آمریکا بزرگترین بانک صندوق قطب شمال پناه حفاری

واشنگتن – جی پی مورگان چیس بانک بزرگ در ایالات متحده گزارش شده است که اعلام یک به روز رسانی سیاست انرژی که قوانین مالی جدید حفاری نفت و گاز در قطب شمال از جمله قطب شمال National Wildlife Refuge. سیاست نیز قوانین مالی جدید برای معادن زغال سنگ حرارتی و زغال قدرت پروژه ها در سراسر جهان اگر بانک موفق به قرار دادن هر گونه محدودیت در دیگر نفت و گاز از جمله fracking و بحث شنهای روان پروژه های.

به روز رسانی از تعقیب به شرح زیر انتشار یک سیاست مشابه به روز رسانی توسط گلدمن ساکس همچنین بیش از ده بانک جهانی. بیش از دو سال گذشته رهبران از Gwich گشت کمیته راهبری و باشگاه سیرا ملاقات با نمایندگان بانک های بزرگ به بحث در مورد تهدیدات سوخت های فسیلی عملیات مطرح به قطب شمال پناه و به همین دلیل اقدام توسط صنعت مالی لازم است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای فروش ما سرزمین برای حفاری بنابراین بانک های بزرگ باید نقش اساسی در یا حمایت از تخریب این مکان مقدس و یا نگه داشتن آن محافظت گفت:” برنادت Demientieff مدیر اجرایی Gwich گشت کمیته راهبری. “ما در حال خوشحالم که امریکا بزرگترین بانک تشخیص دهد که قطب شمال پناه است که هیچ جایی برای حفاری و ما امیدواریم که به زودی دیگر بانک ها و شرکت های نفتی آنها صندوق را به دنبال همراه.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در سه سال پس از پاریس مورد آب و هوا تصویب شد, تعقیب ریخت و بیش از $196 میلیارد به سوخت های فسیلی بیش از هر بانک دیگر شده است و بزرگترین حامی مالی از قطب شمال نفت و گاز است. تعقیب یک هدف برتر از رشد متوقف کردن پول خط لوله ائتلاف که در حال تلاش برای نگه عمده موسسات مالی پاسخگو برای نقش خود را در رانندگی بحران آب و هوا.

“واقعیت این است که حتی بدترین سوخت های فسیلی بانکدار می خواهد چیزی برای انجام با قطب شمال پناه حفاری نشان می دهد که چگونه سمی سرمایه گذاری در آن خواهد بود. عمومی است و هر بانکی که از بین بردن این چشم انداز منحصر به فرد و زیر پا گذاشتن حقوق بشر از Gwich گشت روبرو خواهد شد قدرتمند واکنش شدید عمومی” گفت: Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ. “در حال حاضر که تعقیب و گلدمن ساکس کشیده شده یک خط در شن و ماسه همه چشم ها در ولز فارگو, سیتی, مورگان استنلی و بانک آمریکا است. که خواهد شد به رسمیت شناختن است که تامین مالی حفاری در قطب شمال است گران در معرض خطر است که نه ارزش مصرف شود؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im