در میان فشار برای ‘فروش سلاح های بیشتر در خارج از کشور,’ گزارش نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت به گسترش هواپیماهای بدون سرنشین صادرات

جدید گزارش از رادیو فردا جمعه نشان می دهد که برگ برنده دولت است که هموار کردن مسیر برای فروش هواپیماهای بدون سرنشین مسلح به سازمان ملل از جمله عربستان سعودی و امارات متحده عربی با حرکت به “تفسیر مجدد” سه دهه کنترل صادرات اسلحه آرایش.

در موضوع کنترل فن آوری موشکی رژیم (MTCR) یک توافق بین 35 کشورها از جمله ایالات متحده در سال 1987 تاسیس آن هدف این است که برای “حفظ هوشیاری بیش از انتقال موشک و تجهیزات و مواد و فن آوری های مرتبط با قابل استفاده برای سیستم قادر به ارائه سلاح های کشتار جمعی.”

MTCR “مکان های تمرکز خاص بر روی راکت و وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین قادر به ارائه یک محموله از حداقل 500 کیلوگرم به طیف وسیعی از حداقل 300 متر و تجهیزات و نرم افزار و فن آوری برای چنین سیستم هایی می گوید:” این سایت برای این رژیم است.

برنامه ریزی شده تفسیر رویترز گزارش با استناد به اطلاعات از سلاح های مدیران صنعت و یک مقام آمریکایی “می تواند باز کردن فروش مسلح ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین به کمتر پایدار دولت مانند اردن و امارات متحده عربی” بود که تا کنون بوده است محروم از دریافت چنین سلاح تحت کنترل صادرات اسلحه در MTCR.

بر اساس اخبار آژانس گزارش عمده ایالات متحده سلاح های تولید کنندگان به نظر می رسد مشتاق برای پتانسیل تغییر دهید:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی تولید کنندگان صورت رقابت رو به رشد در خارج از کشور به ویژه از چین و اسرائیل رقبا که به مراتب کمتر قوانین محدود کردن فروش.دفاع پیمانکاران در حال رقابت برای سهم بیشتری از بازار جهانی هواپیماهای بدون سرنشین نظامی در بازار که Teal گروه یک شرکت تحقیقات بازار پیش بینی فروش سالانه تحقیق و توسعه افزایش خواهد یافت و از رقم 15.8 میلیارد دلار در سال 2020 به حدود 20 میلیارد دلار توسط 2029.

بارت Roper معاون ارشد رئیس جمهور برای توسعه استراتژیک در General Atomics گفت: این شرکت محدود شده است و تحت سیاست های فعلی و آزادسازی قوانین می تواند منجر به “صدها” فروش جدید. Roper که نه تایید تغییر سیاست گفت: قوی وجود دارد بهره از شرق میانه و جنوب شرق آسیا که مشتریان مجبور به خرید هواپیما از چین به دلیل عدم ایالات متحده جایگزین.

یک نورث روپ گرومن سخنگوی اضافه شده است که افزایش صادرات هواپیماهای بدون سرنشین منجر به نزدیک کار بر روی تکنولوژی با متحدان کمک به نگه داشتن ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین دولت از هنر.

تایید فروش زیر تفسیر جدید انتظار می رود “را به عنوان به زودی به عنوان این تابستان” پس از بررسی هفته آینده توسط کاخ سفید و شورای امنیت ملی این خروجی اضافه شده و اضافه کرد که آن را “نمی تواند تعیین کند چه معیارهای خاص وزارت امور خارجه را در مورد نقد سلاح معاملات تحت تفسیر جدید.”

رویترز همچنین اشاره کرد که این حرکت است “بخشی از گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای فروش سلاح های بیشتر در خارج از کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de