امریکا کماندوهای اعزام به 141 کشور جهان

در ماه اکتبر گذشته یک گروه هشت حمله آپاچی و CH-47 Chinook هلیکوپتر حامل کماندوهای آمریکا roared از یک فرودگاه در عراق است. آنها شتافت و از طریق ترکیه حریم هوایی و در سراسر مرز سوریه در آینده در پایین به آنها نزدیک یک روستا فقط در شمال استان ادلب که در آن رهبر دولت اسلامی ابوبکر البغدادی خود را محافظان و برخی از فرزندان او شب صرف شد. هلیکوپتر باز با خود اسلحه و ماشین آلات در حالی که جت های نظامی دور بالا و 50 تا 70 نفر از اعضای ارتش ایالات متحده نخبگان نیروی دلتا با هجوم به یک ترکیب فقط در خارج از روستای Barisha. هنگامی که آن را بیش از همه بغدادی صفحه اصلی: سنگ لاشه تعداد نامعلومی از مردم ساکن در این منطقه از جمله غیرنظامیان کشته شده اند و او و دو فرزند او مرده — قربانیان یک جلیقه انتحاری پوشیده شده توسط داعش رئیس.

که تکاور حمله در سوریه بود و بالاترین مشخصات عملیات ویژه ایالات متحده ماموریت 2019 اما این فقط یکی از تعداد بی شماری از تلاش های انجام شده توسط امریکا زبده ترین نیروهای نظامی است. آنها همچنین جنگیدند و مردند در افغانستان و عراق و در حالی که انجام ماموریت های انجام تمرینات و یا مشاوره و کمک به نیروهای بومی و محلی از کشور بلغارستان به رومانی, بورکینافاسو به سومالی شیلی به گواتمالا, فیلیپین به کره جنوبی.

در سال گذشته اعضای نیروهای عملیات ویژه — مهر و موم نیروی دریایی ارتش Green Berets و دریایی اظهارات در میان آنها — عمل در 141 کشور جهان با توجه به آمار و ارقام ارائه شده به TomDispatch توسط فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده (SOCOM). به عبارت دیگر آنها مستقر شده اند به حدود 72% از سازمان ملل بر روی این سیاره است. در حالی که از یک سال 2017 بالا از 149 کشور, این هنوز هم نشان دهنده 135 درصد افزایش از اواخر دهه 2000 زمانی که امریکا کماندوهای شد بنا به گزارش عامل تنها در 60 کشور ،

به طور کلی ریچارد کلارک رئیس عملیات ویژه فرماندهی گفت: اعضای مجلس تخصیص بودجه در سال گذشته:

“ما در سراسر جهان دسترسی و قرار دادن شبکه های ما و مشارکت و انعطاف پذیر ما جهانی و استقرار و فعال کردن بخش [دفاع]… برای پاسخ دادن در سراسر طیف از رقابت به خصوص در زیر آستانه درگیری های مسلحانه که در آن رقبای ما-به ویژه روسیه و چین — در ادامه به با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و پیشرفت خود را به اهداف استراتژیک.”

این نزدیک به سطح رکورد جهانی استقرار آمد و به عنوان سوال swirled در مورد نصب تخلفات توسط برخی از زبده ترین نیروهای نظامی و همراه بود handwringing از رهبران در فرماندهی عملیات ویژه بیش از ممکن است نقایص اخلاقی و رفتار مجرمانه در میان نیروهای نظامی خود را. “حوادث اخیر را به نام ما فرهنگ و اخلاق را به سوال و تهدید اعتماد قرار داده شده در ایالات متحده” کلارک نوشت: در یک ماه اوت سال 2019 یادداشت. کسانی که “حوادث” اعم از استفاده از مواد مخدر به تجاوز به قتل میرسد باید جهان از افغانستان به کلمبیا برای, مالی, نقشه کشی اضافی با توجه به آنچه در واقع اتفاق می افتد در سایه که در آن امریکا کماندوهای کار گیرند.

عملیات ویژه نیروهای مستقر به 82 کشورهای هفتگی

پس از حملات 11 سپتامبر 2001 ایالات متحده تکیه تا کنون بیشتر به شدت در آن زبده ترین نیروهای نظامی است. در حالی که نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده (USSOF یا SOF) را تشکیل می دهند فقط 3 درصد از پرسنل نظامی آمریکایی در آنها جذب بیش از 40 درصد از تلفات این سال ها به طور عمده در آمریکا درگیری در سراسر بیشتر خاورمیانه و بخش هایی از آفریقا است.

در طول این دوره فرماندهی عملیات ویژه (SOCOM) رشد کرده در هر راه قابل تصور-از بودجه خود را و اندازه به سرعت و جغرافیایی رفت و برگشت از ماموریت های آن. برای مثال “عملیات ویژه-خاص بودجه” که در آن ایستاده بود در $3.1 میلیارد دلار در سال 2001 است با توجه به SOCOM سخنگوی کن McGraw افزایش به حدود 13 میلیارد دلار امروز است.

وجود دارد تقریبا 45,000 SOF پرسنل در سال 2001. امروز در مورد 73,000 اعضای فرماندهی عملیات ویژه — پرسنل نظامی و غیرنظامیان — در حال انجام طیف گسترده ای از فعالیت ها که شامل مبارزه با تروریسم ضد شورش و امنیت نیروی کمک و جنگ های غیر متعارف. در سال 2001 به طور متوسط از 2900 کماندوهای بودند مستقر در خارج از کشور در هر هفته. این تعداد در حال حاضر در 6,700 می گوید: SOCOM را کن McGraw.

با توجه به آمار ارائه شده به TomDispatch توسط فرماندهی عملیات ویژه بیش از 62 درصد از کسانی که به ویژه اپراتورهای مستقر در خارج از کشور در سال 2019 شد بیشتر خاورمیانه به مراتب پیشی هر منطقه ای دیگر از جهان است. این نشان از یک جهش ویژه اپراتورها در فرماندهی مرکزی یا سنتکام منطقه عملیات. در حالی که بیش از 80% از امریکا کماندوهای مستقر در خارج از کشور در ابتدای دهه مستقر شدند وجود دارد که تعداد کاهش یافته و به بیش از 50 درصد تا سال 2017 قبل از شروع به افزایش است.

باقی مانده از امریکا جلو مستقر ویژه اپراتورها نيز در سراسر جهان با بیش از 14% فعال در آفریقا بیش از 10 درصد در اروپا و 8.5 درصد در هند و اقیانوس آرام منطقه و 3.75 درصد در جنوب و آمریکای مرکزی و همچنین کارائیب. در طول هر هفته کماندوهای مستقر هستند و در حدود 82 سازمان ملل.

به طور سنتی در امریکا نخبگان نیروهای قرار داده شده اند سنگین تاکید بر “همکاری های امنیتی” و “ساختمان شریک ظرفیت” است که به آموزش و مشاوره و کمک به نیروهای بومی. در شهادت به اعضای کنگره در ماه آوریل گذشته به عنوان مثال SOCOM فرمانده کل ریچارد کلارک اظهار داشت که “برای کشورهای در حال توسعه همکاری های امنیتی فعالیت ها ابزار کلیدی برای تقویت روابط و جذب شرکای جدید در حالی که آنها را قادر به مقابله با تهدیدات و چالش ها و دغدغه های مشترک.”

نگرانی های شایع نیست اما همیشه از اهمیت به ایالات متحده است. که همان شهادت کلارک ساخته شده اشاره خاص به اصطلاح 127e (“127-اکو”) برنامه های به نام قدرت بودجه است که اجازه می دهد تا نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده به استفاده از برخی نیروهای محلی به عنوان پروکسی در ماموریت مبارزه با تروریسم به ویژه کسانی که در جهت “بالا-اهداف با ارزش.”

“این اجازه می دهد تا گفت:” کلارک “کوچک-رد پای USSOF عناصر را به استفاده از مهارت ها و ویژگی های منحصر به فرد بومی منظم و نامنظم نیروهای — محلی دانش ، قومیت ، زبان و مهارت های — برای رسیدن به اثرات حیاتی هستند که به ماموریت ما این اهداف در حالی که کاهش خطر ابتلا به نیروهای ایالات متحده. این درست است به خصوص در از راه دور و یا به لحاظ سیاسی حساس مناطقی که بزرگتر ایالات متحده تشکل های infeasible و/یا دشمن اهرم پناهگاه های امن که در غیر این صورت غیر قابل دسترس به USSOF.”

استفاده گسترده در سراسر آفریقا و خاورمیانه 127e برنامه اجرا می شود یا توسط مشترک فرماندهی عملیات ویژه (JSOC) های مخفی سازمان که کنترل نیروی دریایی SEAL Team 6, ارتش دلتا فورس و دیگر ماموریت ویژه واحد یا بیشتر generic تئاتر “نیروهای عملیات ویژه.” در آفریقا این برنامه ها به طور معمول شامل اعداد کوچک از ایالات متحده به ویژه اپراتورهای کار با 80 تا 120 ویژه آموزش دیده و مجهز بومی پرسنل. “استفاده از 127e اقتدار است به طور مستقیم منجر به دستگیری و یا کشته شدن هزاران نفر از تروریست ها” کلارک ادعا کرد.

به اصطلاح مستقیم اکشن ماموریت های منجر به مرگ شد + تصاویر اسامه بن لادن و بی شماری دیگر ظاهرا بالا-اهداف با ارزش اما برخی از کارشناسان سوال ابزار های بسیاری از این حملات است. بازنشسته سرتیپ دونالد Bolduc که خدمت 10 تورهای در افغانستان از جمله به عنوان مشترک عملیات ویژه جزء فرمانده وجود دارد و همچنین به عنوان رئیس عملیات ویژه فرماندهی آفریقا از سال 2015 تا 2017, یکی از آنها است. در حال حاضر در حال اجرا برای سنا در نیوهمپشایر او با انتقاد از آنچه که او می بیند به عنوان یک وسواسی تمرکز بر قتل یک رهبر پس از دیگری در حالی که قرار دادن در کار سخت از آموزش نیروهای محلی برای دستیابی به واقعی امنیت و ثبات بدون تکنولوژی آمریکا و کمک. “شما نمی توانید فقط کشتن راه خود را به پیروزی” Bolduc گفت TomDispatch.

تکاور جنایات

در علاوه بر این به سوالات در مورد اثربخشی خود را در تاکتیک و استراتژی نیروهای عملیات ویژه است که به تازگی گرفتار رسوایی و گزارش از فعالیت های جنایی. “پس از حوادث چند از سوء رفتار غیر اخلاقی و تهدید به اعتماد عمومی و ناشی از رهبران به سوال نیروهای عملیات ویژه فرهنگ و اخلاق USSOCOM آغاز یک بررسی جامع” می خواند خلاصه اجرایی از یک ژانویه گزارش در مورد این موضوع. اما این نقد و بررسی است که به خودی خود یک بیت از یک پازل است.

SOCOM فرماندهان بارها و بارها به نام خطا توسط امریکا نخبگان نیروهای. در نوامبر سال 2018 پس از SOCOM ژنرال ریموند توماس همكاري اخلاق تفاهم نامه برای نیروهای نظامی خود را. یک ماه بعد او همچنین با ارسال یک ایمیل به آنها که در آن او نوشت: “یک نظرسنجی از اتهامات سوء رفتار جدی در سراسر ما تشکل در سال گذشته نشان می دهد که USSOCOM چهره یک چالش عمیق تر از یک اختلال از نظر تیمی و فردی ما SOF فرهنگ است.”

در فوریه 2019, SOCOM تحت یک اخلاق نقد و بررسی و پس از 90 روز “تمرکز دوره بر اخلاق است.” طولانی نیست پس از توماس جانشین همچنین تقبیح فساد اخلاقی در دستور. “در سالهای اخیر اعضای ما SOF واحد شده اند متهم به نقض که اعتماد و عدم آشنایی با استانداردهای بالای اخلاقی انجام این دستور خواسته” SOCOM فرمانده کل ریچارد کلارک گفت: اعضای مجلس تخصیص بودجه در مارس 2019. “ما درک می کنیم که سوء جنایی کارائی بسیار اعتماد را قادر می سازد که موفقیت ما است.” کلارک در واقع به ارث برده و خود-ارزیابی SOCOM قطعات دستور توماس و استفاده از آنها به عنوان پایه و اساس است که بررسی جامع در ژانویه صادر کرد.

“این است که بسیار دقیق بررسی است که طول می کشد یک نگاه سخت در خودمان” کلارک نوشت: در نامه ای به SOF جامعه منتشر شد با این گزارش. اما با وجود به کارگیری 12 نفر تیم مشاوره و 18 فرد بررسی تیم با وجود “55 درگیری” و canvassing بیش از “2000 نفر پرسنل در سراسر SOF سازمانی” هیچ مدرکی وجود ندارد که از نقد و بررسی که “دقیق” و یا نگاه همه که “سخت است.” در واقع این 69 صفحه گزارش نتواند به ارائه حتی تصوری از آنچه “سوء رفتار و رفتار غیر اخلاقی” آن بررسی شد.

در سال 2019 به تنهایی بسیاری از نمونه آمد به نور است که می تواند گنجانده شده اند فقط در یک بررسی. مثلا دریایی مهاجم گروهبان دوم ، کوین ماکسول جونیور مجرم و محکوم به چهار سال زندان نظامی برای نقش خود در قتل گروهبان لوگان Melgar ارتش Green Beret در مالی در سال 2017. مهر و موم نیروی دریایی آدم ماتیوز نیز محکوم به یک سال حبس و بد انجام ترشحات پس از شفاعت گناه به توطئه ورود غیر قانونی, متوحش کننده انسداد عدالت و حمله با باتری در میان اتهامات دیگر در حمله Melgar توسط همکار ویژه اپراتورهای. (این به معنای تجاوز جنسی, اما منجر به کلاه سبز را اختناق و مرگ است.) یکی دیگر از مهر و موم نیروی دریایی و دریایی مهاجم متهم در Melgar مرگ هر دو صورت زندگی در زندان است.

در ماه ژوئیه گذشته, گزارش, پدید آمده که نه تنها تا به حال اعضای تیم مهر و موم 10 گرفتار شده است با استفاده از کوکائین اما که کماندوهای تا به حال مدت طولانی است که در آزمایش ادرار نمایش. که همان ماه تمام یک جوخه از مهر و موم نیروی دریایی از مهر تیم 7 حذف شد از عراق گزارش زیر از سوء رفتار جدی از جمله تجاوز به یک زن سرویس عضو متصل به واحد. در همین حال وجود داشته است شایعات در مورد حتی بیشتر جدی سوء رفتار مربوط به یکی دیگر از مهر تیم 7 جدا کرد. در سپتامبر سال 2019 سه رهبران ارشد از مهر تیم 7 از کار اخراج شدند برای شکست در رهبری است که منجر به فروپاشی نظم و انضباط.

که در همان ماه یک شکایت با وزارت دفاع و بازرس کل متهم Naval Special Warfare فرمانده Rear Admiral Collin سبز از “اقدامات دوگانه” که “انجام می شود در تلاش برای تقویت او شهرت خود و محافظت از خود را حرفه ای است.” یک ماه بعد چهار نفر از اعضای Naval Special Warfare Command دستگیر شدند در اوکیناوا را به اتهامات گوناگون مرتبط با رفتار سرکش.

حساب های شایع استفاده از مواد مخدر در میان مهر و موم نیز پدید آمده در دادگاه رزمی از مهر و ادوارد گالاگر که در یک سیرک-مانند مورد تبرئه از اتهامات عنوان شده است که او را کشته بود noncombatants در عراق را محکوم نما برای عکس با جسد یک نوجوان او متهم به قتل. (پس از مقامات نیروی دریایی به دنبال نظم و انضباط گالاگر به طور بالقوه از او سلب از نیزه سه شاخه پین است که به معنای عضویت در مهر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله برای معکوس کردن این تصمیم است.)

و همه این ها به دنبال یک رشته از چشمان سیاه و سفید برای نیروهای نخبگان در سال های اخیر از جمله اتهامات کشتار غیر قابل توجیه قتل, قتل در زندان, سوء استفاده, کودک و تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از کودکان, قطع عضو و جنایات دیگر و همچنین قاچاق مواد مخدر و سرقت از اموال دولت توسط مهر و موم نیروی دریایی ارتش Green Berets, نیروی هوایی ویژه اپراتورها و دریایی اظهارات.

با وجود این تکان دهنده ثبت تخلفات, SOCOM را بررسی جامع به unstartling نتیجه گیری. بررسی تیم (که اعضای آن تقریبا به طور انحصاری متصل به عملیات ویژه جامعه) تا حد زیادی تبرئه فرمان و آن کماندوهای مسئولیت بسیار از هر چیزی. این تیم ادعا کرد که ویژه اپراتورها تنها درگیر شده است در “چند” حوادث سوء رفتار غیر اخلاقی و به جای یک لیست خشکشویی از جرم و جنایت. این نقد و بررسی به نظر می رسد به نتیجه گیری کرد که به جای فعالیت های جنایی فرماندهی عملیات ویژه بزرگترین شکست شد و در واقع آن اصرار بر عدم — آنچه در آن نامیده می شوند (11 بار در 69 صفحه) فرهنگ متمرکز بر “ماموریت دستاورد است.” و این گزارش در نهایت به این نتیجه رسیدند که SOCOM نداشت “سیستمیک اخلاق مشکل است.”

با هزاران نفر از کماندوهای عامل — با کمی دید-در نمرات از کشور در هر روز داده می شود آن را کمی تعجب است که نظم و انضباط است فرسوده به یک نقطه که در آن فرمان می تواند نه به طور کامل براق بیش از نه جلد آن. “من تشکیل یک پیاده سازی تیم است که به دنبال از طریق این یافته ها و توصیه های ارزیابی نتایج و اصلاح سیاست های ما بر این اساس” کلارک اعلام کرد پس از انتشار این بررسی جامع است.

اما می تواند یک سازمان تولید یک گزارش است که اجتناب خارج از نظارت بار خوانده شده مانند یک ماست مالی کردن و حتی نمی خواهد نام تمام کشورهای این عمل در شمارش به صادقانه با مردم آمریکا? فرماندهی عملیات ویژه هنوز این فرصت را دارد که به عنوان گزارش خود وعده “شفاف پاسخگویی.” اگر آنها جدی در مورد خارج از نظارت آنها باید احساس رایگان برای تماس با من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im