یک پیام فوری به کنگره: شما باید نگه دارید رئیس جمهور تهمت پاسخگو!

در اینجا یک نسخه خلاصه شده از یک نامه فرستاده شده در 22 ژوئن سال 2020 توسط من و دو قانون اساسی کارشناسان بروس Fein و لو فیشر به مجلس نانسی پلوسی قضایی مجلس رئیس کمیته Jerald Nadler و این کمیته معاون رئیس جیمی راسکین. آن را لمس که در آن کنگره است و نه اعمال آن در قانون اساسی قدرت را به نگه دارید تهمت پاسخگو تحت قانون.

عزیز خانم سخنران آقای رئیس و آقای نایب رئیس:

سابق مشاور امنیت ملی و فوق العاده شاهین جان بولتون disparagement از مقالات از استیضاح رای دادند و در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “استیضاح قصور” در اتاق که در آن اتفاق افتاده است را ممکن است به عنوان ملامت به کنگره برای عدم تخلیه آن وظیفه و قدرت به اجرا درآوردن قانون اساسی رعایت (به عنوان مثال استیضاح سفت جریمه برای نقض کنگره احضاریه) است که غنی بی حد و حصر قدرت اجرایی که آقای تهمت بی پروا brandishes روزانه. Impugning آقای بولتون انگیزه نمی استیضاح او را استیضاح حقایق یا شهادت آشکار آقای تهمت سریال impeachable جرائم.

“در ظرفیت ما به عنوان شهروندان جمهوری است که آن را بیش از حد انتظار به خانه به اجرا درآوردن قانون اساسی رعایت هر چند قدرت استیضاح, احضاریه, تحقیر, و یا در غیر این صورت؟”

ما به خواست گسترده تر 12-تعداد مقاله از استیضاح indicting طیف کاملی از آقای تهمت هشدار دهنده extraconstitutional رفتار که Congressman John لارسون چاپ شده در کنگره رکورد ثانیه 12197 در تاریخ 18 دسامبر سال 2018 است. در میان چیزهای دیگر, پیشنهاد مقاله هزینههای ریاست جمهوری نقض از اعلام جنگ بند معاهده بند قرار ملاقات بند مراقبت بند و تخصیص بودجه بند, در علاوه بر این به فلج عمومی کنگره قدرت نظارت و بررسی است.

کتاب گزیده چاپ شده در نیویورک تایمز فاش مدرک معتبری از چند اضافی impeachable جرائم نیاز به خانه احضاریه برای آقای بولتون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شهادت در تحت سوگند به زیرخاک در اوردن حقیقت است. به گفته آقای بولتون رئیس جمهور تهمت تهدیدی غیر قانونی کمک های خارجی خود را برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با درخواست رئیس جمهوری خلق چین, چین به خرید میلیاردها دلار گندم و سویا از کشاورزان آمریکایی به پیروزی سیاسی خود را به نفع (52 U. S. C. 30121). آقای ترامپ خواست که کمک های خارجی از رئیس جمهور یازدهم در ازای آقای تهمت desisting از تحریم ها علیه مقامات چینی تحت جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون به دلیل چین آزار و اذیت Uighurs که به منزله رشوه خواری زیر 18 U. S. C. 201.

آقای ترامپ مسدود عدالت در شفاعت به روشن کردن مجازات در برابر ZTE برای نقض تحریم ها علیه کره شمالی در میان چیزهای دیگر. این impeachable جرائم احتمالا تنها نوک کوه یخ است.

در ظرفیت ما به عنوان شهروندان جمهوری است که آن را بیش از حد انتظار به خانه به اجرا درآوردن قانون اساسی رعایت هر چند قدرت استیضاح, احضاریه, تحقیر, و یا در غیر این صورت ؟ حداقل باید احضاریه آقای بولتون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شهادت در مورد موارد فوق جدید impeachable جرائم و دیگران اگر سطح آنها در موقت. آقای بولتون داوطلب برای شهادت قبل از سنا در آقای تهمت استیضاح محاکمه شد اما نه به نام. او موافق نبود به شهادت قبل از خانه در طی آن بررسی استیضاح به دلیل انتظار دادخواهی. خانه بدون توضیح غفلت به حکم او. قانون و سابقه روشن هستند. در انجام استیضاح تحقیقات مجلس حق دارد به هر فرد شواهدی که آیا رئیس جمهور کنونی و یا سابق مقامات کاخ سفید و یا دیگران.

در سال 1974 کمیته قضایی مجلس رای دادند و یک مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور ریچارد نیکسون برای نقض یک حکم. این مقاله را تایید شده توسط مجلس وجود ندارد و آقای استعفای نیکسون رسوب با پیش بینی برخی اعتقاد در سنا است. (دیوان عالی ایالات متحده نیز برگزار شد که ریاست جمهوری نوار عادلانه بازی برای قضائیه در ایالات متحده v. نیکسون, 418 آمریکا 683 (1974)). رئیس جمهور جرالد فورد شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در مورد عفو خود را از آقای نیکسون برای برطرف کردن سوء ظن بجای رئیس جمهور استعفای نیکسون.

چه خود را در پاسداشت از قانون اساسی نیاز است آشکار. با ترس ما شاهد بیش از حد بسیاری از قوه مجریه و کنگره جداشدگان از قانون اساسی است. شما باید آنها را منجر به عقب. به طور منظم در قانون اساسی منظور باید ترمیم شود از جمله درمان های متعدد نقض برشمرده ما پیشنهاد 12-تعداد استیضاح مقاله (H 12197).

“ما مردم ایالات متحده” شایسته رهبری نیست spectatorship. ما قانون اساسی کاردست در خطر است.

خانه جلسات فوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im