در میان Coronavirus شیوع تهمت قول به دیدن اگر ما می تواند کمک به’ بیمه به عنوان او تلاش برای تبدیل بیمه از 20 میلیون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه که کاخ سفید را “ببینید اگر [آن را] می تواند کمک به” بیمه افراد در آمریکا که قرارداد coronavirus کرد که—به عنوان ناظران عجله به نقطه—در آمد خود را به عنوان دولت این است که حمایت از یک جمهوری خواه طرح دعوی در دادگاه حاضر و قبل از اینکه دیوان عالی کشور است که می تواند تبدیل مقرون به صرفه مراقبت از قانون حمایت از بیش از 20 میلیون آمریکایی.

“چگونه در مورد رها کردن طرح دعوی در دادگاه که پا زدن یکی دیگر از 20 میلیون نفر از بیمه؟”
—دکتر راب Davidson, کمیته حمایت از مدیکر

“ما قصد داریم نگاهی به بیمه و از آنجا که آنها یک مشکل بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میزگرد مطبوعاتی در موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات در Bethesda, Maryland. “و ما قصد داریم تا در این بیمه افرادی که—شما می دانید که این آمد—آن را به همه ما است. آن را فقط اتفاق افتاده است. این نشان می دهد چه اتفاقی می افتد در زندگی است.”

“اما ما در حال رفتن به در به دنبال ایجاد و ببینید که اگر ما می تواند کمک به آنها را ،” رئیس جمهور اضافه شده است.

تماشا کنید:

دکتر راب Davidson, اورژانس مراقبت پزشک و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر توییتی یک پیشنهاد به رئیس جمهور: “چگونه در مورد رها کردن طرح دعوی در دادگاه که پا زدن یکی دیگر از 20 میلیون نفر از بیمه؟”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

محافظت از ما مراقبت مدیر ارتباطات آنی Shoup اشاره کرد که “تعداد بیمه آمریکایی ها رفته تا هفت میلیون نفر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری پیچیده پاسخ به کوروناویروس.”

“اما نگران نباشید” Shoup اضافه شده sardonically “آنها در حال رفتن به دیدن اگر آنها می تواند به آنها کمک کند.”

به وال استریت ژورنال گزارش داد که این روز را برگ برنده دولت است “با توجه به استفاده از یک فاجعه ملی برنامه ای برای پرداخت هزینه بیمارستان و پزشکان برای مراقبت از خود را از بیمه افراد مبتلا به کروناویروس جدید به عنوان نگرانی از افزایش بیش از هزینه های درمان برخی از 27 میلیون آمریکایی بدون پوشش بهداشت و درمان.” وزارت بهداشت و خدمات انسانی رسمی به تایید سنا که دولت با وزن یک طرح.

به عنوان HuffPost‘s مت فولر و آرتور Delaney, اشاره, اعضای جمهوری خواه کنگره که “خود را صرف کل مشاغل سیاسی نرده در برابر Obamacare و بیمه پزشکی” هستند ابراز حمایت کاخ سفید پیشنهاد.

“شما می توانید به آن نگاه کنید به عنوان بیمه پزشکی گفت: Rep., Ted Yoho (R-Fla.). “اما در صورت شیوع یک بیماری همه گیر چه گزینه های خود را?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im