آمریکایی ها به شدت حمایت برش پنتاگون برای حمایت از ما نیازهای واقعی

ایالات متحده یک رهبر جهانی در جدید کروناویروس موارد بیکاری باقی مانده است آسمان بالا و COVID تست و دنده محافظ برای سلامت کارگران کمیاب هستند یک بار دیگر.

اما این هفته به جای ارسال به شدت نیاز به کمک کنگره را بحث ارسال $740 میلیارد دلار به پنتاگون.

در سال 2019 بیش از $370 میلیارد—نیمی از بودجه پنتاگون—رفت و تجاری به پیمانکاران است.

این اولویت ها به شدت از لمس و آمریکایی ها آن را می دانم. یک داده جدید برای پیشرفت های نظرسنجی ها نشان می دهد که بیش از نیمی از آمریکایی ها حمایت برش 10 درصد از بودجه پنتاگون به پرداخت برای چیزهایی مانند coronavirus پاسخ و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن.

این یک دو حزبی شود. در حالی که 69 درصد از دموکرات ها حمایت یک برش به طوری که 50 درصد از جمهوری خواهان.

چند قانونگذاران در حال اقدام است.

به زودی هر دو مجلس نمایندگان و سنا به رأی در پیشنهاد سناتور برنی ساندرز نماینده باربارا لی و نماینده علامت Pocan خواستار 10 درصد کاهش به پنتاگون بودجه — ارزش $74 میلیارد دلار به صندوق بیشتر نیازهای فوری. آن را نمی تواند در یک زمان بهتر است.

امروز پنتاگون بودجه بالاتر از آن بود که در اوج جنگ سرد. اگر این هزینه های لازم برای تضمین امنیت ما خواهد بود که یک چیز است. در عوض در سال 2019 بیش از $370 میلیارد — نیمی از بودجه پنتاگون—رفت و تجاری به پیمانکاران است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ما overinvested در پنتاگون و underinvested در هر چیز دیگری—و این نشان می دهد که در کشور ما همه گیر پاسخ. پنتاگون بودجه بیش از 100 بار بودجه مراکز کنترل بیماری. این قرارداد تعلق می گیرد فقط یک شرکت لاکهید مارتین به ارزش بیش از هفت برابر کل بودجه CDC.

10 درصد کاهش به پنتاگون می تواند از بسیاری از مکان ها از جمله: پایان ما هرگز پایان دادن به جنگ در خاورمیانه و کاهش وابستگی ما به سلاح های هسته ای و خاموش کردن spigot با اسلحه پیمانکاران.

همه این خواهد بود که ارزش انجام می دهند حتی اگر ما نیاز نیست پول بدی جای دیگر. اما در حالی که این یک قطره در سطل به پنتاگون که $74 میلیارد دلار خواهد بود یک غول ثروت باد آورده برای بسیاری از بحرانی برنامه های دولت است.

فقط 10 درصد از پنتاگون بودجه ما می تواند خانه هر فرد بی خانمان در ایالات متحده—و یا خرید به اندازه کافی N95 محافظ ماسک صورت برای هر کارگر ضروری در کشور به استفاده از هر روز برای یک سال. برای کسری از $74 میلیارد, ما می تواند ضرب CDC بودجه چندین بار بیش از.

متاسفانه سیاستمداران در هر دو طرف راهرو را بیچون چرا صدها میلیارد دلار به پنتاگون برای سال پس از سال است. اما در حال حاضر در یک زمان از این نیاز در کشور ما این برش باید تصمیم گیری آسان است.

این تغییر در هزینه های دارای پشتیبانی از آمریکایی ها از هر سیاسی اجبار. از آن زمان به سرمایه گذاری مجدد در آنچه واقعا ما را نگه می دارد امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>