رویاهای آمریکایی از جابجایی به نیوزیلند افزایش یافت که ملل انشعاب در Covid-19 پاسخ

رو به یک رئیس جمهور که همچنان به انکار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس عمده بهداشت عمومی در اورژانس و یک دولت فدرال است که ساکت به ارائه قوی اقتصادی امداد به خانواده های ده ها هزار نفر از آمریکایی ها به دنبال نیوزیلند به عنوان یک پتانسیل فرار طرح به عنوان جزیره ای کوچک کشور دارای یکی از جهان Covid-19 داستان های موفقیت است.

با توجه به مهاجرت نیوزیلند بازديد توسط آمریکایی ها به این کشور مهاجرت سایت بودند 37 درصد بالاتر از در ماه آوریل از آنها در سال گذشته در همان زمان سر به فلک کشید و 65 ٪ از سال گذشته است. در مورد 80,000 آمریکایی تحقیق امکان مهاجرت به نیوزیلند بیش از دو ماه.

آمریکایی ها آشکار علاقه به مهاجرت به نیوزیلند بیش از 6000 مایل از سرزمین اصلی ایالات متحده برای اولین بار مشخصی نیویورک شهر جهانی شد کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس حسابداری برای 5% از جهان موارد در اواخر ماه مارس است.

“این سخت موفق به کسب دستاوردهای و ما به عنوان یک دولت به هیچ وجه قصد هدر دادن آنها. این ایده که ما باید باز مرز ما در این محیط دارای یک قیمت است که قیمت می تواند موج دوم Covd-19 در کشور ما در بدترین حالت — در بهترین حالت اضافه محدودیتی برای بقیه از ما.”
—نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Protocol Wine Studio

تعداد سوالات تقریبا دو برابر دوباره در ماه مه فقط پس از نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد که Covid-19 شده بود “به طور موثر حذف” در این کشور در مارس 27.

موارد جدیدی از این بیماری شده است در تک رقمی برای چند روز وقتی protocol wine studio اعلام کرد. دولت با حفظ احتیاط و حتی پس از به اشتراک گذاری اخبار خوب نیاز به فاصله فیزیکی در کسب و کار است که بازگشایی تشویق مردم برای ادامه کار از خانه اگر آنها قادر و محدود کردن حضور و غیاب در حوادث مانند عروسی و مجالس ترحیم به 10 نفر.

کشور گزارش شده کمتر از 1500 در موارد Covid-19 و 22 نفر کشته شده اند. دو آزمایش مثبت برای coronavirus در اواسط ماه ژوئن پس از ورود به این کشور از انگلستان و اجازه داده می شود خود را به ترک 14-بعد اجباری قرنطینه زود پایان 24 روز streak با هیچ مورد جدید.

در همین حال ایالات متحده منجر جهان در coronavirus موارد با بیش از 2.9 میلیون نفر آلوده و بیش از 129,000 مرگ و میر.

به عنوان عفونت رای همچنان به صعود در آمریکا—با افزایش موارد متحده از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد بیش از آخر هفته که 99 درصد از موارد “کاملا بی ضرر است.” با توجه به واشنگتن پست به کاخ سفید فعلی امید است که “آمریکایی ها رشد خواهد کرد بی حس به افزایش مرگ و میر و یادگیری به پذیرفتن ده ها هزار مورد جدید یک روز” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش برای برنده شدن در انتخاب مجدد در نوامبر است.

نیوزیلند پاسخ به اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر است و به شدت در تضاد با دولت ایالات متحده است. Protocol wine studio اجرا سخت مستند در این کشور در مارس 25—قبل از هر گونه مرگ و میر گزارش شده است—منع نیوزیلند ساکنان به منازل خود را ترک کنند مگر به ورزش در خارج از منزل.

عمومی قادر به مطابقت با منظور بود که در محل به مدت پنج هفته به لطف تسکین بسته به مقدار حدود 4 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور. تمام دستمزد برای افرادی که تا به حال به خود جدا شد و تحت پوشش این طرح و کسب و کار داده شد یارانه به ادامه پرداخت کارکنان خود را. هزینه های بهداشت و درمان نیز دو برابر شده است.

در آمریکا دولت فدرال ارائه شده برخی از افراد یک بار پرداخت از $1200 ظاهرا پوشش هزینه های برای بحران بهداشت عمومی است که کارشناسان انتظار برای رفتن به ماه. افراد بیکار نیز داده شد 600 $در هر هفته در بالای استاندارد مزایای بیکاری—یک حرکت که به طور موقت کمک به کاهش فقر در آمریکا—اما جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنای ایالات متحده تمایلی به ادامه نفع جولای گذشته. همانطور که کاخ سفید درصدد همه گیر و تماس ها برای زندگی روزانه و فعالیت های اقتصادی برای بازگشت به حالت عادی برخی از جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده را تهدید به دور مردم مزایای بیکاری اگر آنها نمی بازگشت به کار از ترس از Covid-19 به عنوان صنایع را باز کنید.

یکی از عمومی و متخصص بهداشت در نیوزیلند در ماه گذشته به نام ایالات متحده در پاسخ به همه گیر و اثر آن بر میلیون ها نفر از آمریکایی ها “دلخراش است.”

متاسفانه برای آمریکایی ها امیدوار به حرکت به نیوزیلند مرزهای این کشور در حال حاضر بسته به اتباع خارجی. Protocol wine studio تماس با انتقاد از حزب مخالف در هفته گذشته به بازگشایی مرزهای گفت: برای انجام این کار خواهد بود “خطرناک” با توجه به این که وجود دارد ده ها تن از کشورها در سراسر جهان از جمله ایالات متحده, که در آن همه گیر همچنان به بدتر.

“این سخت موفق به کسب دستاوردهای و ما به عنوان یک دولت به هیچ وجه قصد هدر دادن آنها” protocol wine studio گفت. “این ایده که ما باید باز مرز ما در این محیط دارای یک قیمت است که قیمت می تواند موج دوم Covd-19 در کشور ما در بدترین حالت — در بهترین حالت اضافه محدودیتی برای بقیه از ما.”

دیگر کشورهای ثروتمند مانند 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز رد احتمال از مردم سفر وجود دارد از آمریکا با استناد به بالا بودن ميزان عفونت و تشدید انزوای آمریکا در مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>