در میان استقرار یورش جدید ساندرز آگهی اعلام کرد: ‘وجود دارد بیشتر از ما. ما قوی تر هستند. ما دیگر صبر کنید’

در حالی که حزب دموکرات استقرار و شرکت های بزرگ رسانه ای در میان یک “all-out” تلاش برای متوقف کردن این حرکت از سوی دیگر ، برنی ساندرز جلوتر از آینده 2020 اولیه رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی در روز شنبه و سه شنبه هفته آینده Sanders کمپین در روز سه شنبه منتشر شد آگهی جدید متمرکز در یک پیام وحدت; نیاز به نژادی و جنسیتی و عدالت اقتصادی; و به همین دلیل تعداد فزاینده ای از مردم در ایالات متحده انجام می شود که گفت صبر کنید برای تغییر تدریجی به تحقق خواهد.

آگهی جدید—با عنوان “زمان در حال حاضر”ویژگی های یک بخشی از یک سخنرانی توسط کمپین ملی جانشین مایکل “Killer Mike” ارائه تحویل در ماه سپتامبر گذشته در بنت کالج HBCU در کارولینای شمالی در طول مبارزات انتخاباتی تور از طریق هر دو کرلینس. ماه گذشته یک ویدیو از سخنرانی آنلاین پست ویروسی رفت و تا کنون بیش از 3.5 میلیون بازدید.

“می گویند: زمان در حال حاضر,” رندر می گوید جمعیت است. “نگاه به همسایه خود را و می گویند: همسایه زمان در حال حاضر. وجود دارد بیشتر از ما. ما قوی تر هستند. ما دیگر صبر کنید.

تماشا کنید:

در این سخنرانی ارائه می گوید جمعیت:

یکی از نویسندگان مورد علاقه من در حال رشد بود تا مردی به نام جیمز بالدوین.

و من به یاد داشته باشید بالدوین گفت: “از شما خواسته پدر من به صبر من به صبر عموی من صبر کنید. چه مدت باید صبر کنم در آزادی ؟ چه مدت باید صبر کنم در حقوق و برابری و آزادی?”

و به عنوان یک کودک که طنین انداز با من چون من می دانستم که من تا به حال شده است را تکذیب کرد, پدر من بوده است را تکذیب کرد, پدر بزرگ من بوده است را تکذیب کرد و من شخصی است.

اما به عنوان من من شروع به درک فقیر سفید افرادی که نتوانسته اند زنان محروم شده اند, همجنس باز و لزبین زن نما مردم رد شده است. کودکان مهاجر شده اند را تکذیب کرد.

همه خارج از آن یک درصد بوده است را تکذیب کرد.

بنابراین من می خواهم شما را به چند ثانیه به مانند آنها را در کلیسا نگاه خود را به سمت چپ و نگاه به سمت راست خود را.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

گفت: زمان در حال حاضر. نگاه به همسایه خود را و می گویند: همسایه زمان در حال حاضر.

وجود دارد بیشتر از ما. وجود دارد بیشتر از ما. ما قوی تر هستند. ما دیگر صبر کنید.

ما نمی خواهد صبر کنید چهار سال است.

ما نمی خواهد صبر کنید سه رئیس جمهور.

این رئیس جمهور است رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا است.

زمان در حال حاضر.

پیام از سخنرانی و تبلیغ خود را دریافت ستایش آنلاین.

“من لرز گفت:” برنی طرفدار در توییتر.

“آیا ما می توانیم فقط این بازی بر روی هر تلویزیون در سه شنبه متحده لطفا” گفت: یکی دیگر در پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>