آمریکا قانونی شورای بورس پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در مؤتلفه بناهای پلیس

هشت سال پس از انحلال آن نیروی کار در ایمنی و انتخابات با توجه به اختلاف بیش از آن “ایستاده خود زمین” و voter ID قوانین آمریکا قانونی شورای بورس (الک) است که غواصی به برخی از مهمترین و تفرقه مسائل اجتماعی از زمان ما است.

الک های پرداخت-به-بازی بازی های سازمان است که تسهیل لایحه نوشتن توسط قانونگذاران ایالتی و منافع کسب و کار ایجاد کرده است یک راز نیروی کار در رای گیری و redistricting و کشیدن آن اعضای شرکت به مسابقه مربوط به مسائل اطراف پلیس اصلاحات و حفاظت از بناهای تاریخی. در یک پیش نمایش از آنچه ممکن است رخ دهد در آن مجازی نشست سالانه این هفته الک کرده است طرفه با رئیس جمهور تهمت آخرین دستور اجرایی در این مسائل.

در جولای 2, الک, مدیر اجرایی, لیزا نلسون همراه تا حد زیادی محافظه کار و راست گرا و گروه ها و افراد با امضای نامه ای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی است که به دستور دادستان کل برای اولویت بندی تعقیب کیفری برای تخریب بناهای تاریخی در اموال فدرال با احکام زندان تا 10 سال است.

منظور اجرایی نیز هدایت سازمان های فدرال را به خودداری از بودجه فدرال از شهرستانها که حفاظت از بناهای تاریخی از تظاهرکنندگان.

نامه ای که منتشر شد در حزب چای-تراز وسط قرار دارد, سایت محافظه کار, HQ, پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن را جهت پیگرد قانونی به حد کمال “هر فرد یا نهاد است که از بین می برد و خسارات vandalizes یا desecrates یک بنای یادبود و یا مجسمه در داخل ایالات متحده است.” آن را نیز برجسته بخشهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که بازیگران نژادی عدالت معترضان به عنوان “تظاهر کنندگان ، arsonists و چپ افراطی” و “اوباش” و ادعا می کنند که آنها هم تراز “با ایدئولوژی—مانند مارکسیسم—که برای نابودی ایالات متحده سیستم از دولت است.”

نامه می گوید: آمریکایی ها باید “تدریس تاریخ ما با صداقت و احترام” و حمایت ملت “فرهنگ و ارزش” و در عین حال آن را ندارد آدرس اساسی موضوع متفق مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی به برتری و آنچه در این آثار می گویند به ساکنان رنگ.

چاد ویلیامز صندلی وزارت آفریقایی و آمریکایی آفریقایی مطالعات در دانشگاه برندایس NPR گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی که “مشکل” به ویژه “رئیس جمهور تمایل به tamp پایین به سرکوب هر گونه اعتراض و مخالفت و تسلیحاتی مختلف دستگاه دولت فدرال و از جمله ارتش, گارد ملی, راز و خدمات به عنوان عوامل اجرای قانون.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است را به آدرس اتصال بسیاری از آثار تاریخی به برده داری را بازتوییت کرد یک ویدیو نشان دادن یکی از حامیان او فریاد “قدرت سفید!” اوایل این ماه و در دفاع از مردم که پرواز مؤتلفه پرچم در ژوئیه 15.

با اینحال احساسات مردمی تبدیل شده است در حمایت از از بین بردن مؤتلفه بناهای تاریخی. ژوئن 17 کلمبیا کلمبیا نظرسنجی دریافته است که حمایت رای دهندگان از بین بردن مؤتلفه مجسمه از فضاهای عمومی در سراسر کشور توسط 52-44 درصد است. “است که یک 19-نقطه چرخش در فاصله پشتیبانی پس از یک ماه اوت 23, 2017 نظرسنجی که 39 درصد پشتیبانی حذف مؤتلفه مجسمه و 50 درصد مخالف” این نظرسنجی اعلام کردند.

در علاوه بر این به الک نلسون دیگر امضاء کنندگان نامه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را شامل ضد تجاوز نفرت ارقام مانند تونی پرکینز, رئيس جمهور از شورای پژوهش خانواده راب مجلس معاون رئیس جمهور از بازوی سیاسی خانواده آمریکایی انجمن و فرانک رایت مدیر عامل شرکت D. James کندی وزارتخانه است. رهبران تعدادی از مرموزترین شورای ملی و سیاست که تا به حال روابط متعدد سفید supremacists امضا نامه به عنوان کخ عمل شان نجیب رئیس جمهور آمریکا دوباره به نواز دعوت.

بسیاری از امضاء کنندگان از محافظه کار HQ نامه ای نیز امضا ژوئن 12 نامه از جمله آل Regnery رئیس شورای ملی سیاست های محافظه کارانه عمل پروژه. این نامه که به نام “عدالت نه هرج و مرج” پس از جورج فلوید قتل “رد[s] فراگیر ادعا می کنند که همه از اجرای قانون نژادپرستانه است.”

Regnery خود پسر عموی ویلیام سفید ملی است که بودجه های متعدد سفید و گروه های ملی اجرا شده توسط alt-حق رهبر ریچارد اسپنسر.

پلیس اصلاحات

الک صادر ژوئن 16 مطبوعاتی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در پلیس اصلاحات بدون اظهار نظر در بیشتر راه حل های جامع برای نژادپرستانه و خشونت پلیس در قوانین تصویب شده توسط آمریکا ، دموکرات ها مسدود ضعیف تر همراه قانون در آمریکا.

در جلسه مجازی در صبح روز 16 جولای الک نیروی کار در عدالت کیفری رسیدگی خواهد شد policing مسائل از جمله یک مدل پیشنهادی لایحه بر اساس آن “بیانیه اصول پلیس و تعامل جامعه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور ایجاد یک پایگاه داده فدرال پلیس سوء رفتار باعث می شود کمک های مالی به دولت های محلی و سازمان های پلیس مشروط آموزش ها و مدارک استاندارد و ارائه کمک های مالی به سازمان برای “co-responder” برنامه هایی که شامل مددکاران اجتماعی در مورد مسائل مربوط به سلامت روانی بی خانمانی و یا اعتیاد به مواد مخدر همراه با مأموران اجرای قانون.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا سفارش خود را در یک سخنرانی تلویزیونی باغ گل رز, رویداد, احاطه شده توسط مقامات اجرای قانون. او پس از ذکر نژادپرستی در سخنرانی خود در مورد سفارش. Kristina راث از سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا آسوشیتدپرس گفت که منظور “به مقدار یک گروه کمک های اولیه برای زخم گلوله.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

لیبرال رهبران می گویند منظور ماسک رئیس جمهور تاریخچه از اظهارات نژادپرستانه و تلاش برای جلوگیری پلیس اصلاحات.

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از شورای رهبری مدنی و حقوق بشر که دارای 220 عضو گروه گفت: “این فرمان اجرایی است ضعیف تلاش برای تغییر تمرکز از خطرناک لفاظی و سیاست [تهمت] قبلا ترویج. تدریجی اصلاحات تلاش نمی خواهد رسیدن به تحول و تغییر به درمان نیاز کشور ما و طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از امنیت عمومی که در آن همه جوامع رشد است.”

خانه لایحه حمایت دموکرات های “جورج فلوید عدالت و پلیس عمل” پایین تر قصد جنایی استاندارد—از عمدی به دانستن و یا بی پروا—به محکوم کردن یک افسر اجرای قانون برای سوء رفتار در یک دادستان فدرال.

آن را نیز نیاز به ادارات پلیس برای ارسال داده ها در استفاده از زور به دولت فدرال و ایجاد یک کمک برنامه ای است که اجازه می دهد دولت به طور کلی وکیل برای ایجاد یک فرآیند مستقل برای بررسی سوء رفتار و یا نیروی بیش از حد. این لایحه همچنین آن را آسان تر برای مردم برای بازیابی خسارت زمانی که ادارات پلیس نقض حقوق مدنی خود را.

الک بازگشت به آن گذشته نژادپرستانه

الک تصمیم به تراز خود را با یک نژادپرستانه و تفرقه جمهور علائم چشمگیر بازگشت به سازمان قبلی حمایت از سیاست های نژادپرستانه و در یک زمان می آید زمانی که 90 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید از رد تهمت پاسخ به قتل جورج فلوید.

“حداقل سه دهه از شرکت های گروه های منافع خاص و قانونگذاران در الک عمومی ایمنی و انتخابات وظیفه نیروی (شناخته شده به عنوان عدالت کیفری نیروی کار تا سال 2009) را تایید مدل صورتحساب است که ترویج برای سود زندانها و طول زندان جملات جرم مهاجران گسترش “جنگ با مواد مخدر’ خنثی کردن مبتنی بر شواهد پیش از محاکمه انتشار برنامه ها در حمایت از, برای سود وثیقه-اتصال و بسیاری دیگر از سیاست های” CMD نوشت: در سال 2012.

اما الک ارتقاء نژادپرستانه voter ID قوانین—که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم رنگ—و “ایستاده خود زمین” قوانین تولید قوی واکنش شدید عمومی را در سال 2012 در پی قتل Trayvon Martin, گزارشی در فلوریدا.

تحت ایستاده خود زمین قوانین یک فرد حق استفاده از نیروی مرگبار علیه تهدید یا تهدید درک شده از آسیب حتی اگر آنها با خیال راحت می تواند عقب نشینی از این وضعیت است. الک مدل ایستاده خود زمین لایحه حمایت انجمن ملی تفنگ شد قانون در 23 متحده است.

مترقی گروه به رهبری, رنگ, تغییر, علت شایع و مردم برای راه آمریکایی به نام تحریم از الک اعضای شرکت پیشرو Coca-Cola, وندی مک دونالد آب نبات ساز مریخ و بسیاری از شرکت ها به رها کردن از الک.

الک منحل آن نیروی کار که نوشت: این لایحه که به ریاست Wal-Mart و همکاری ریاست NRA و آن را متوقف ترویج قانون.

الک تمرکز در سیاست گذاری و بناهای تاریخی می آید در زمینه ژوئن 17 نامه از الک قانونی اعضای هیئت مدیره در پاسخ به قتل جورج فلوید.

در “سخن گفتن از عدالت ترمیمی,” الک استدلال می کند که “… آن وقت در سازمان ها مانند ما به دنبال فرصت هایی برای پیشبرد سیاست است که این [نژادی] بی عدالتی به حساب آورد. ما باید تمرکز بر ایجاد یک جامعه عادلانه است که تضمین می کند هر دو برابری و فرصت برابر قانون.”

اما الک ادعای “مبارزه با نژاد پرستی” می ایستد در تضاد با آن گسترده تر در دستور کار سیاست از جمله در انتخابات و رای دادن. الک گذشته مدل “Voter ID عمل” ساخته شده است آن را مشکل تر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و محرومیت بسیاری از کم درآمد و اقلیت رای دهندگان که لازم نیست گواهینامه رانندگی.

برای مثال یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت در سال 2016 است که مفاد کارولینای شمالی voter ID قانون “target آفریقایی-آمریکایی ها تقریبا با دقت جراحی” و “تحمیل درمان برای مشکلات وجود نداشت.”

اخیرا در سال 2018, ALEC اتخاذ یک مدل قطعنامه برای محدود کردن قدرت قضایی در redistricting ساخت آن را آسان تر برای الک و سلطه قانونگذاران به بطور غیر عادلانه تقسیم منطقه نقشه یک فرایند است که اغلب با استفاده از وابستگی حزب به بسته سیاه و رای دهندگان به تعداد کمی از مناطق رقیق کردن رای خود را در قدرت در مناطق اطراف آن.

ALEC جدید راز نیروی کار در رای گیری و redistricting ریاست رای دهندگان سرکوب طرفداران Cleta Mitchell یک توافق وکیل و ایالتی آریزونا در کنگره شانا Bolick که به تازگی گسترش اطلاعات غلط در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>