‘حمله به مردم بومی’: Mount Rushmore تهمت رویداد را محکوم کرد به عنوان نژادپرستانه و خطرناک و بی احترامی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده در جولای 3 آتش بازی مراسم در کوه راشمور مواجه است پایدار انتقاد بیش از خطرات آن برای سلامت عمومی و محیط زیست و در حال سرزنش به عنوان “حمله به مردم بومی.”

جمعیت 7,500 نفر برآورد شده است برای جمع آوری در داکوتای جنوبی کوه کنده کاری که در آن بهداشت عمومی دستورالعمل شامل coronavirus نمی خواهد اجرا شود.

“ما گفت: آن دسته از مردمی که از نگرانی هایی است که آنها می توانند در خانه بمانند اما کسانی که می خواهند به می آیند و به ما بپیوندید ما خواهید بود به رایگان ماسک صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن یک” جمهوریخواه داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفته فاکس نیوز دوشنبه. “اما ما نمی تواند اجتماعی فاصله.”

هزینه برای آتش بازی خواهد بود پا توسط دولت مالیات دهندگان.

در میان صدای کر از انتقاد بیش از این رویداد می آید از آتش نشانان برای ایالات, ایمنی, اخلاق و محیط زیست (FUSEE) با این گروه با استناد به خطر آتش سوزی و گسترش Covid-19.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مرده است مجموعه ای در آتش بازی خود را نشان می دهد در میان آتش بالا خطر و بیماری همه گیر است که موجی در سراسر کشور” Michael Beasley از FUSEE گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “این فقط یک مثال از اینکه چگونه کارگران خط مقدم و اولین پاسخ—در این مورد wildland آتش نشانان—درمان مانند مصرفی وسایل تفریحی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و طرفداران او است.”

“در حالی که جوامع در سراسر کشور باید به درستی و مسئولانه لغو محلی خود آتش بازی نشان می دهد به منظور کاهش گسترش Covid-19 و برای جلوگیری از آتش سوزی اشتعال مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر تدافعی جلو با خود ساختگی نمایش میهن پرستی است که دلیلی قرار داده و آتش نشانان و شهروندان در خطر اضافی” اضافه شده Beasley. “بهترین چیزی که ما می تواند امید برای این است که آن باران بر مغلوب ساختن پیشی جستن بازی است.”

فیل فرانسیس صندلی ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک ملی ابراز مشابه نگرانی فراخوانی رویداد “نابخردانه و نا امن به خصوص به عنوان ما همچنان به دست و پنجه نرم کردن با ادامه اثرات Covid-19.”

“خدمات پارک های ملی تصمیم سال پیش برای پایان دادن به این برنامه دلایل بسیار خوب” گفت: فرانسیس با اشاره به “عظیم و اثرات مضر بر روی کارکنان و عملیات معمول که تحت تاثیر کیفیت کلی بازديد قبل در طول و بعد از این رویداد است.”

“وجود دارد قابل اندازه گیری آلودگی آب های زیرزمینی است که به تدریج بهبود شده پس از قطع این رویداد در سال 2009,” او اضافه شده است. “غیر طبیعی در شرایط خشک در تپه بدان معنی است که خطر ویرانگر و گران آتش سوزی است و حتی بالاتر از حد معمول است.”

در عین حال خدمات پارک های ملی به نظر می رسد به عنوان خطرات.

به عنوان آدم Federman گزارش هفته گذشته برای سیرا مجله و نوع تحقیقاتاثرات در همه گیر شد از سمت چپ به طور کامل ایمنی و خطرات ناشی از حذف نهایی پیش نویس از دفتر محیط زیست و تحلیل این رویداد است. از Federman گزارش:

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست دو زودتر پیش نویس از محیط زیست و تحلیل این رویداد از دسامبر 2019 و ژانویه سال 2020 شامل چهار صفحه در بخش “سلامت انسان و ایمنی است.” اما در نسخه نهایی که در ماه فوریه منتشر شد و تایید شده در مارس که بخش حذف شده بود از سند بالقوه تخلف از قانون فدرال است که می تواند این بخش از نظر قانونی آسیب پذیر است.

در میان این پیش نویس توصیه شد که جمعیت به اندازه توان محدود به 2000. “هیچ یک از این نگرانی ها و یا توصیه های گنجانده شده در آخرین ارزیابی زیست محیطی شود.” بیشتر Federman نوشت:

این پیش نویس اشاره کرد که “شرایط باید به طور پیوسته رو به وخامت گذاشته” سراسر سیاه تپه جنگل ملی و که عمده آتش خواهد بود “به شدت تحت تاثیر” محیط زیست منطقه از جمله سطح پوشش گیاهی و رشد درختان.

که متن به نظر نمی رسد در نسخه نهایی از ارزیابی. به جای این ارزیابی آمده است که یک صفحه نمایش آتش بازی “کمک می کند حداقل به آتش سوزی در معرض خطر” در منطقه اگر کاهش اقدامات مانند تجویز می سوزد و درخت نازک شدن و به دنبال آن هستند.

رهبران قبیله ای که میرم طولانی محکوم کرد بنای تاریخی در خود و برای خود به عنوان یک ادای احترام به نژادپرستانه سیاست های فدرال—از جمله سرقت از زمین Mt. Rushmore نشسته در—همچنین ابراز تیز نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سایت.

رئیس شایانی رودخانه سو ملت هارولد Frazier گفت: او می خواهم خوشحالی حذف اثر تاریخی خود را به عنوان “لاکوتا دیدن چهره مردان که به دروغ و فریب خورده و به قتل مردم بی گناه که تنها جرم زندگی در زمین آنها می خواستند به سرقت.” و Oglala سو رئیس جمهور جولیان خرس دونده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “ندارد اجازه از اصلی آن حاکمیت صاحبان وارد خاک در این زمان” و هشدار داد که این رویداد “به علت داد و بیداد.”

بومی زیست محیطی شبکه منتشر شد بیانیه چهار شنبه در همبستگی با رهبران قبیله ای خواستار حذف این بنای تاریخی و ابراز خشم و انزجار بیش ریاست جمهوری رویداد.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای مراجعه به تن. Rushmore ادامه بومی پذیری و تاریخچه بودن پاک شده از گفتگوهای ملی. این عینک چیزی بیش از یک یادآوری است که مهاجر استعمار زنده است و گفت:” شبکه می باشد.

“اشتباه نکنید این دیدار که حمله به مردم بومی” نوشته نیک Tilsen رئیس جمهور NDN جمعی و یک شهروند از Oglala لکتا ملت است.

در جمعه op-ed در NBC News, Tilsen توصیف Mt. Rushmore به عنوان “یک بنای تاریخی را به استعمارگران سفید حک شده توسط Ku Klux Klan هوادار به زمین از ما دزدیده توسط دولت آمریکا در سال 1877.”

با اشاره به رئیس جمهور در نهایت موکول Juneteenth تجمع در Tulsa, اوکلاهما, Tilsen گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است که مصرف مبارزات انتخاباتی خود از سایت یکی از ایالات متحده,’ وحشتناک ترین اعمال نژاد پرستی به جای دیگر با سابقه طولانی در سرکوب و دولت-تحریم خشونت است.”

“در میان ملی حساب در مسابقه نفاق از کوه راشمور باید بازجویی و محکوم کرد,” Tilsen گفت: “اگر شما واقعا در مورد مراقبت از مبارزه با کشور ما نژادپرستانه و تاریخ در حال حاضر نیست یک روز به سکوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>