آمریکایی ها تبدیل شده اند بیش از حد سیاسی

بر اساس دائمی خیلی زیر و کابل اخبار و محتوای بحث های رادیویی نشان می دهد شما به راحتی می تواند نتیجه گرفت که زندگی اجازه می دهد برای فرد آب و هوا فاجعه در اینجا وجود دارد — است که عمدتا در مورد سیاست. آن است که قطعا نه.

این سخت قضاوت باید در انصاف بود خو با برسمیت شناختن ما سیاست شناخته شده گردباد است که Donald J. Trump. و آن را در هر دهه است که ما یک استیضاح توسط مجلس و محاکمه توسط سنا به ریاست رئیس دادگستری. نه ما عادی — یا حتی همیشه باید 29 نامزدها به دنبال یک حزب عمده را از نامزدی ریاست جمهوری, 22 تن از آنها در شش دموکراتیک بحث در سال 2019 به تنهایی. یوتا است این همه پرسی هم که درگیر کردن ذهن در چیزهای سنگین مانند قانونی ماری جوانا و گسترش مدیکید.

انگلستان و کانادا انجام انتخابات ملی در هفته نه سال است.

آن را همیشه شده بود. دوایت آیزنهاور آغاز مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در ژوئن سال 1952 تنها پنج ماه قبل از انتخابات. حریف خود را Adlai استیونسون نبود حتی یک نامزد تا زمانی که خود را دموکراتیک کنوانسیون نامزدی در اواخر ژوئیه سال 1952. این دو بسیار هوشمند قادر به مردان انجام یک روحیه ایده مبتنی بر مبارزات انتخاباتی, پایان آیزنهاور در انتخابات است. آیک انجام یک bang-up کار به عنوان رئیس جمهور. او اجتناب رسوایی و به دنبال کمی تمایلات. حتی اگر با توجه به تکنولوژی او قطعا نمی خواهد که در توییتی … همیشه … در مورد هر چیزی.

و این را تصور کنید — در طول آیک ریاست جمهوری آمریکایی ها چپ کردن سیاست و مشغول به کار در مغازه ها و کارخانه ها و خانه های ازدواج کردم و با مته سوراخ متولدین بازی بیس بال و تماشا “Ozzie و هریت” و “ترک آن را به بیش از حد.” این قطعی ثابت می کند آمریکایی ها نمی مادرزاد محکوم به فواره زدن اب کردن در مورد سیاست در هر شام با دوستان در هنگام کار کردن در سالن ورزش و یا حتی غرغر به هیچ یک به طور خاص در حالی که راه رفتن سگ. ما مورد استفاده برای بازی در انحصار و تنیس روی میز و سفر برای دیدن مکان ها و مردم که سیاست ما تا به حال هیچ ایده ای در مورد. ما دنبال گلف, تنیس, باغبانی و ادبیات و حتی شعر. در حال حاضر وجود دارد فقط Fox News, CNN و MSNBC در تمام طول روز هر روز. حتی که آرایشگاه قابل اعتماد و اقتصاد است که در حال حاضر صرف سیاسی پیش بینی ابزار برای پیش بینی اینکه آیا رئیس جمهور مجددا انتخاب خواهد شد.

سیاسی انگلیسی نویسنده متی parris در اشاره به این عجیب و غریب وسواس با سیاست و نسبت آن به طور کامل نه زبان در گونه به اختلال عاطفی. در سال 2018 به او نوشت: در تماشاگر “علاقه شدید به امور جاری … نیز یک شاخص مشترک از یک عمر اشتباه رفتن. افرادی که دچار مشکل ذهنی در حرفه خود و یا در روابط خود تمایل به توسعه قوی عقاید و احساسات در مورد صحنه سیاسی و به دنبال این صحنه با بیشتر علاقه شدید نسبت به کسانی که زندگی به خوبی پیش میرود.” او ادامه می دهد: “یک معامله بزرگ از مشارکت سیاسی رانده است خشم و سرخوردگی و ناامیدی می شود. کسانی که ساکن عاطفی پاسخ به مشکلات در زندگی خصوصی خود را پیدا خواهد کرد در سیاست فرصت های نامحدود برای مهار کردن خشم خود را و خود را در غم و اندوه.”

روانشناسان در حال حاضر تمرین در درمان پرداختن به تهمت پریش سندرم است. اما در حال حاضر ما شناسایی کرده ایم این مضر جدید پاتولوژی — اجباری سیاسی وسواس. CPO برای کوتاه شبیه به سکوت قاتلان مانند سرطان لوزالمعده و جک چاک دهنده. شما تنها می دانم که در مورد یک حمله هنگامی که آن را بیش از حد دیر است. CPO علائم به راحتی تعیین می شود: تماشای اخبار تلویزیون برای بیش از نیم ساعت در روز; ترک تلویزیون خود را بر روی تقریبا تمام وقت; مصرف خبر از انحصاری محافظه کار یا لیبرال رسانه ها. شگفت آور اما کاملا قطعی نشانه این است تا یکی از طولانی-برگزار اصول سیاسی در قطره از کلاه برای محافظه کاران اگر تهمت رد آنها (آزاد تجاری, کاهش کسری هزینه های ایستاده به مردان قوی مانند پوتین) و یا برای لیبرالها اگر او پذیرای آنها (بازگرداندن مشاغل, حداقل مداخله خارجی در مشکلات).

CPO می تواند خراب کردن دوستی ها و روابط خانوادگی. این مطمئن عاشقانه قاتل. حتی زمانی که زن و شوهر هستند و به لحاظ سیاسی در تراز وسط قرار دارد در زمان CPO, ارتباط جنسی, انتقال علاقه و توجه خود را به سیاست و رسانه. به زودی زدن در خیابان فرصت, دست در دست, و آرام شام سقوط توسط ایستگاه فرعی.

آمریکایی ها حرکت می کند. آیا چیزی بیشتر تولیدی خود را با زمان نسبت به بازده اجباری سیاسی وسواس. و یا برای آن ماده انجام کاری بی فایده با زمان خود را به عنوان طولانی به عنوان شما در حال هدایت می شود CPO. زندگی یک شوخی … بدون خیلی سیاست است.

گرگ بل سابق معاون فرماندار یوتا و فعلی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت یوتا انجمن بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>