آناهایم خلاصه: هفتگی بازار کشاورز باز برای خرید

مرکز شهر آناهایم کشاورزان’ بازار باز می ماند.

هفتگی کشاورزان’ بازار در مرکز خیابان تفرجگاه همچنان باز از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر هر پنجشنبه. وجود دارد تازه تولید تخم مرغ و دیگر اقلام است.

وجود دارد ارسال شده علامت و دستورالعمل های مربوط به استفاده از ارائه شستن دست و ایستگاه های بیشتر.

Muzeo می رود مجازی با برنامه های آن

این Muzeo ارائه برنامه های آنلاین برای فرصت های یادگیری.

در مه 3, از آن خواهد شد ارائه “چگونه به نوشتن حروف قلبی که پل هیچ تفاوت.” رایگان مجازی برنامه ارائه خواهد شد و در ساعت 2 بعد از ظهر توسط Lynette اسمیت. ثبت نام در پیش است لازم است در muzeo.org.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت و یا تماس با کارول Latham در [email protected]

آناهایم کتابخانه های عمومی هنوز ارائه خدمات

آناهایم کتابخانه های عمومی همچنان به ارائه خدمات به ساکنان در طول coronavirus shutdown.

کتابخانه فعالانه تبدیل راه آن را فراهم می کند خدمات است. بخار زنده دروس و فعالیت ها در حال حاضر در دسترس است و می توان در Facebook یا Instagram. شما می توانید آنها را دنبال کنید در @AnaheimLibrary.

در ساعت 11:30 امروز در مارس 30, از آن خواهد شد ارائه یک بخار ماجراهای برنامه در کشف گیاهان. برای شرکت, کودکان, نیاز, لوبیا خشک یک زن و شوهر از انواع مختلف برگ از حیاط یک مداد و کاغذ و یک ساندویچ baggie حوله کاغذی یا دستمال و دسترسی به آب است.

نیز وجود دارد زندگی می کنند storytimes ارائه شده آنلاین از جمله حوادث به صورت دو زبانه خوانندگان و پیش دبستانی-کودکان در سن.

در 3 p. m. امروز Dia De Los Ninos فیستا.

پیدا کردن یک لیست کامل از خدمات در Anaheim.net/digitalresources. کتابخانه دیجیتال کارت نیز در دسترس هستند.

داوطلبان مورد نیاز برای کمک به توزیع مواد غذایی

تعدادی از سازمان ها در حال توزیع مواد غذایی برای کمک به خانواده در طول coronavirus همه گیر از جمله قدرت از یک پایه و اساس.

نیاز است که داوطلبان اضافی به روند کارآمد تر. داوطلبان باید 18 سال و یا بیش از, اما نه بیش از سن 65. غیر انتفاعی ارائه خواهد شد ماسک و دستکش.

برای اطلاعات بیشتر powerofonefoundation.org و یا ارسال ایمیل به [email protected]

خدمت به وعده های غذایی

بسیاری از آناهایم رستوران ارائه و تحویل گرفتن و منظقه انتخاب کنید تا.

آناهایم را توسعه داده است یک راهنمای رستوران برای کمک به ساکنان پیدا کردن منابع برای خارج کردن مواد غذایی و از جمله. مطمئن شوید برای بررسی ساعت و به روز رسانی در رستوران’ وب سایت در مورد همه چیز تغییر کرده است.

رستوران ها ارائه می شود/takeout و محلی تحویل شامل: Baci رستوران ایتالیایی بیگل من Bandeno مکزیکی, مواد غذایی خلیج بهم زدن Benihana دندان رستوران و Brewhouse, Blake محل کالیفرنیا ماهی گریل و بابیلوس Mediterranean Grill, به نام چند.

همچنین ADYA هندی, طعم, آناهایم, آبجوسازی دهه 30s/90s Bar and Grill, حموس, لوبیا, Cozza را به ایتالیایی رستوران خانه, شومینه,کیک تونی دلی لوئیس پیتزا, Varsity, برگر, سیندرلا, کیک, لا ویلا و تعدادی دیگر از رستوران ها در خانه بسته بندی.

در آناهایم اتاق بازرگانی همچنین دارای یک لیست از رستوران در دسترس است. برای اتاق لیست تماس [email protected] ارسال نام رستوران دیگر خدمت برای رفتن به وعده های غذایی [email protected]

کمک به سالمندان با وعده های غذایی

در آناهایم ارشد وعده غذایی برنامه ارائه یک درایو-از طریق برنامه برای چیدن غذا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این برنامه در دسترس در هر دو شهر آناهایم مرکز ارتباطات و Brookhurst جامعه مرکز تماس 714-765-4511 اطلاعات وجود دارد انتخاب کنید تا تاریخ و زمان.

ارشد گیرندگان باید 60 سال سن و یا بالاتر.

حمل و نقل نیز در دسترس است و می تواند سفر برای بازدیدکننده داشته است پزشکی, مواد غذایی, خرید غذا وانت و بیشتر. برای حمل و نقل تماس 714-765-4511.

وعده های غذایی برای کودکان

رایگان “گرفتن و رفتن” وعده های غذایی در دسترس هستند برای آناهایم ساکنان 18 سال, پیر و جوان در حالی که مدرسه ها تعطیل هستند.

وجود دارد تعدادی از مدارس ابتدایی و دبیرستان ارائه وعده غذایی رایگان انتخاب یو پی اس در طول آناهایم. برای اطلاعات خاص خود را در محله و محل تماس 714-999-3560 یا 714-399-3474. برای اطلاعات بازدید aesd.org/FreeMeals

حوادث لغو coronavirus

شده اند وجود دارد لغو متعدد از انواع رویدادها و جشنواره ها و برنامه های در آناهایم به دلیل نیاز به اجتناب از جمع آوری برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اینجا چند و بررسی با Anaheim.net برای کسب اطلاعات بیشتر:

  • لغو: Kiwanis باشگاه بیشتر آناهایم را 53rd annual اورنج کانتی دبیرستان همه ستاره بازی بیس بال در مه 26
  • به تعویق افتاد: هفتمین همایش سالانه آناهایم Semper 5K & 10K اجرا/پیاده روی در روز 30 آوریل با تاریخ جدید و در عین حال
  • به تعویق افتاد: جامعه غرور 2020 پوستر مسابقه به میزبانی آناهایم زیبا است که تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد
  • لغو: آناهایم زیبا سالانه جوایز ضیافت سر گرفته خواهد شد در تاریخ 2 ژوئن 2021

Andrea مانی نقاش سهام با همسایگان حوادث و اخبار در مورد آناهایم جامعه است. اگر شما از یک رویداد و به اشتراک گذاری تماس با او در [email protected] یا 714-815-3885.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>