امی رودریگز ورو بقوت دسته کوچک موسیقی جاز می یابد موفقیت در یوتا Royals FC را با نتیجه 1-0 چالش جام پیروزی بر آسمان آبی FC

هریمن — آن را قطعا نبود اسکریپت, اما آن را بسیار به خوبی می تواند داشته است.

یوتا Royals FC رو به جلو امی رودریگز بود فیلدینگ سوال از رسانه های شنبه, پس از تیم خود را ضرب و شتم آسمان آبی FC 1-0 در Zions بانک ورزشگاه را برای برنده شدن در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش جام. صحبت کردن در مورد هم تیمی ورو بقوت رودریگز گفت: “چقدر خوش شانس هستم من به عنوان یک مهاجم به بازی در مقابل او؟”

در آن لحظه دقیق کمی در فاصله بقوت به نظر می رسد راه رفتن پشت رودریگز.

همانطور که در صحنه رودریگز خواهد بود جلو و مرکز در بحث در اطراف آن چهار مسابقه به عنوان هدف خود در دقیقه 41 تفاوت بود اما بقوت نقش حیاتی. در طول روز شنبه در نیمه اول URFC بود بر روی پای جلو بود و اساسا تمام فضای آن را می خواستم برای حمله نهایی سوم است. و هنوز سلطنتی نمی تواند کاملا پیدا خالص حتی به عنوان بقوت خود را انجام داد چیزی که به عنوان یک توزیع کننده و رودریگز ثابت خطرناک در ایجاد شانس به ثمر رساند.

در نهایت در دقیقه 41 این دو متصل به یک هدف است. بقوت کردم عبور از بریتنی Ratcliffe در وسط میدان در حدود 30 متری از هدف و در همان زمان رودریگز ساخته شده اجرا با آسمان آبی را پشت خط کمی بالا است.

بقوت چاک دار زیبا طریق توپ های گذشته آسمان آبی دفاع به 18-حیاط جعبه و رودریگز در پایان این ارسال آن گذشته دروازه بان Kailen شریدان به سمت راست net.

“من عاشق بازی کردن با Vero” رودریگز گفت. “او یکی از بهترین هافبک ها در جهان…او خیلی خطرناک است و او باعث می شود من کار بسیار آسان است.”

گفت بقوت از رودریگز: “امی فوق العاده است (رو به جلو). من استفاده می شود به بازی با او و این واقعا آسان و اتصال خاص.”

هدف این بود که برجسته از بعد اما URFC تحت سلطه این بازی برای بیشتر قسمت ها به عنوان آسمان آبی حمله هرگز واقعا در رفتن. در بئب, نوجوانی URFC تا به حال هفت عکس به فقط دو برای آسمان آبی, دو عکس در هدف به صفر است. با بازی پایان URFC تا به حال 14 تعداد عکس به آسمان آبی چهار و چهار عکس در هدف به هیچ مقایسه با حریف.

“من خوشحال هستم که برای گروه” URFC سر مربی کریگ Harrington گفت. “من فکر می کنم آنها آن را به دست آورده و من فکر می کنم بهترین تیم برنده امروز. از آخرین بازی من فکر می کنم ما بهبود یافته و این همه که ما برای پرسیدن از این گروه است. دوم من فکر می کنم وجود دارد چند فرد برجسته اجراهای اما داغ این است که در حال حاضر که ما برنده این بازی و ما را نگه داشته و یک ورق تمیز.”

انعکاسی از 1-0 scoreline هر دو رودریگز و بقوت اشاره کرد که بازی روز شنبه بود که به شدت متفاوت از روز سه شنبه مسابقات بازکن در برابر هوستون داش 3-3 قرعه کشی.

“من فکر می کنم ما جمع و جور تر و امن تر در دفاع از” بقوت گفت. “پس از اذعان سه گل در آخرین بازی ما می دانستیم که ما تا به حال بهتر از آن است.”

در حالی که URFC بود با افتخار از عملکرد دفاعی خود را روز شنبه بود که حداقل در بخش های خوب با توجه به این واقعیت است که آسمان آبی را حمله هرگز در مسیر دوم برای بازی در یک ردیف است.

“ما نیاز به یک حس فوریت” آسمان آبی Midge Purce گفت: مشخصه اذیت با عملکرد تیم. “ما نیاز به از جان گذشته و من فکر می کنم ما از جان گذشته در حال حاضر. ما می دانیم که ما می توانیم بازی واقعا با کیفیت بالا, فوتبال, و من فکر می کنم زمانی که شما قادر به انجام است که آن را آسان به از خود راضی بر روی توپ.”

در نیمه راه مرحله مقدماتی مسابقات URFC است در دوم در جدول با چهار امتیاز پشت تنها توانا کارولینای شمالی شجاعت. ایران میزبان مسابقات است صبح روز چهارشنبه بازی در برابر واشنگتن-بر اساس OL سلطنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de