پس از کمی بیش از یک سال در دفتر شهردار آناهایم هری Sidhu است هدف از فراخوان کمپین راه اندازی شده توسط ساکنان با یک لیست خشکشویی از شکایت.

پس او برنده هشت مسابقه راه در نوامبر 2018 منتقدان باید bashed Sidhu خود را برای دست زدن به مسائلی مانند فرشته ورزشگاه مذاکرات پیشنهادی اجاره قوانین کنترل و چگونه او اجرا می شود جلسات شورای. Sidhu قبلا خدمت دو نظر در شورا از 20004 به 2012.

در حال حاضر یک گروه از ساکنان از جمله Lupe رامیرز را آغاز کرده است روند تلاش برای به یاد Sidhu از دفتر.

رامیرز شروع به حضور در جلسات شورای در سال 2019 به درخواست رهبران شهر’ راهنما با پیشنهاد افزایش اجاره در Rancho La Paz, mobile home park که فروخته شد به یک مالک جدید یک سال پیش. او گفت: در یک مصاحبه تلفنی که پارک ساکنان فکر نمی کنم Sidhu تا کنون نشان داد که هر همدردی برای خود گرفتاری و در یک جلسه او فریاد زد که آناهایم هرگز اجاره کنترل.

“آن را مانند او فکر نمی کند که او را به پاسخ به هر یک از حوزه های” رامیرز گفت.

فراخوان حامیان خدمت Sidhu با مدارک مورد نیاز گواهی نامه و در زمینه اطلاع از فراخوان با شهرستان آناهایم کارمند در فوریه. 7. آنها کمی بیش از پنج ماه به جمع آوری امضا از 10 درصد از این شهر ثبت نام رای دهندگان و یا بیش از 14000 نفر به فراخوان در یک رای گیری.

در پاسخ به درخواست به Sidhu نظر کریس Nguyen – سخنگوی هیچ شهردار Sidhu فراخوان کمیته – گفت: در یک ایمیل که Sidhu در حال کار برای ساکنان’ بهترین منافع.

“شهردار Sidhu شده است فقط بیش از یک سال, اما او در حال حاضر گرفته شده اقدام قاطع برای رسیدگی به بی خانمانی نگه داشتن فرشتگان آناهایم مبارزه برای قیمت مسکن, سرمایه گذاری در هر آناهایم محله و حفاظت از امنیت عمومی” در بیانیه ای گفت:.

“این آسان برای شروع یک فراخوان طومار اما رای دهندگان از آناهایم می دانم که خود شهردار است که کار سخت را برای آنها و ما نمی بینیم بسیاری از مردم با امضای. شهردار Sidhu رفتن به ادامه بهبود کیفیت زندگی برای همه آناهایم ساکنان و اجازه نمی دهد این بی جا به یاد بیاورید پیشنهاد او را منحرف کردن اذهان از کار مردم انتخاب او را به انجام است.”

فراخوان اخطار می گوید Sidhu قرار گرفته و به منافع همکاران کمپین بیش از کسانی که از ساکنان با ساخت یک توافق بد برای فروش, فرشته, ورزشگاه, رای گیری برای معکوس کردن این شهر ممنوعیت کوتاه مدت اجاره در محله های عدم حمایت از ساکنان در مواجهه با افزایش اجاره مسدود کردن ساکنان و شورای همکاران از انتقاد از او و چند تن دیگر مسائل.

Sidhu دفاع می کرد ورزشگاه مقابله خواستار آن در یک Jan. 8 op-ed “یک پیروزی برای مالیات دهندگان” و اضافه کرد که این توافق “را فرشتگان در اینجا برای چند دهه, فروش سایت ورزشگاه در بازار, ارزش, از بین بردن مالیات دهندگان هزینه ها و آوردن پول و مزایای جامعه برای آناهایم محله.”

برخی از ساکنان استدلال معامله undervalues اموال و به نظر می رسد مانند یک سادگی در آناهایم هزینه.

در مورد Rancho La Paz, شهردار کمک کارگزار جلسه که چراغ پارک صاحب به آهسته اجاره را افزایش می دهد اما او پشتیبانی اجاره کنترل طرح های پیشنهادی از شورای خوزه مورنو.

اگر حامیان جمع آوری امضا به اندازه کافی مهلت شورای شهر را به مجموعه یک انتخابات در عرض چند ماه. هزینه یک فراخوان رأی امر بستگی دارد که آیا آن برگزار شد و در همان زمان به عنوان یک شهرستان به طور منظم انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im