امی Iverson: از آن زمان به راه اندازی تلفن همراه پرداخت بر روی تلفن خود را. در اینجا چگونه

ظرف پنج سال 10 درصد از تمام کارت های اعتباری معامله می تواند از طریق اپل پرداخت. اگر شما تنظیم نشده تا همراه پرداخت بر روی تلفن خود را چه از شما انتظار دارند ؟

همیشه از من اسان روت جوانترین فرزند من و در حال غرق کیسه پوشک هدف من این بوده است تا به عدد کاهش آنچه که من باید برای انجام با من همه جا بروم. در طول سال من کوچک شده به آرامی از یک کیسه بزرگ به کوچکتر کیف پول به کیف پول به آنچه که من در حال حاضر حمل در جیب عقب — تلفن.

اما من هنوز به حداقلی رویای حمل فقط گوشی من. در این نقطه من هنوز هم نیاز به یک تلفن مورد با یک شیار در پشت برای زن و شوهر از کارت های اعتباری و گواهینامه رانندگی (هنوز هم منتظر دولت برای انتقال به دیجیتال مجوز رانندگی) و یک جیب برای لب براق.

من انجام دو کارت های اعتباری در مورد من آمده پس از یک خرده فروش است که قبول نمی کند تلفن همراه پرداخت که نادر است. اما با در نظر گرفتن 30 دقیقه به ورودی کارت های اعتباری و کارت های وفاداری خود را به کیف پول همراه است که به خوبی به ارزش زمان خود و شما می توانید خود را ترک سنتی کیف پول صفحه اصلی. کمتر بیشتر است, راست?

اپل پرداخت روش پرداخت حدود 5 ٪ از تمام معاملات کارت با توجه به کوارتز. داده های اخیر از شرکت تحقیقات برنشتاین می گوید اپل پرداخت می تواند حساب برای 10 درصد از کارت های پرداخت در عرض پنج سال.

یک نظرسنجی از بانک فدرال رزرو آتلانتا نشان داد که بین 2015 و 2018 بیشتر و بیشتر مردم به تصویب رسید تلفن همراه پرداخت برنامه های با سهم افزایش از 40% به 60%.

پرداخت تلفن همراه است و حتی امن تر از پرداخت با کارت. هر نوع از کیف پول تلفن همراه با استفاده از رمزگذاری و پردازش زبانهای طبيعی تکنولوژی که شبیه به کارت های تراشه. پردازش زبانهای طبيعی ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد از اعداد برای هر معامله تا واقعی خود را به شماره کارت استفاده می شود هرگز. به علاوه بسیاری از گوشیهای اضافه کردن سطح دیگری از امنیت نیاز به هر دو صورت ID اسکن عنبیه و یا اثر انگشت.

بنابراین اگر شما یکی از این افراد هنوز هم قرار دادن و یا کشیدن کارت اعتباری خود را به جای استفاده از تلفن خود را در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد محبوب ترین برنامه های تلفن همراه پرداخت.

چگونه به راه اندازی اپل پرداخت, گوگل, پرداخت, پرداخت و سامسونگ

اپل پرداخت برای دستگاه های اپل فقط و کاربران می توانند اضافه کردن بدهی یا کارت اعتباری برای خرید آنلاین در فروشگاه ها و یا برنامه های. این برنامه همچنین می توانید نگه دارید, دانش آموز شناسه شبانه روزی می گذرد و پاداش کارت. اپل پرداخت در دسترس است در 41 کشور جهان و کار در بسیاری از سیستم های حمل و نقل’ پایانه های سراسر جهان است. آن را با استفاده از NFC یا near-field communication ارسال اطلاعات بیش از امواج رادیویی.

  1. برای شروع با استفاده از اعمال پرداخت باز کردن کیف پول برنامه (قبل از نصب بر روی آی فون) و روی علامت به علاوه.
  2. اضافه کردن یک کارت جدید اطلاعات و روی بعدی ضربه بزنید. بانک یا کارت صادر خواهد شد و صحت اطلاعات و تصمیم می گیرید که آیا شما می توانید با استفاده از کارت با اپل پرداخت.
  3. پس از صادر کنندگان کارت بررسی کارت روی بعدی ضربه بزنید و شروع به استفاده از آن.
  4. وقتی که آن زمان برای پرداخت در یک تاجر با دوبار کلیک بر روی دکمه سمت نگاه در روی صفحه نمایش تلفن و سپس آن را نگه دارید در نزدیکی پایانه پرداخت. یا برای گوشی با حسگر اثر انگشت فقط جای انگشت شست خود را بر روی سنسور و نگه داشتن آن در نزدیکی پایانه پرداخت.

دو تا از محبوب ترین برنامه های تلفن همراه پرداخت برای کاربران آندروید در حال سامسونگ پرداخت و یا گوگل پرداخت.

Google Pay همچنین با این نسخهها کار با NFC و اجازه می دهد تا کارت های اعتباری و بدهی کارت عضویت و حتی کارت های هدیه. برای استفاده از گوگل پرداخت به سادگی باز کردن قفل گوشی خود را نگه دارید و آن را در نزدیکی پایانه پرداخت و آن را انجام داده است. بر خلاف اپل و سامسونگ به پرداخت آن نیست و نیاز به امنیت بیشتر اندازه گیری اثر انگشت و عنبیه اسکن و یا در صورت شناسایی. آن را اجازه می دهد شما را به لینک حساب پی پال خود را به عنوان یک روش پرداخت اگر شما ترجیح می دهند.

  1. برای شروع با استفاده از گوگل, پرداخت, باز, برنامه, اضافه کردن یک کارت با در نظر گرفتن یک عکس از آن صادر کننده کارت تایید اطلاعات و شما آماده برای رفتن.

سامسونگ به پرداخت یک برنامه است که در دسترس است در اواخر مدل دستگاه کار می کند و تقریبا در همه جا. آن را می توانید با استفاده از NFC یا MST (magnetic secure transmission) برای ارسال اطلاعات پرداخت به یک ترمینال. MST تولید سیگنال های مغناطیسی (شبیه به نوار در پشت بسیاری از کارت) به فرایند پرداخت. چون سامسونگ پرداخت می تواند به انتقال اطلاعات پرداخت بیش از یک راه این کار ممکن است برخی از مکان های که در آن اپل و گوگل پرداخت نمی کنند. سامسونگ پرداخت اجازه می دهد تا credit, debit, وفاداری و کارت هدیه و اینترنت و کار با چند سیستم های حمل و نقل.

  1. برای شروع با استفاده از Samsung Pay برنامه را باز کنید ضربه بزنید شروع و راه اندازی یک PIN.
  2. بعدی ضربه بزنید منو>کارت>اضافه کردن کارت>اضافه کردن کارت اعتباری/بدهی.
  3. در حال حاضر زمانی که شما در یک فروشگاه برنامه را باز کنید ، روی ضربه بزنید و انتخاب کنید کارت شما می خواهید به استفاده از.
  4. بررسی خود را با پین اسکن عنبیه و یا اثر انگشت اگر شما اضافه شده است که اندازه گیری های امنیتی و سپس گوشی را نگه دارید تا به پایانه پرداخت خود را برای تکمیل معامله.

با این سه محبوب امن گزینه های پرداخت در میلیون ها نفر از تجار در سراسر جهان وجود دارد چند دلیل برای حمل در اطراف یک فیزیکی کیف پول یا کیف پول. در حال حاضر اگر من فقط می توانید یک تولید کننده گوشی برای قراردادن یک رژلب محفظه رویای من از حمل گوشی من در اطراف و فقط گوشی من خواهد آمد درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر