Amy Schumer باز می شود تا در مورد بارداری در docuseries ‘انتظار امی.’ در اینجا هنگامی که آن را پخش

Amy Schumer پشت در تلویزیون اما این بار با کمی محتوای مختلف.

در آینده سه بخش docuseries “انتظار امی” کمدین سهام جزئیات صمیمی از بارداری سفر با توجه به واشنگتن پست. و عادلانه هشدار: شومر تحمل سختی دوران بارداری.

داستان یک بارداری از سه لحظات مهم در شومر زندگی: تولد فرزند او ساخت از Netflix کمدی خاص و دستیابی به موفقیت در ازدواج او با همسرش, کریس فیشر.

در شروع docuseries, شومر tearfully اعلام کرد: “من دو روز پیش که من باردار هستم — شاید من سند آن را و یا چیزی است که” با توجه به سی ان ان.

“انتظار امی” است در درجه اول فیلم برداری در شومر و شوهرش همراه با دادن بینندگان خام و صمیمی نگاه به زندگی او. همچنین در ادامه این کمدین را باز بودن او به عنوان شناخته شده است برای گفتن deprecating, جوک در مورد دوست پسر بد و دیگر مبارزات با جوان, بزرگسالی, به گزارش واشنگتن پست.

در سراسر “انتظار امی” بینندگان سازمان دیده بان به عنوان شومر برخوردار ابتدای بارداری خود خواستار آن را “زیبا” به تجربه و مبارزه با تهوع و استفراغ بارداری — پایدار و استفراغ شدید و کم آبی بدن.

الکساندر چکش که در ویرایش بیانسه را “ال” به کارگردانی و ویرایش “انتظار امی.” HBO سریال Max در دسترس خواهد بود با شروع ماه جولای 9, با توجه به تنوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de