آناهایم می گوید فرشته مذاکرات ورزشگاه نمی نقض قانون دولت

آناهایم مقامات درهای بسته بحث در مورد فروش فرشته ورزشگاه حقوقی و نمی شود آنها را rescinding رای خود را در مقابله این شهرستان گفت: در پاسخ به یک دولت باز وکیل اتهامات.

در ژانویه کلی آبیلس یک وکیل است که نشان دهنده یک گروه از آناهایم ساکنان با ارسال نامه ای ادعا مقامات شهرستان نادرست نگهداری از تصمیم خود به دنبال فروش به جای اجاره ورزشگاه 153 هکتار ملک. این نامه گفت: این شهر تیم مذاکره کننده مورد نیاز بود به ملاقات عمومی و عدم اساسی سوال از اکثر اعضای شورا در جلسات عمومی را قبل از آنها به تصویب یک معامله Dec. 20 نشان می دهد غیر قانونی دیگر بحث خصوصی صورت گرفت.

شورای شهر در موافقت با فروش ورزشگاه و اطراف زمین به یک کسب و کار مشارکت که شامل فرشتگان صاحب Arte مورنو همسر و خانواده خود را اعتماد است. مغازه ها و رستوران ها و سرگرمی های کسب و کار و همچنین خانه ها و هتل ها و دفاتر انتظار می رود به توسعه در اطراف ورزشگاه.

شهر پاسخ در نوشتن Feb. 13 به آبیلس’ ادعای اینکه مقامات تجاوز دولت باز جلسات قانون شناخته شده به عنوان قهوه ای, قانون وجود دارد گفت: “هیچ آمار یا شواهد نشان می دهد که شورای شهر در زمان هر گونه اقدام در نقض قهوه ای قانون” در مورد فرشته ورزشگاه فروش, به طوری که آنها نمی خواهد او را ملاقات تقاضا برای لغو این شورا Dec. 20 رای.

در حالی که این شورا هم رای به شهردار به عنوان نماینده در تیم مذاکره کننده سه عضو تیم ایجاد شده توسط شهر مدیر و برآورده نمی براون عمل معیار است که نیاز به آن در جلسات عمومی این نامه از شهرستان آناهایم وکیل رابرت Fabela گفت. شهر مدیر و دادستان شهرستان شدند دو تن از اعضای دیگر.

“ما ایستاده روند ما که میرسد از یک سال از نظر به روز رسانی جلسات و بحث ها برای ما به شورای شهر به عنوان به خوبی به عنوان گسترده ای به اشتراک گذاری اطلاعات. وجود دارد هیچ چیز مانند بیس بال برای تولید بحث آن استقبال می کنیم اما ما رد این اظهارات که در اینجا ساخته شده” این شهرستان گفت: در بیانیه منتشر شده جدا از پاسخ به آبیلس.

در حال حاضر که شهر را رد کرده است آبیلس تقاضای او را به صورت فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مشتریان خود را که او قبلا مشخص نیست.

رسیده روز شنبه, آبیلس گفت: او را شگفت زده شهرستان پاسخ.

“من فکر نمی کنم ما انتظار می رود آنها را به اعتراف به وجود یک قهوه ای عمل نقض و یا حتی نگاهی جدی در آن,” او گفت:.

آبیلس گفت: او را به بحث در مورد گزینه های با مشتریان او اضافه کرد: “من گمان دعوی در دادگاه است که به احتمال بسیار زیاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر