسابی. (انتخابات تحلیلگران می بینی که بسیاری از قفقاز نشده اند ممکن است به درستی انجام و ممکن است ما هرگز نتایج روشن.) و هنگامی که آن را نگاه کرد و احتمال دارد که برنی ساندرز را به سرب در هر دو دولت نمایندگان و محبوب رای کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز ناگهان خواستار recanvass. ساندرز هواداران قابل درک است تعجب اگر این همه نبود به نوعی نیمه عمدی.

در لحظه ای که کل جهان متمرکز بود. حزب دموکراتیک بدونم که اگر از آن خواهد شد قادر به متحد ضد جناح مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جمعیت آمریکا حزب شکست خورده در واقعا دیدنی و جذاب, مد تضعیف یک termitic هجوم فساد و خودی خود-خرید و فروش — و در روند پاشیدند بخش و سوء ظن در میان به سرعت در حال رشد چپ بخش از پایگاه خود را. به عنوان اریک Levitz می نویسد در نیویورک “این شکست نه تنها تضعیف حزب دموکرات حملات در تهمت به بی کفایتی. آنها همچنین التهاب را بیشتر غم انگیز اختلافات داخلی و تضعیف روحیه آن سرسخت ترین فعالان.”

که من به ارمغان می آورد به مایک بلومبرگ. وال استریت میلیاردر (که پول خود را توسط نصب و راه اندازی یک شبه انحصار مالی فن آوری ارتباطات است که بودجه مبارزات انتخاباتی خود را با 200 میلیون دلار از ثروت شخصی که از یک هفته پیش — عظیم مجموع برای ریاست جمهوری اولیه اما تنها بخش کوچکی از خود حدود 58 میلیارد دلار ثروت. پس از آیووا, افتضاح, عصر ایران دو برابر خود را در حال حاضر-عظیم الجثه هزینه تبلیغات آورده و کارکنان خود را به بیش از 2000.

آن را کاملا غیر قابل تصور است که بلومبرگ می تواند دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی بدون پول خود را. این مرد که یک جمهوری خواه بود تا سال 2007 (او را به 60s) که تایید جورج دبلیو بوش در سال 2004 و او را در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برای شروع جنگ عراق که متعدد است مهر و موم شده آزار و اذیت جنسی شکایت شهرک و کسی که بنا به گزارش plagiarized تکه های عظیمی از خود 2020 کمپین پلت فرم.

این است که حتی اولین بار بلومبرگ به خرید یک انتخابات. در سال 2008 او را صرف بزرگ برای سرنگونی شهر نیویورک محدودیت مدت قانون به طوری که او می تواند برای سومین دوره به عنوان شهردار (و خریداری کردن میلیاردر که در اصل تحت فشار قرار دادند برای محدودیت توسط امیدوار کننده او یک صندلی در یک شهر قدرتمند هیئت مدیره) و صرف بیشتر از 102 میلیون دلار برای برنده شدن متعاقب آن انتخابات است. به عنوان همکار من دیمون لینکر استدلال بلومبرگ بدون سوال یک روسیه-سبک oligarch که در کمپین “یک بیان بسیار توسعه یافته پوسیدگی در هسته سیستم سیاسی آمریکا.”

اگر تهمت است تضعیف ایمان و اعتماد در آمریکا دموکراسی از بالا به پایین حزب دموکرات است و تضعیف آن از پایین به بالا و خورنده تمرکز ثروت در میلیاردر کلاس حل آن از داخل است.

آمریکایی ها اغلب به رخ کشیدن است که ایالات متحده در جهان است قدیمی ترین دموکراسی است. این یک مشکوک ادعا می کنند اما این درست است که قانون اساسی ایالات متحده شده است در عمل به طور مداوم بیش از هر دیگر. آنچه ما امروز اسکلروز از سن. بنیانگذاران ساخته شده تلاش مناسبی برای 1780 اما در قانون اساسی طراحی آمده است یک راه طولانی در 240 سال است. به سبک آمریکایی تفکیک قوا ثابت شده است به مراتب پایین تر از سبک اروپایی پارلمانی سیستم. به معنای واقعی کلمه هر کشور دیگری که به دنبال مدل آمریکایی خود را دیدم نهادهای دموکراتیک سقوط دیکتاتوری یا انقلاب — هنگامی که ایالات متحده نیروهای اشغالگر مجموعه دولت در آلمان و ژاپن پس از جنگ جهانی دوم آنها را کپی و مدل آمریکایی.

من دو پایه مسیر رو به جلو برای ایالات متحده: یا یک مبارز اصلاح طلب رئیس جمهور و کنگره نفس زندگی جدید را به سیستم آمریکایی با تعمیرات اساسی عمده ای از هر دو ساختار آن و اقتصاد و یا یک جناح راست (یا oligarch) رئیس جمهور پس از اتمام مغزه گیری چند عناصر باقی مانده از حزب جمهوری خواه دولت و شورای قانون اساسی آمریکا برای خوب auguring در یک ناپلئون به سبک دوره آشکارا به حکومت استبدادی. و با توجه به مطلق قتلگاه دموکراتیک اپوزیسیون ساخته شده است از سال 2020 کمپین تا کنون (نه به ذکر است این اقتصاد قوی buttressing مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی) من نمی خواهد از راه دور حساب کردن احتمال دوم.

پایان دموکراسی آمریکایی یک فاجعه خواهد بود ، اما آن را نمی ممکن است آخرین طولانی است. دیکتاتوری تمایل به ناپایدار چرا که آنها بی کفایت و فاسد و تمایل به رنج می برند جانشینی بحران. ولادیمیر پوتین نگهداری گرفتن قدرت در روسیه برای بیش از دو دهه اما ناپلئون به طول انجامید کمتر از 16 سال از کودتای 18 برومر در سال 1799. این می رود بدون گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ پوتین بسیار کمتر از ناپلئون.

در هر حال همه این است که به می گویند که ما زندگی می کنند در زمان های خطرناک. بسیاری از تاریخ را به خوبی ممکن است اتفاق می افتد به سرعت در چند سال آینده. وطن پرست آمریکایی ها باید کار به بیشترین تلاش خود را برای دفاع از دموکراسی ما اما شکست که ما نیز باید آماده برای به بازسازی آن را از زمین تا.

در مورد هر کشور دیگری دچار یک قانون اساسی سقوط در برخی از نقطه ما تعداد ممکن است تا کاملا به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im