در میان جناح راست تلاش به لام ساندرز بیش از کوبا, نظرات, کمپین یادآوری مسائل که اوباما گفت: همین

سناتور. برنی ساندرز’ کمپین دفاع از 2020 نامزد ریاست جمهوری اخیر نظرات به اواخر سابق فیدل کاسترو رهبر کوبا روز دوشنبه به عنوان به عنوان حق-هافبکهای کنار و شرکت های بزرگ دموکرات شلاق تا خشم بیش ساندرز’ ستایش برای بالا بودن نرخ سواد در کوبا تحت کاسترو رهبری به طول انجامید که از سال 1959 تا 2008.

در مصاحبه با اندرسون کوپر در “60 دقیقه” در روز یکشنبه ساندرز گفت که در حالی که او “بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا” در طول کاسترو رژیم “آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است.”

“هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد؟” ساندرز گفت. “او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است؟”

ورمونت سناتور نظرات سازگار با آنهایی که او ساخته شده خود را در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. در حالی که کاسترو نظارت یک “قدرت طلب غیر دموکراتیک کشور گفت: در طول یک مناظره “این اشتباه خواهد بود نه به دولت که در کوبا آنها را ساخته اند برخی از پیشرفت در بهداشت و درمان, آنها, ارسال, پزشکان در سراسر جهان است.”

چند تا از ساندرز’ 2020 مخالفان در ایران نظرات خود را از یکشنبه. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg توییتی “ما نمی توانیم خطر نامزدی کسی که نمی شناسد” نیاز به نگه داشتن رهبران خارجی را مسئول نقض حقوق بشر در حالی که سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار مسخره ساندرز برای ستایش کوبا نرخ سواد.

ساندرز برگزارکنندگان کمپین و دیگر ترقی خواهان با این حال اشاره کرد که سناتور سخنان نمی توانست به ویژه رادیکال—به عنوان آنها تکرار دیدگاه های ساخته شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما شد.

ساندرز’ speechwriter دیوید sirota را از دست توییتی یک تصویری از رئیس جمهور سابق گفت: در سال 2016 است که دولت کوبا به حال “پیشرفت های چشمگیری در آموزش افراد جوان” و ستایش آن در سیستم بهداشت و درمان.

“هر کودک در کوبا می شود و آموزش و پرورش عمومی” اوباما گفت. “امید به زندگی از کوبا معادل آن است که در ایالات متحده از آنجا که آنها دسترسی به بهداشت و درمان.”

“اگر ارائه یک (با دقت) ارزیابی مثبت از هر جنبه ای از دیکتاتوری رژیم کمونیستی رکورد به مثابه حمایت فرم خود را از حکومت و سپس باراک اوباما یک دیکتاتوری کمونیستی” نوشته اریک Levitz در نیویورک مجله.

دیگران در رسانه های اجتماعی نیز با اشاره به شباهت بین ساندرز ” و اوباما در, نظر و انتقاد از Buttigieg بلومبرگ و بسیاری از شرکت های بزرگ رسانه ای اشاره کرد که کوبا قوی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان سیستم های تحت بایست به سختی یک راز است.

“این تصور که ساندرز’ اذعان کاسترو رژیم دستاوردهای خیانت مخفی خود را همدردی با دیکتاتوری کمونیسم پوچ است” نوشت Levitz. “این یک واقعیت است که کوبا یکی از بالاترین-اجرای سیستم های آموزش و پرورش در آمریکای لاتین در حالی که آن سیستم پزشکی فعال است و مردم آن را به لذت بردن از امید به زندگی و نرخ مرگ و میر نوزادان شبیه به کسانی که از ساکنان ایالات متحده با وجود این جزیره فقر نسبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>