در میان بحران آب و هوا و مواج همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی برای ‘نظر اخلاقی ورشکسته’ چند میلیارد دلاری به نفت نجات

آب و هوا گروه های حمایت در پاسخ سریع محکومیت پنج شنبه پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او را توصیه می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره برای به اندازه 20 میلیارد دلار برای خرید نفت در چه بارون گزارش “که در اصل برابر به یک کمک مالی از ایالات متحده در صنعت نفت به دلیل چندین آمریکا تولید خواهد احتمال بیرون رفتن از کسب و کار اگر تقاضا و قیمت پایین ماندن.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به صرف 20 میلیارد دلار برای صنعت نفت رفقا به عنوان ناشنوا تن به عنوان آن است که از نظر اخلاقی ورشکسته است.”
—برت Hartl, CBD,

“بیایید بیرون رفتن و خرید… پر کردن ذخیره” Mnuchin گفت: در صبح روز پنج شنبه در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کاربا اشاره به ذخیره نفت استراتژیک (SPR). دبیر نظرات در مورد پتانسیل خرید است که می تواند پر کردن body spirals & twister rings برای یک دهه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که “ما در حال رفتن به آن را پر کنید تا به بالا.”

ایالات متحده در حمایت از گروه غذایی و آب اقدام با صدور بیانیه ای روز شنبه افشاگری ممکن است چند میلیارد دلاری خرید را با تهمت و دولت به عنوان یک “ناخالص کناره گیری از وظیفه است.”

“اغلب گفته است که لحظات بحران را رنگ واقعی از کسانی که در قدرت گفت:” مواد غذایی و آب اقدام مدیر اجرایی Wenonah Hauter. “این نمی تواند بهتر نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح جدید به صرف دهها میلیارد دلار برای نجات صنعت سوخت فسیلی به جای انحراف هر موجود از منابع به قریب به اتفاق نیازهای ما سبب نظام سلامت به شدت در تلاش برای مقابله با شیوع ویروس.”

“یک 20 میلیارد دلار خرید نفت این کشور را ذخیره نفت است که چیزی بیش از یک نازک-محجبه جزوه به صنعت سوخت فسیلی در زمانی که سود خود را به طور ناگهانی کاهش از رکورد” او گفت:. “آخرین چیزی که تهمت باید انجام دهند در این زمان از نسل بحران تخصیص حیاتی منابع ملی به یک صنعت است که منجر به جهانی محیط زیست و سلامت انسان بی ثباتی است.”

Hauter افزود: “همچنین به معنی اعضای کنگره از هر دو طرف باید در رد فاحش این پیشنهاد را از دست.”

برت Hartl, دولت, مدیر امور در مرکز تنوع زیستی (CBD) همچنین صحبت کردن در برابر کمک مالی برای شرکت های بزرگ نفتی به ویژه به عنوان جهان آثار شامل جدید کروناویروس که با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب کشته شدن حداقل 9,700 مردم و آلوده بیش از 236,000 در سراسر جهان است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به صرف 20 میلیارد دلار برای صنعت نفت رفقا به عنوان ناشنوا تن به عنوان آن است که از نظر اخلاقی ورشکسته” Hartl گفت. “مردم درد و رنج و مرگ اما همه تهمت و Mnuchin مراقبت در مورد نگه داشتن صنعت سوخت فسیلی غنی در حالی که سیاره ما آب و هوا unravels و جهانی همه گیر هستند.”

وزارت انرژی اعلام کرد در یک بیانیه پنج شنبه که تهمت کارگردانی کرده است که وزارت نیرو برای پر کردن SPR “به حداکثر ظرفیت خود با خرید 77 میلیون بشکه آمریکایی ساخته شده از نفت خام است.”

DOE بیانیه اشاره کرد که آژانس قبلا در روز اعلام درخواست برای خرید اولیه 30 میلیون بشکه و توضیح داد که بیشتر تقاضاها را به دنبال خواهد داشت و با تمرکز بر کوچک به متوسط تولید نفت شده اند که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر و مرتبط با مسائل اقتصادی است.

“سازمان حفاظت محیط زیست در حال حرکت است به سرعت به پشتیبانی ایالات متحده تولید کنندگان نفت رو به طور بالقوه فاجعه بار ضرر و زیان از اثرات COVID-19 و عمدی اختلال در بازار جهانی نفت خارجی بازیگران” وزیر انرژی دن Brouillette در بیانیه ای گفت:.

با توجه به بلومبرگ, Brouillette پنجشنبه به خبرنگاران گفت که سازمان حفاظت محیط زیست است و به دنبال 3 میلیارد دلار از کنگره برای پوشش هزینه آن خرید.

“ما در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم” Brouillette گفت. “این انتظار ما که یک بار کنگره را عوض بودجه ما می توانید شروع به خرید نفت حدود دو هفته پس از آن تاریخ است.”

فعالان محیط زیست در روزهای اخیر را تقبیح کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تمرکز بر propping تا صنعت سوخت فسیلی است که شدیدا کمک به بحران جهانی آب و هوایی به جای بهبود فدرال تلاش های دولت برای مدیریت جریان بحران بهداشت عمومی.

در مقیاس جهانی آب و هوا, اکشن, طرفداران خواست تا رهبران جهان برای یادگیری از coronavirus و دنبال جهانی سبز قرارداد جدید به آدرس آب و هوا در اورژانس و جهان اقتصاد با فقط انتقال به انرژی های تجدید پذیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما حفظ کرده است خود را برای حمایت از صنعت سوخت فسیلی. قیمت نفت رسید رکورد 24% پنج شنبه پس از رئيس جمهور گفت: در کاخ سفید نشست خبری که او را درگیر در جریان عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت در “زمان مناسب است.”

کسب و کار خودی گزارش شده که “دستاوردهای شد بهترین عملکرد روزانه همیشه برای ما نفت خام است. هنوز هم قیمت ها پایین تقریبا 60% به عنوان عمده ترین تولید کنندگان آماده به سطح شیب دار تا تولید در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس وزن در تقاضا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im