‘خشم’: HHS رئیس آذر حاضر به نذر Coronavirus واکسن مقرون به صرفه خواهد بود برای همه نه فقط غنی

اعضای کنگره و گروه های حمایت ابراز خشم شنبه پس از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر—سابق دارویی اجرایی—بارها و بارها حاضر در مجلس شهادت روز شنبه به تضمین می کنند که هر coronavirus واکسن و یا درمان شده با پول مالیات دهندگان خواهد بود مقرون به صرفه برای همه در آمریکا نه فقط غنی است.

“تحت تهمت دکترین اگر شما ثروتمند هستند شما می توانید خرید واکسن و نه تسلیم به بیماری” دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت. “اگر شما فقیر یا طبقه کارگر ممکن است شما را به بیمار و یا حتی مرگ. که یک بی حرمتی است. که غیر قابل قبول است. ما نیاز به یک واکسن است که در دسترس همه است.”

“او را به بزرگ داروسازی یک چک سفید به انحصار آنها را به جای.”
—Rep. Jan Schakowsky

در طول شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته چهار شنبه, آذر فشرده شد چندین بار به نذر است که واکسن و درمان coronavirus خواهد بود و قیمت نسبتا مناسب و مقرون به صرفه برای همه خانواده های ایالات متحده.

“ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما می خواهم به آن را مقرون به صرفه” آذر گفت: Rep. Jan Schakowsky (D-بیمار است.), “اما ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.”

Schakowsky توییتی پس از شنیدن که او به آذر “سه شانس به ما اطمینان می دهم که هر coronavirus واکسن و یا درمان های توسعه یافته با آمریکا مالیات دهندگان دلار خواهد بود مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه و تخت او را حاضر به انجام این کار است.”

“او را به بزرگ داروسازی یک چک سفید به انحصار آنها را به جای” اضافه شده Schakowsky.

مترقی گروه حمایت از امنیت اجتماعی کار می کند گفت: اواخر روز چهارشنبه که “این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که شما را به یک بزرگ داروسازی مدیر عامل شرکت که دو برابر قیمت انسولین مسئول تنظیم داروسازی بزرگ” با اشاره به آذر تصدی در Eli Lilly.

“داروسازی و دوستان خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم می میرند” این گروه نوشت: “تا زمانی که آنها رسیدن به سود.”

ساعت پس از آذر شهادت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات که معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد شد و این دولت تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس. آذر بود و بنا به گزارش “blindsided” توسط رئیس جمهور تصمیم به قرار دادن پنس مسئول است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید این ویروس در ایالات متحده ادعا “ما تا به حال فوق العاده ای موفقیت, موفقیت فوق العاده ای فراتر از آنچه بسیاری از مردم فکر می کردم” را به عنوان دولت او چهره, انتقاد خود را آهسته و محزون می خوانی پاسخ ناکافی.

“از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد.

مدت کوتاهی پس مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی مقامات CDC اعلام کرد که یک فرد در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus.

فرد “نیست در معرض هر کسی شناخته شده مبتلا به کوروناویروس” در نیویورک تایمز گزارش داد “و نه تا به حال سفر به کشورهای که در آن ویروس در گردش است.”

“آن را به ارمغان می آورد تعدادی از موارد در کشور به 60” این بار اشاره کرد: “از جمله 45 مورد در میان آمریکایی ها بودند که عودت از ووهان چین—کانون شیوع و الماس شاهزاده خانم کروز کشتی که غرق شد توسط ویروس پس از آن از منوی view در ژاپن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>