در میان COVID-19 شما نمی توانید خوشحال می شود اگر شما همه چیز شما در مورد مراقبت از

من تبدیل شدن به یک انسان گریز من اخیرا اعلام کرد و علنا — on Facebook.

بد خلق نا امید و بی قرار آیا همه کلمات من می تواند با استفاده از توصیف های اخیر من طرز فکر بودند هر کسی به اندازه کافی احمق به شجاع شانس من می خواهم ضربه محکم و ناگهانی آنها را با پرسیدن چه احساسی دارم.

به نظر می رسد من در شرکت بسیار خوب است حداقل با توجه به یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که آمریکایی ها کمتر خوشحال از آنها بوده است و در حدود نیم قرن بر اساس بررسی دادهها توسط دانشگاه شیکاگو است. جدید ترین مجموعه از سوالات خواسته شده بود از چند هفته پیش پس از آن در مقایسه در برابر کلی اجتماعی نتایج نظرسنجی رفتن به سال 1972 است.

با توجه به آسوشیتد پرس گزارش یافته های ما کمتر آفتابی مشاهده آینده است. ما تنها از ما حتی به تازگی به عنوان 2018. و این یکی است که به طور جدی تعجب آور نیست با توجه به حوادث اخیر ما کمتر راضی با ما فعالیت های اجتماعی.

من تا به حال تعجب آنچه در فعالیت های اجتماعی? از ماه مارس که من کار کرده ام و بازی در یک دایره کوچک از مردم است. و حتی در فروشگاه های مواد غذایی, من قشنگ و بافته شده برای جلوگیری از غیر ضروری و تعامل است.

بنابراین اولین فکر من این بود که این جای تعجب اخیر همه گیر ملی تظاهرات و — برای کسانی از ما در یوتا — زلزله در ماه مارس را در ترکیب برای ایجاد برخی از بی قراری و نگرانی است که می تواند بیش از نشت به احساس خوب بودن و شادی.

اما در اینجا چیزی است: بسیاری از مردم ناراضی که من می دانم در واقع ناراضی قبل از هر یک از کسانی که همه چیز رخ داده است. و برخی از شادترین مردم من می دانم شده اند بسیار خوشحال رغم آن وقایع. حقیقت گفته شود, من بد خلق نا امید و بی قبل از, اجتماعی فاصله اجتماعی بود قیمومیت بیش از حد.

بنابراین معامله چیست ؟

من فکر می کنم بسیاری را می توان با دو نمونه خاص از رفتار انسان است.

من به تازگی مصاحبه Rayna و جاستین کریستنسن یک زن و شوهر از گرنتسویل یوتا. جاستین صرف دو ماه در یک واحد مراقبت های ویژه در دانشگاه یوتا بیمارستان مبارزه واقعا مشقت بار مورد COVID-19 که او بسیار نزدیک زنده نمی ماندند. زمانی که Rayna ارسال شده در Facebook که او کوچک خانواده که شامل چهار بچه نیاز به نماز, بسیاری از مردم در پاسخ با عشق و محبت و ارائه شده است. و برخی این کار را نکرد. یک مرد او را متهم ساخت تا شوهرش بیماری است.

که عمل یا واکنش یک فرد خوشحال. کسی که زندگی می گذرد خوب یا که احساس خوبی در مورد خود نیازی به رفتن به اقدامات شدید به دیگران بدبختی; آن را واقعا بدبختی چیزی برای انجام.

و که من فکر کردم در مورد مردم من می دانم که واقعا خوشحال هستند مانند پل در فروشگاه در نزدیکی خانه من. یا دوست من کری. یا من دیرین دوستان استیو.

پل بسیار خوش بین و شاد است که خود را خلق و خوی خوب در واقع می تواند تغییر مسیر از من بعد اگر آن را اشتباه رفتن. کری مفید است و نوع و من می دانم که برای یک واقعیت او را مرد اول به کمک همسایگان خود را زمانی که آنها نیاز به پرش شروع و یا کسی را بارگذاری سنگین در ماشین خود را در یک سفر خرید. و استیو? او را مردی که با رفع ضرب و شتم خود را تا ماشین های قدیمی هنگامی که شما مراقبت از مادر خود که بیمار به خاطر او اتفاق می افتد که مهارت و شما که نیاز دارید.

پدر من بود و واقعا خوشحال فرد و زندگی او گاهی اوقات بسیار سخت است. اما او سپاسگزار نعمت خود را و بینهایت با آگاهی از نیازهای افراد دیگر.

از دست دادن شغل و بی عدالتی بیماری — بسیاری از چیزهایی که می تواند یک ناراضی در حالی که برای. اما شما نمی توانید خوشحال می شود اگر شما همه چیز شما در مورد مراقبت.

من به خودم اجازه را فراموش کرده ام که من شده اند شاد در زندگی خود من زمانی که تمرکز من است نه خود من شادی اما در آنچه در جریان است در زندگی دیگران و اینکه آیا آنها باید سنگ در کوله پشتی خود که من می تواند برای آنها حداقل به طور خلاصه.

من احساس بهتر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im