‘نرخ شگفت آور از فساد’: مغلوب ساختن پیشی جستن انباشته 3,000 تضاد منافع پس

دولت watchdog شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن جمعه اعلام کرد که پس از بیش از سه سال از نظارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار رئیس جمهور رسید در یک نقطه عطف گردآوری بیش از 3000 تضاد منافع بین خود به کسب و کار و موقعیت خود را در دفتر.

این یافته ها می آیند از یک خدمه گزارش جزئیات نامناسب روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن امپراتوری کسب و کار خود و کسانی که در تلاش برای نفوذ در سیاست های عمومی—از جمله لابی های خارجی دولت و اعضای کنگره است.

خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder به نام نقطه عطف “ننگین.”

“هر یک از بیش از 3000 تضاد منافع که رئیس جمهور تهمت وارده است از طریق کسب و کار را افزایش می دهد سوال جدید در مورد این که آیا او تصمیم گیری به نفع مردم آمریکا و یا خود را پایین خط” گفت: Bookbinder در بیانیه ای. “نه تنها او به نظر می رسد بهره مندی از ریاست جمهوری روزانه اما او به طور مداوم در مواجهه با وسوسه های جدید برای استفاده از دفتر کار خود بهره مند شوند.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و حاضر به سمت خود را از کسب و کار به جای توزیع بیش از کنترل این سازمان نسبت ناروا به او دو فرزند ارشد پسر صدها نفر از مردم و گروه ها باید در تعامل با رئیس جمهور و کسب و کار خود را در راه است که “ویترین رئیس جمهور تمایل به ترکیب خود منافع شخصی خود را با مسئولیت های حرفه ای” خدمه گفت.

بر اساس این گزارش:

  • 55 اعضای کنگره را ساخته اند 78 بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد مکرر خواص.
  • اعضای کابینه باید حمایت تهمت خواص و با حضور در حوادث با منافع خاص یا ثروتمند کمک کنندگان سیاسی حداقل 30 بار.
  • خارجی دولت گره خورده است, نهادهای برگزار شد 13 حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص و حداقل 134 مقامات خارجی سفر کرده اند یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص—نقض قانون اساسی ایالات متحده را Emoluments بند.
  • گروه های منافع خاص را حمایت و 117 حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص پس از او ،

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در این گزارش به چند نمونه خاص از نعمت داده شده به مقامات و همکاران که بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص. کاربران از رئیس جمهور خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا ارائه شده است شانس برای “سایه قانون” سازمان های دولتی در حالی که اعضای دیگر نامزد شده اند به ambassadorships.

در توییتر خدمه مدیر تحقیقات رابرت مگوایر ارسال شده در گرافیک نشان دادن رئیس جمهور است و به طور متوسط بیش از دو تضاد منافع در هر روز پس از مصرف ،

تهمت های مکرر تعامل با مردم و گروه های که منافع مقرره در تاثیرگذاری بر سیاست ایالات متحده به مقدار یک “نرخ شگفت آور از فساد” خدمه گفت.

رئيس جمهور در انجام نیز می تواند پیامدهای عمده ای برای آینده دولت Bookbinder گفت.

“رئیس جمهور تصمیم به حفظ منافع مالی در این سازمان نسبت ناروا مجموعه یک سنت خطرناک برای آینده رئیس جمهور و مقامات خواهد شد که کمتر تمایل به جدا کردن منافع خود از آنها وظایف و انتخاب وظیفه بیش فساد” گفت: Bookbinder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>