پس از یک “افتضاح” با حزب دموکرات آیوا ناتوانی انتشار نتایج رسمی برای دولت اول-در-این-ملت اولیه رویداد در شب دوشنبه مبارزات انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز اشاره به “منافع شفافیت” با انتشار بخشی از داخلی خود آمار و ارقام—نمایندگی داده از نزدیک به 40 درصد از حوزه در دولت—نشان داد که نامزد آینده در بالا.

“ما می دانیم که این نه جای اطلاعات کامل از آیووا حزب دموکرات اما ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که حامیان ما مشغول به کار بیش از حد سخت را برای بیش از حد طولانی به نتایج حاصل از این کار به تعویق افتاد گفت:” جف ویور مشاور ارشد کمپین در بیانیه ای منتشر شد در مدت کوتاهی پس از 12:15am می باشد محلی کنونی در آیووا.

با توجه به آمار و ارقام ساندرز از دریافت بیش از 28 درصد آرا در اولین تراز قفقاز در آن مناطق نسبت به مکان دوم دان پیت Buttigieg که به پایان رسید با کمی زیر 21% و بهداشت ، الیزابت وارن که به پایان رسید تا سوم با 19 درصد. فرض سناتور جو بایدن در عین حال به پایان رسید تا در جایگاه چهارم در دور اول با حدود 14%.

در دوم و نهایی شمارش با توجه به ساندرز’ جزئی داخلی اعداد سناتور ورمونت جای کسی را گرفتن تمام رقبای خود را با دریافت نزدیک به 30% در حالی که Buttigieg شد در حدود 25% و وارن فرود آمد با 21 درصد است. بایدن به پایان رسید تا در جایگاه چهارم با 12 درصد درست پیش از پنجم سناتور. ctq که فرود آمد با 11 درصد است.

مجموعه داده گفت: کمپین جمع آوری شده توسط “روت ساندرز داوطلبان در نماینده حوزه از هر چهار کنگره ولسوالی از یک مقطع” از هر دو شهری و مناطق روستایی بیشتر در دولت است.

به عنوان تپه اشاره کرد فقدان رسمی نتایج در شب دوشنبه چپ یک خلاء بزرگ است که نامزدها باقی مانده بودند تلاش برای پر کردن:

آیووا قفقاز به طور سنتی با توجه به برنده شدن نامزد بحرانی افزایش می زنیم به سایر اولیه رای گیری متحده و winnowed زمینه حذف نامزدها که underperformed.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما اشتباهات و تاخیر سرقت نامزد خواهد شد که در نهایت برنده اعلام شده از فرصت به حمام افتاب گرفتن در تب و تاب بودن گرم از پیروزی و درو پاداش های مالی که سیل جمع آوری کمک های مردمی دلار می تواند به ارمغان آورده اند به بسته های پول در مبارزات انتخاباتی. و داوطلبانی که ممکن است خارج نژاد پس از نتیجه ضعیف را به جای سرباز به نیوهمشایر که در آن برای اولین بار-در-این-ملت اولیه شده است هرگز گرفتار چنین به تاخیر می اندازد.

آیووا حزب دموکراتیک جدی روبرو موشکافی برای دست زدن به آن از حزبی نتایج نشان داده است که نتایج رسمی منتشر نمی شود تا زمانی که در روز سه شنبه. با وجود عدم رسمی نتایج ساندرز—مثل همه نامزدهای دیگر—در زمان به تریبون به ارائه سخنرانی برای حامیان او در اواخر شنبه شب:

صرف نظر نهایی مقامات اعداد در عین حال اعلام کرد, سیاسی و مقاله نویس برای این هفته Ryan کوپر استدلال در یک صبح زود پست که “افتضاح” در آیووا باید دیده می شود به عنوان یک مزیت به Sanders. این جلسه نوشت: کوپر

یک فاجعه 50-ماشین pileup از ویژگی های شکست. یک برنامه برای گزارش نتایج ظاهرا توسعه در هزینه های بزرگ توسط حزب دموکرات آیوا به طور کامل شکست خورده و مقامات حزب ندارد کافی برنامه پشتیبان گیری. یکی از حوزه کاپیتان بود و توضیح داد که چگونه او تا به حال شده است در انتظار با دفتر مرکزی حزب برای بیش از یک ساعت به سی ان ان Wolf Blitzer زمانی که آنها به طور ناگهانی در جواب تلفن تنها برای آویزان کردن او وقتی که او پاسخ نمی به اندازه کافی سریع. نیمه شب و کمتر از 2 درصد از نتایج که رسما گزارش شده است.

آن است که منطقی روشن است که برنی ساندرز در حال حاضر حزب سوسیالیست برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات. ساندرز ممکن است یا نه ممکن است برنده, آیووا, آشکار, اما با توجه به این که او پیش رو در فینال نظرسنجی ها و گزارش ها از دوشنبه شب به نظر می رسید برای تایید موقعیت غالب در بسیاری از مناطق بسیار پر جمعیت از دولت او قطعا در نزدیکی یا بالا.

اگر Warren Buttigieg—و احتمالا Klobuchar—بیا جلوتر از بایدن هشدار داد کوپر همه چیز نگاه کنید مبرم برای معاون سابق رئیس جمهور.

“اگر بایدن را با اعداد شروع به دهانه و ساندرز قفسه تا چند دولت پیروزی های به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد او خواهد شد به احتمال بسیار زیاد به حرکت شبیه چمچه زنی تا کثرت بایدن حامیان” اظهار کوپر.

“بدیهی است که ما هنوز بسیار زود در روند و همه چیز می تواند به سرعت در حال تغییر” او به این نتیجه رسیدند. “اما برای لحظه ای همه چیز در حال آمدن است تا برنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im