تجزیه و تحلیل: می توانید یوتا جاز نگه داشتن هر دو رودی Gobert و داناون Mitchell?

سالت لیک سیتی — عنوان 2019-20 NBA فصل نورد همراه یوتا جاز مقابل دفتر می دانستند که وقتی همه چیز پیچیده می شود تا تصمیم گیری خواهد باید در مورد آینده roster — مهمترین آینده داناون میچل و رودی Gobert.

سپس جاز کاشته شد مستقیما در مرکز coronavirus همه گیر هرج و مرج است. Gobert آزمایش مثبت Mitchell آزمایش مثبت NBA تعطیل جهان به نظر می رسید به توقف آمده و گزارشات و شایعات از ناآرامی بین میچل و Gobert swirled و هنوز هم کسانی که تصمیم گیری در مورد آینده باقی مانده است.

اگر برنامه ای برای راه اندازی مجدد پدید آمده و NBA تقویم منتقل کوهی از نگرانی های محوری بر روی هر تیم NBA صفحه. در ضمن Gobert و میچل شد bobbing و بافندگی و گفت همه چیز درست زمانی که خواسته در مورد تنش بین آنها Bojan Bogdanovic حال پایان فصل عمل جراحی و مسائل نژادی و نابرابری حاکم بر گفتگو و هنوز یک فیل نشسته در یوتا جاز اتاق کنفرانس یادآوری این تیم برنجی که تصمیم گیری باید درباره میچل و Gobert این دو چهره از حق رای دادن.

در اینجا وضعیت: Gobert تحت قرارداد از طریق 2020-21 فصل پس از آن او را تبدیل به یک محدودیت عامل رایگان. این offseason هر چند Gobert است واجد شرایط برای ثبت نام در یک “تعیین شده بازیکن کهنه کار پسوند” است که معمولا بیشتر به عنوان یک supermax فرمت. این اجازه می دهد جاز و جاز به ارائه Gobert پنج سال تمدید قرارداد در حقوق و دستمزد به 35 درصد از کلاه است که می تواند به ارزش حدود 250 میلیون دلار در طول دوره قرارداد.

میچل است برای تبدیل شدن به یک محدود رایگان عامل زیر 2020-21 فصل هر چند او نیز واجد شرایط برای برخی از پول بزرگ است. جاز می تواند ارائه دهد Mitchell یک “تعیین شده rookie پسوند” تر اغلب به عنوان یک حداکثر پسوند آن را به او بدهد تا 25 درصد از حقوق و دستمزد کلاه با یک شانس برای تا 30 درصد از کلاه در پنجمین سال از قرارداد. دوباره تنها جاز می توانید ارائه این بزرگ و طولانی از معامله.

اهمیت کلمه “واجد شرایط” در اینجا مهم است. فقط چون هر دو بازیکنان واجد شرایط برای دریافت این حداکثر پسوند به این معنا نیست که آنچه آنها ارائه خواهد شد.

Utah Jazz guard Donovan Mitchell (45) celebrates as the Celtics call a timeout as the Utah Jazz and the Boston Celtics play an NBA basketball game at Vivint Arena in Salt Lake City on Wednesday, Feb. 26, 2020.
یوتا جاز گارد داناون میچل (45) جشن به عنوان سلتیکز تماس با یک فاصله به عنوان یوتا جاز و Boston Celtics بازی بسکتبال NBA بازی در زندگی آرنا در شهر سالت لیک در چهار شنبه, فوریه. 26, 2020.
اسکات G Winterton, Deseret News

داناون Mitchell

چون میچل را تبدیل به یک محدود رایگان agent در تابستان 2021 اگر جاز منتخب به گسترش قرارداد خود را با آنها مطابقت می توانید هر گونه پیشنهاد دیگر تیم باعث می شود سال آینده به منظور حفظ او برای 2021-22 فصل است. اما در انجام این کار, جاز, خواهد, خطر, داشتن یکی دیگر از گوردون هیوارد وضعیت بازی کردن. اگر اجازه ورود به 2022 offseason به عنوان یک محدودیت رایگان عامل وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تیم های آماده برای خواستگاری Mitchell دور از ایالت یوتا است.

عقل متعارف نشان می دهد که پس از میچل 23 سال آینده خود برای اولین بار All-Star season و نشان ادامه داد: رشد هر سال جاز می خواهید برای جلوگیری از دیگر هیوارد خروج سناریو و قفل کردن یکی از مهمترین و قابل عرضه در بازار افزایش ستاره ها در لیگ. آنها می توانند این کار را در یک برچسب قیمت حدود 170 میلیون بیش از پنج سال است.

Utah Jazz center Rudy Gobert (27) gets sprayed with water by Donovan Mitchell after winning the game against Atlanta at Vivint Smart Home Arena in Salt Lake City on Friday, Feb.1, 2019.
یوتا جاز مرکز رودی Gobert (27) می شود با اسپری آب توسط داناون میچل پس از برنده شدن در بازی مقابل آتلانتا در زندگی خانه هوشمند آرنا در شهر سالت لیک در جمعه ، 1, 2019.
لورا Seitz, Deseret News

رودی Gobert

وزن خطر و پاداش Gobert فرمت واجد شرایط کمی سخت تر از میچل.

Gobert خواهد بود 29 عنوان به 2021-22 فصل و به صورت سنتی مرکز در NBA است که باعث می شود به عقب پایان از پنج سال معامله است که در آن او را در حدود 50 میلیون دلار به عنوان یک زن 34 ساله کمتر جذاب از اگر او جوانتر بودند و یا حتی در موقعیت های مختلف.

علاوه بر این, NBA دگرگون شده و به دوره ای است که باعث می شود بازی با یک سنتی مرکز سخت تر است. در حالی که Gobert است که در لیگ دو-زمان حاکم دفاعی بازیکن سال او کامل است و با وجود کمبود در خود بازی است که نگران کننده در حال حاضر و می تواند تبدیل به حتی بیشتر نگران کننده او به عنوان سنین و دفاعی خود را بهبود سرعت را کند می کند.

برای جاز به ارتکاب به یک کامل supermax فرمت با Gobert آنها خواهد کراوات بیش از نیمی از آینده خود کلاه فضایی در Gobert و میچل و ترک این تیم با چند گزینه به روز رسانی فهرست. به عنوان چیز ایستاده جاز در حال حذفی تیم اما نه لزوما به عنوان یک مدعی قهرمانی. به منظور شکستن به بعد ردیف NBA آنها نیاز به دریافت بهتر و هزینه خواهد شد.

جاز همچنین در صورت خطر ابتلا به برخی اگر آنها را ارائه نمی Gobert کامل supermax. اگر Gobert انتظار ارائه می شود مقدار کامل و خوشحال است با جاز, دنبال تخفیف, او می تواند به نوبه خود خود را ارائه و آزمون رایگان-بازار. در صورتی که موسیقی جاز و Gobert نمی تواند رسیدن به یک توافق قبل از زمان قرارداد به پایان می رسد, جاز بالقوه خواهد بود مجبور به در نظر بگیرید حداقل معاملات او برای جلوگیری از دیدن او را بدون گرفتن هر چیزی در بازگشت.

به تازگی Gobert ساخته شده برخی از اظهارات ساخته شده است که آن را صدا مانند او خواهد بود مایل به کار با جاز برای رسیدن به یک معامله و او انتظارات بالا برای آینده موسیقی جاز و خودش.

“من قصد دارم در برنده شدن یک قهرمانی در یوتا” او گفت:. “من حتی نمی فکر می کنم در مورد فرمت و پول من فکر می کنم در مورد سالم بودن از لحاظ جسمی و روحی و فقط بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید را به نفع خود. سعی کنید را به نفع خود و در حفظ و بهتر شدن به عنوان یک فرد و به عنوان یک بازیکن بسکتبال است.”

آن را مانند Gobert است و نه مستحق یک supermax قرارداد. او یکی از چند بازیکن که واجد شرایط برای معامله و به همین دلیل او می کند این است که چرا کسانی که متوالی DPOY افتخارات. همچنین معاملات مانند این اغلب به دلیل جلویی ارزش و نه به عقب پایان. انتظار Gobert به ادامه به یکی از این لیگ بهترین مدافعان و قابل اطمینان ترین پست گلزنان می تواند به اندازه کافی برای توجیه مبلغ کامل.

بازیکن تصمیم گیری و NBA بازار

در نهایت این می تواند همه آمده به چه هر بازیکن می خواهد و معتقد است که او سزاوار. اگر Mitchell می خواهد برای دیدن آنچه که دیگر تیم های علاقه مند به او و آنچه در آنها خواهد بود مایل به پرداخت برای او می تواند به نوبه خود یک فرمت max. اگر Gobert می بیند خود را به عنوان با ارزش تر از آنچه جاز در حال حاضر به پیشنهاد او بیش از حد می توانید تست رایگان آژانس های آب.

اگر هر دو بازیکن ارائه شده است حداکثر توسط جاز تصمیم به نوبه خود ارائه خواهد بود در مورد تمایل به رفتن به جای دیگر پس از جاز خواهد بود قادر به ارائه هر دو بازیکن پول بیشتر از هر تیم دیگر. قوانین تعیین شده بازیکن کهنه کار و تعیین شده rookie پسوند به جاز مالی دست بالا. کل دلیل NBA ایجاد شده در این قرارداد و قوانین است که به یک تیم توانایی برای تشویق آن ستاره به چوب در اطراف به جای دنبال مراتع سبزتر.

بخشی از هر بازیکن تصمیم گیری می تواند شامل چه جاز تصمیم به انجام با بازیکن دیگر. اگر جاز ارائه Gobert این supermax خواهد Mitchell اعتماد به نفس در این تیم توانایی پیروزی در مسابقات قهرمانی?

Gobert در حال رفتن به پرداخت مقدار زیادی از پول را به بازی بسکتبال بدون توجه به جایی که در آن است. آیا او باور یوتا محل که در آن او می تواند برنده یک حلقه ؟ و یا خواهد او را اندکی تخفیف برای رفتن به جایی دیگر و پیوستن به یک عنوان مدعی?

Utah Jazz center Rudy Gobert (27) pushes up a shot over Miami Heat forward Bam Adebayo (13) as the Utah Jazz and the Miami Heat play in an NBA basketball game at Vivint Smart Home Arena in Salt Lake City on Wednesday, Feb. 12, 2020.
یوتا جاز مرکز رودی Gobert (27) هل می دهد تا یک شات بیش از Miami Heat رو به جلو Bam Adebayo (13) به عنوان یوتا جاز و Miami Heat بازی بسکتبال NBA بازی در زندگی خانه هوشمند آرنا در شهر سالت لیک در چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

وجود عوامل دیگر در بازی. فقط به عنوان جاز را محدود به پول است که آنها می توانند صرف — و حتی بیشتر از آن است که آنها مایل به خرج کردن — بنابراین هر تیم دیگر.

هیچ کس نمی داند و در عین حال چگونه معلق 2019-20 فصل و coronavirus را تحت تاثیر حقوق و دستمزد کلاه حرکت رو به جلو اما هر ضربه قابل توجهی به کلاه و مالیات آستانه می تواند به این معنی است که تیم ها کمتر مایل یا قادر به صرف بیش از چند فصل است. که در آن خطر برای هر دو میچل و Gobert تبدیل کردن ارائه می دهد از موسیقی جاز به بازی می آید.

تلاش برای پیش بینی آینده یک بازی خطرناک است که شامل آینده NBA مشاغل.

اما این دقیقا کاری است که یک فرمت است — یک پیش بینی است که یک بازیکن باید ارزش در سال آینده است. و این که چرا از یک تیم منظر یک بازیکن جوان مثل میچل شرط بهتر از Gobert.

اما بازیکنان نیز باید با احتیاط از تلاش برای پیش بینی آینده خود را. اگر هر دو بازیکن برگزیدگان به نوبه خود چه جاز ارائه و آنها را مجروح بازار خواهد بود نه نوع. اگر هر دو بازیکن می بیند یک کاهش در تولید به خارج سال و یا می آید تا در پلی آف بازار خواهد شد و بر این اساس تنظیم کنید.

اگر تیم دیگری ارائه نمی دهد Mitchell یا Gobert آنچه آنها فکر می کنم آنها سزاوار جاز را بیشتر اهرم و قدرت مذاکره.

از جاز دیدگاه, آن را حس برای ارائه میچل حداکثر گسترش این offseason و مطمئن شوید که او خوشحال است. سپس وضعیت ایده آل خواهد بود به توافق با Gobert که کمتر از supermax اما هنوز هم به اندازه کافی برای نگه داشتن او خوشحال و نگه داشتن او در ایالت یوتا است.

بیایید می گویند هر چند که جاز ارائه Gobert این supermax و نشانه میچل به حداکثر گسترش و پایین خط آنها را اجرا به یک وضعیت جایی که آنها مجبور به پرداخت مالیات لوکس در جهت ساخت در اطراف دو ستاره.

“من انتظار رفتن به جلو است که Millers را به طور کامل صندوق هر درخواست است که ما باید در مورد بازیکن پرسنل” جاز معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دنیس لیندزی گفت.

همه چیز در NBA می تواند به سرعت تغییر. اما این تصمیمات نیاز می شود ساخته شده است و زمان به آنها را در حال نزدیک شدن است.

برنامه ریزی برای فصل 2020-21

به جای رایگان آژانس آغاز در تاریخ 1 ژوئیه به عنوان آن را در حالت عادی NBA در این فصل سال را رایگان آژانس های دوره باز Oct. 18. در علاوه بر این به میچل و Gobert را تمدید آینده جاز را به برخی از تصمیمات فوری در مورد بقیه فهرست خود را.

Utah Jazz guard Mike Conley (10) smiles before a postgame interview after scoring 29 points as the Utah Jazz defeat the LA Clippers 110-96 in an NBA basketball game at Vivint Arena in Salt Lake City on Wednesday, Oct. 30, 2019.
یوتا جاز گارد مایک کانلی (10) لبخند قبل از postgame مصاحبه پس از به ثمر 29 امتیاز به عنوان یوتا جاز را شکست لس آنجلس کلیپرز 110-96 در NBA بسکتبال بازی در زندگی آرنا در شهر سالت لیک در تاریخ چهارشنبه ، 30, 2019.
اسکات G Winterton, Deseret News

در تلاش برای ارائه یک درک بهتر از چگونگی NBA درپوش حقوق کار می کند و آنچه جاز گزینه می رویم به 2020-21 فصل ما شکستن همه چیز را در جزئیات کمی بیشتر.

برای مبتدیان وجود دارد NBA حقوق و دستمزد کلاه مقدار پولی که یک تیم است که قادر به صرف بازیکنان. درپوش حقوق است که بر اساس پیش بینی سود و درآمد است و فقط قبل از NBA رایگان آژانس های دوره ای باز می شود در هر سال.

با توجه به NBA را از دست دادن درآمد پس از تعلیق از فصل به دلیل coronavirus این انتظار وجود خواهد داشت برخی از تغییرات به حقوق و دستمزد کلاه.

فصل آینده درپوش پیش بینی شده بود به 115 میلیون دلار, به طوری که این شکل است که ما قصد داریم در اینجا.

دو شماره دیگر که مهم هستند مالیات لوکس آستانه پیش بینی شده در $139 میلیون و مالیات لوکس صحن پیش بینی شده در $145 میلیون. من توضیح دهید که کمی بعد چگونه این اعداد را به بازی می آیند.

هنگامی که تلاش برای کشف کردن که چقدر کلاه اتاق جاز را به کار با آن لازم است برای محاسبه پول آنها را در کتاب حقوق در فصل آینده است. به منظور انجام این کار ما باید به بحث در مورد مایک کانلی قرارداد. کانلی یک ختم زودرس گزینه برای فصل آینده که مگر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد, او به احتمال زیاد به چشم پوشی به این معنی که دلار خود را به 34.5 میلیون حقوق می شود همانطور که در جدول بالا خواهد بود صرف پول برای موسیقی جاز.

با کانلی حقوق و دستمزد به علاوه تضمین حقوق Gobert Mitchell, Joe Ingles, Bojan Bogdanovic, رویس O’Neale تونی بردلی و اد دیویس همراه با عدم تضمین حقوق ژرژ Niang, Juwan مورگان Miye Oni ، Rayjon تاکر و نایجل ویلیامز-Goss, the Jazz کل تیم خرج می آید به $119,839,442. اگر شما متوجه است که در حال حاضر بیش از $115 پیش بینی شده حقوق و دستمزد کلاه و آن را شامل نمی شود هر یک از این تیم درپوش نگه می دارد.

درپوش نگه می دارد ارزش پولی متغیرهایی برای بازیکنان که در تیم حفظ حقوق یا که یک تیم است که انتظار می رود به ثبت نام در آینده و کلاه خود را نگه دارید برای هر بازیکن تعداد نسبت به این تیم کلاه حقوق و دستمزد. برای مثال امانوئل Mudiay خواهد شد یک عامل آزاد در تابستان امسال اما تا جاز نفی حقوق به او و یا او نشانه یک قرارداد جدید a $1.7 میلیون درپوش نگه اعمال خواهد شد به موسیقی جاز را 2020-21 کتاب.

در موسیقی جاز cap دارای جدول شما می توانید ببینید که Conley دارای یک درپوش نگه حدود 40 میلیون دلار. که نمی توان یک عامل بار کانلی مردد به حقوق و دستمزد خود را برای 2020-21. تنها حقوق و دستمزد خود را شمارش خواهد شد در برابر جاز کل کلاه.

علاوه بر این وجود یک درپوش نگه دارید و برای آینده پیش نویس انتخاب که می توان وارد معامله شد و یا در نهایت به امضا رسید و چشم پوشی قبل از offseason. جاز نیز هنوز حقوق خود را در سال 2008 پیش نویس انتخاب و حوش Tomic که اخیرا بازی برای بارسلونا بود. هر چند جاز حفظ حقوق Tomic او بعید است که تا به حال بازی با این تیم و آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد یک درپوش نگه دارید برای او.

Jarrell برانتلی و جاستین رایت-مدیر جاز فعلی دو راه بازیکنان باید درپوش نگه می دارد و همچنین, اما می تواند در کنار و یا دوباره به امضا دو طرفه قرارداد که آیا تعداد برابر حقوق و دستمزد کلاه.

با چرخشی استفاده از Niang ممکن است آن را امن فرض کنیم جاز را حفظ خواهد کرد او در این تیم و به طور بالقوه به او پیشنهاد تمدید. چهار دیگر غیر تضمین شده بازیکنان می تواند چشم پوشی به منظور استفاده از مقدار کمی از کلاه اتاق آنها را اشغال و یا موسیقی جاز می تواند به نگه داشتن آنها را در کتاب. کسانی که فهرستی از نقاط خواهد شد در نهایت باید گرفته شود تا بدون توجه به آنچه.

جاز اول منظور از کسب و کار این offseason, به احتمال زیاد خواهد برای خلاص شدن از شر دیویس’ قرارداد از طریق تجارت است. در انجام این کار آنها می خواهید به آن را به طوری که هر چه آنها را در حقوق و دستمزد است و در غیر تضمین شده در قرارداد است که آنها می توانند چشم پوشیدن پس از آن به حساب نمی کند در برابر کلاه و آنها می تواند باز کردن که 5 میلیون دلار است که دیویس در حال حاضر اشغال است. جاز احتمالا اجازه Mudiay راه رفتن اگر او می خواهد چیزی بیش از یک حداقل قرارداد و آنها را به مقابله با برانتلی و رایت-مباشر خیلی سریع مد یا waiving یا امضای آنها را به دو راه می پردازد.

جالب ترین و احتمالا مهم ترین offseason معضل جاز صورت آن را به عنوان مربوط به خود را در آینده نزدیک حول محور اردن کلارکسون و چگونه جاز می تواند مانور امضای مجدد دوم-واحد پخش شد که بخشی جدایی ناپذیر از خود چرخش پس از ورود به دانته Exum تجارت در حالی که هنوز هم حفظ توانایی برای دریافت بیشتر از NBA حقوق و دستمزد کلاه استثنا.

جاز قادر خواهید بود به بیش از حقوق و دستمزد درپوش به منظور ثبت نام Clarkson چرا که آنها خود حقوق پرنده. این امر به هر بازیکن است که بازی را برای سه فصل متوالی بدون پاکسازی چشم پوشی و یا تغییر تیم به عنوان یک عامل آزاد است. این قانون ایجاد شده بود به منظور ارائه یک تیم توانایی نگه داشتن آن دیگر بازیکنان شاغل حتی اگر آن را به معنی رفتن بالاتر از حد هزینه.

جاز خواهد بود قادر به ثبت نام Clarkson بدون بالا رفتن آستانه مالیاتی (که $139 میلیون مارک) است که خبر خوبی برای مالکیت جیب اما ماندن در زیر مالیات صحن ($145 میلیون) مهم تر است.

نوع معامله جاز می توانید کلارکسون در (جایی بین $10 میلیون و 13 میلیون دلار خواهد بود ایده آل) را به طور مستقیم تحت تاثیر چه چیز دیگری آنها قادر به انجام این کار به دلیل دیگر استثنا در دسترس به بالا-کلاه تیم های متفاوت بسته به اینکه آیا آنها می توانند اقامت در زیر صحن است.

استثنا

اولین و با ارزش ترین استثنا به تیم های بالای کلاه, غیر-مالیات دهندگان در سطح میانی ، در حال حاضر انتظار می رود در حدود $9.75 میلیون فصل آینده تیم بالای کلاه می توانید استفاده کنید تا به آن مقدار در نمایندگی رایگان تا زمانی که پس از استثنا این است که استفاده از آنها نیست بیش از صحن.

اگر جاز می توانید اقامت اضافی $3.8 میلیون در زیر صحن پس از امضای مجدد کلارکسون و با استفاده از غیر دهندگان در سطح میانی آنها نیز قادر خواهد بود به استفاده از آن خیلی بیشتر از یک دوسالانه استثنا. اگر هر کدام از غیر دهندگان در سطح میانی یا دوسالانه استثنا خواهد فشار جاز درپوش در بالای صحن آنها قادر نخواهد بود به استفاده از آنها. در آن صورت جاز هنوز هم یک گزینه هر چند نه به عنوان با ارزش است.

Utah Jazz guard Jordan Clarkson (00) gets past Houston Rockets guard Russell Westbrook (0) for a basket during the Houston Rockets at Utah Jazz NBA basketball game at Vivint Arena in Salt Lake City on Saturday, Feb. 22, 2020.
یوتا جاز گارد اردن Clarkson (00) گذشته Houston Rockets گارد راسل وستبروک (0) برای یک سبد در طول Houston Rockets در یوتا جاز NBA بسکتبال بازی در زندگی عرصه در سالت لیک سیتی در روز شنبه, فوریه. 22, 2020.
استیو گریفین Deseret News

مالیات دهندگان در سطح میانی استثنا (6 میلیون دلار برای 2020-21) می توان با استفاده از تیم های بالاتر از صحن به ثبت نام در نمایندگی رایگان.

لازم به اشاره است که شما نمی توانید با استفاده از هر دو سطح میانی استثنا. جاز نمی توانید اقامت در زیر صحن به استفاده از غیر دهندگان در سطح میانی و/یا دوسالانه استثنا سپس با استفاده از مالیات دهندگان سطح متوسط به بالا رفتن از صحن. مالیات دهندگان در سطح میانی می شود و تنها اگر دیگر استثنا نشده اند اعمال شود.

که تقریبا به ما می دهد پارامترهای که در آن موسیقی جاز را به کار در این offseason. با تمام آنچه که در ذهن در اینجا چگونه سناریوی ایده آل برای موسیقی جاز ممکن است بازی کردن:

  • دیویس معامله برای غیر تضمین شده در قرارداد. (همانطور که اشاره شد این است ایده آل سناریو با من بمانید.)
  • با او قرارداد رفته و Clarkson درپوش نگه داشتن تنها یک سمت چپ به نگرانی در مورد موسیقی جاز به یک توافق سه سال 34 میلیون دلار در مقابله با Clarkson. از آنجا که موسیقی جاز خود را پرنده حقوق آنها می تلو تلو خوردن هر سال به طوری که در سال آینده در حقوق و دستمزد است که تقریبا $10.8 میلیون دلار با 8% افزایش می دهد بعد از دو فصل است.
  • حتی با همه غیر قرارداد تضمین شده در این کتاب است که به ارمغان می آورد جاز تیم مجموع حقوق و دستمزد به $125,634,092. در این نقطه جاز می خواهم که اتاق به اندازه کافی برای نه تنها نشانه بازیکنان استفاده کامل غیر مالیات دهندگان در سطح میانی استثنا و دوسالانه استثنا بلکه خود را در سال 2020 پیش نویس انتخاب کنید در حالی که امکان پذیر ماندن در زیر مالیات لوکس آستانه.
  • قادر به ماندن در زیر مالیات قطعا ایجاد LHM گروهی شاد, به خصوص با توجه به آنچه که می توان در این کتاب به صورت فصل به فصل آمده (من به دنبال در شما Gobert و میچل پسوند).
  • پس از فصل آینده آن را به احتمال بسیار زیاد جاز نمی قادر خواهد بود برای ساخت یک رقیب تیم بدون پرداخت برخی از مالیات لوکس بنابراین حتی اگر موسیقی جاز را به ریخت و پاش های اضافی کمی به نگه داشتن کلارکسون در اطراف در حالی که ماندن در زیر صحن آنها باید آن را انجام دهد. استفاده از مطلب با ارزش استثنا را در برخی از نقش بازیکنان چیزی است که جاز خواهد بود قادر به انجام اگر آنها را تبدیل به یک لوکس مالیات پرداخت تیم پس از گرفتن آنها را در کتاب در حال حاضر یک ایده خوب است.
  • شروع واحد است این موضوع را با موسیقی جاز. یک بار Bogdanovic بازگشت از مصدومیت و جاز باید یک فصل کامل به واقعا به دنبال آن با کانلی داشتن زمان بیشتر به ژل با همه این نیمکت که نیاز به افزایش است. نگه داشتن کلارکسون اولین گام وجود دارد و در بعضی ورزشی بیشتر بدن و قدرت شلیک می تواند انجام این ترفند برای حفظ موسیقی جاز در بالای رده بندی کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri