آمریکایی ها که در سمت چپ کروز تجارت یکی قرنطینه برای یکی دیگر از

توکیو — آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky تصمیم گرفت به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای دیگری.

این زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم به قطع 14 روز قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو به پرواز بازگشت به ایالات متحده است. اما آنها می دانستند که اگر آنها مجاز به ترک کشتی, آنها می خواهم به صرف یکی دیگر از دو هفته دوره قرنطینه در آمریکا تاسیسات نظامی را به مطمئن شوید که آنها نمی باید این ویروس جدید شده است که فراگیر در سراسر آسیا.

حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز. ژاپنی ها وزارت دفاع گفت: حدود 300 نفر از آنها شده بود ساخت برنامه را ترک کنند. برخی از آمریکایی ها متحرك یکشنبه شب و سوار اتوبوس آنها را به توکیو فرودگاه هاندا. وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: بعد از آن که دو پرواز چارتر حمل مسافران کشتی کروز ترک کرده بود توکیو شد و در راه خود را به ایالات متحده است.

کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا گفت: آنها برنامه ریزی مشابه پروازها از مسافران است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: واشنگتن تخلیه آمریکایی ها به این دلیل که مسافران و خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

این آمریکایی ها بودند که پرواز به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. پس از ورود به ایالات متحده, همه از مسافران نیاز به رفتن را از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه — معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه” شریل Molesky گفت: تلویزیون NHK در ژاپن است. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

“بزرگترین چالش شده است عدم اطمینان,” او اضافه شده است.

Molesky همچنین گفت که او نگران افزایش تعداد بیماران در کشتی.

“این کمی ترسناک با اعداد بالا رفتن از مردم گرفته شده کشتی برای (ویروس) بنابراین من فکر می کنم آن زمان برای رفتن. من فکر می کنم آن زمان برای کاهش تلفات و,” او گفت:.

ژاپن روز یکشنبه اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 355. به طور کلی ژاپن 413 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: در CBS’ “چهره ملت” که 40 آمریکایی بدست آلوده و آن نشان دادن نشانه نمی خواهد بود قادر به تخلیه هواپیما.

“اگر مردم در هواپیما شروع به توسعه علائم آنها می شود تفکیک شده در داخل هواپیما” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که اضافی 14 روز در قرنطینه است که به دلیل “درجه ای از توانايی انتقال در آن کشتی کروز است که در اصل شبیه به بودن در یک نقطه داغ.”

او افزود که یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

پرسید که چگونه آنها در مورد احساس اضافی 14 روز قرنطینه در ایالات متحده Cheryl Molesky آهی کشید و گفت: “اگر ما را از طریق رفتن است که ما از طریق آن بروید.” این زن و شوهر به صحبت کرد NKH تلویزیون قبل از مسافران اجازه داده شد خاموش کشتی و آن را بلافاصله شناخته شده در صورتی که قادر به هیئت مدیره پرواز به آمریکا

همه انتظار برای دریافت یک معاینه قبل از مجاز در پرواز اجاره و سفارت گفت که کسانی که نشان داد علائم بیماری خواهد بود نه مجاز به هیئت مدیره هواپیما. آمریکا مسافران که در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس نمی شود در میان کسانی که تخلیه در پرواز.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به یک پرواز به آمریکا به دلیل اضافی قرنطینه. وجود دارد همچنین نگرانی در مورد اینکه در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

یکی از آمریکایی Matthew Smith گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر. او گفت که او و همسرش scurried دور. “اگر وجود دارد عفونت های ثانویه در هیئت مدیره این است که چرا. … و شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او ؟ ” او گفت:.

او گفت: مقامات بهداشتی آمریکا که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن بگیرید. آنها آرزو زن و شوهر شانس و اسمیت گفت که او به آنها گفت, “با تشکر اما ما خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر