سالت لیک سیتی — با کمتر از 100 روز تا سال 2020, انتخابات, نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند و حد عالی رساندن خود تجدید نظر به مردم با ایمان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تاکید خود را برای حمایت از آزادی های مذهبی و شرکت در گوش دادن جلسات با شبان از سراسر کشور است. خود را رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است beefing تا مبارزات انتخاباتی خود را مذهبی اعضای تیم و دیدار با رهبران از انواع گروه های ایمان.

نه نامزد گرفتن مذهبی رای دهندگان در حزب خود را برای اعطا به گفته کارشناسان در دین و سیاست است. در عوض آنها به طور فعال در حال کار برای افزایش حمایت از دوستانه گروه های ایمان و جذب آرا است که به طور معمول رفتن به طرف دیگر.

خواهد شد این تلاش ها پرداخت کردن ؟ در اینجا چیزی است که آخرین اطلاعات می گوید: در مورد پروتستان و کاتولیک و مسلمان و یهودی و روز دوم سن رای دهندگان و 2020 انتخابات.

سفید انجیلی پروتستان

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید با کمک بیش از 8 در 10 انجیلی رای دهندگان.

نظرسنجی ها نشان می دهد او را به همان اندازه لذت بردن از حمایت قوی از این ایمان در ماه نوامبر با وجود تلاش های مداوم برای متقاعد کردن مسیحیان محافظه کار به رای یک راه متفاوت است.

در خرداد 82 درصد از سفید انجیلی ثبت نام رای دهندگان گفتند که در نظرسنجی رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر انتخابات برگزار شد امروز مرکز تحقیقات پیو گزارش داد. برای اکثر آنها به نظر می رسد unfazed با ميانگين توییتهایی و اخلاقی لغزش-یو پی اس که خشم مردم دیگر از ایمان است.

“توده های انجیلی رای دهندگان اهمیتی نمی دهند در مورد رئیس جمهور توييتها و یا خلق و خوی خود را. آنها در مورد مراقبت از دستاوردهای خود را. و او یک لیست طولانی گفت:” برگرد. رابرت Jeffress که یکی از رییس انجیلی مشاوران در طول تاریخ 24 ژوئیه ظاهر در فاکس نیوز.

رهبران مذهبی دعا با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از امضا بیانیه برای روز ملی نماز به رخ می دهد در یکشنبه, سپتامبر. 3, 2017 در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن است.
اوان Vucci آسوشیتد پرس

برگرد. Jeffress با تاکید بر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای کاهش دسترسی به سقط جنین و افزایش حمایت های حقوقی برای گروه های ایمان. دیگر رهبران انجیلی را ستایش رئیس جمهور کار آزادی بین المللی مذهبی و تعهد به انتصاب قضات محافظه کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به طور کلی اذعان کرد که او را در تحقق بسیاری از وعده های او ساخته شده به انجیلی رای دهندگان در سال 2016. آنها استدلال می کنند که قابل ستایش سیاست عمل نباید بیشتر مهم اخلاقی و نگرانی است.

“هیچ کدام از رئیس جمهور را مثبت می تواند تعادل اخلاقی و سیاسی در خطر ما تحت یک رهبر چنین به شدت غیر اخلاقی شخصیت” نوشت: علامت Galli بود که پس از آن editor-in-chief مسیحیت امروز در سرمقاله خود در ماه دسامبر گذشته.

Galli قطعه و دیگر مشخصات بالا انتقادات از رئیس جمهور را برانگیخته مقدار زیادی از بحث اما انجام داده اند کمی به تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن تایید اعتبار. در ماه ژوئن 72 درصد از سفید انجیلی پروتستان تایید از راه تهمت بود دست زدن به ریاست جمهوری پیو گزارش داد.

تهمت نیز از انجیلی رای دهندگان احساسات منفی در مورد حریف خود را. سه چهارم از سفید انجیلی پروتستان ها معتقدند بایدن خواهد بود “فقیر” یا “وحشتناک” رئیس جمهور پیو یافت.

“تنها 9 درصد از سفید پروتستان های انجیلی می گویند بایدن خواهد بود ‘بزرگ’ (2%) و یا ” خوب “(7%) در دفتر بیضی در مقایسه با 7 در 10 که می گویند تهمت خوب بوده (34 درصد) و یا بزرگ (35%) که در نقش” محققان اشاره کرد.

بررسی نتایج شبیه این نیست متوقف بایدن کمپین از رسیدن به محافظه کار مذهبی رای دهندگان. Ronald J. Sider رئیس جمهور بازنشسته از پروتستان های انجیلی برای عمل اجتماعی معتقد است که معاون سابق رئیس جمهور شانس گرفتن برخی از انجیلی آرا به دور از تهمت اگر او نشان می دهد او جدی در مورد گوش دادن به نگرانی های خود را.

“در دو موضوع — سقط جنین و آزادی های مذهبی — ما نیاز به شنیدن این که بایدن انتخاباتی را درک احترام می گذارد و می تواند صحبت ما در مورد نگرانی های ما حتی اگر آنها هنوز به طور کامل موافق” او نوشت: در ستون های اخیر برای ایالات متحده آمریکا امروز.

کمپین کارکنان باید گفت بسیاری از مسیحیان محافظه کار به خوبی زمانی که آنها شنیدن بیشتر در مورد بایدن عمیق, شخصی, ایمان, اگر چه آنها اعتراف آنها انتظار پروتستان های انجیلی برای پرش کشتی از ایران با یکهو.

“ما در حال رفتن به بعد از هر رای, اما من فکر نمی کنم ما خواهد شد به طور ناگهانی برنده انجیلی با رای 80 درصد” گفت: جان مک کارتی, این بایدن کمپین معاون سیاسی مدیر به آسوشیتد پرس.

دیگر پروتستان

بر خلاف سفید پروتستان های انجیلی سفید اصلی پروتستان تا به حال احساسات متناقضی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. Favorability سنجی به طور معمول پیدا کنید که نیمی از اعضای این ایمان گروه تایید خود را با عملکرد شغلی در حالی که نیم دیگر disapproves.

این نتایج نظر سنجی را حس توجه به این که اصلی فرقه های پروتستان به طور کلی بیشتر به لحاظ سیاسی متنوع از انجیلی سازمان. پیرو کلیسای اسقفی پروتستان به دنیا آمد و Methodist رهبران اغلب از صحبت کردن در برابر تهمت سیاست های, اما بسیاری از مردم در pews در حال کشیدن برای او برای برنده شدن در دور دوم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای مقدس به عنوان بازدیدکننده داشته است او در خارج از کلیسای سنت جان در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید در واشنگتن در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.
پاتریک Semansky آسوشیتد پرس

در ماه ژوئن 61 درصد از رای دهندگان ثبت شده که به عنوان سفید nonevangelical پروتستان گفت: آنها را برای رای دادن به تهمت اگر انتخابات برگزار شد امروز پیو یافت. سی و هفت درصد گفت: آنها را برای رای دادن به بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور برخوردار است بسیار قوی تر پشتیبانی در میان سیاه پروتستان شده اند که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دوره اول خود را. نزدیک به 9 در 10 ثبت نام رای دهندگان که با شناسایی این ایمان, گروه حمایت بایدن با توجه به پیو.

بایدن کار کرده است به تقویت رابطه خود را با پروتستان ها در طول تابستان امسال در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. در ماه ژوئن او با شبان در دلاور و وعده داده شده به استفاده از قدرت ریاست جمهوری برای مقابله با نژادپرستی نهادی.

“معاون رئیس جمهور آمد به گوش از ما. این یک homeboy گفت:” برگرد. سیلوستر Beaman در این جلسه با توجه به آسوشیتد پرس.

مسلمانان

بایدن همچنین به تازگی افزایش یافته خود را کمک به مسلمان رای دهندگان که به طور کلی نیست که درگیر در انتخابات فصل به عنوان دیگر مردم با ایمان است.

در سال 2016 فقط 61 درصد از واجدین شرایط رای دهندگان مسلمان در واقع بازیگران انتخابات در مقایسه با حدود 85 درصد از یهودیان و کاتولیک ها و تظاهرات با توجه به موسسه سیاست اجتماعی و درک.

هفته گذشته بایدن شرکت در یک رویداد مجازی با هدف بسته شدن فاصله بین این دو چهره است. در سخنان کوتاهی به او وعده داده شده به تصویب جنایات نفرت قانون استخدام مسلمان کارکنان و لغو محدودیت های مسافرتی در حال حاضر تاثیر یک تعداد انگشت شماری از کشورهای اسلامی, دین و مذهب, اخبار, خدمات گزارش شده است.

“من یک رئیس جمهور که به دنبال گوش میکنند و شامل ایده ها و نگرانی های مسلمان آمریکایی ها در مسائل روزمره است که مهم ترین به جوامع ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد خود را در طول دوره اول برای انجام این کار مخالف است. رهبران مسلمان استدلال می کنند که او بیشتر علاقه مند به stoking ترس از جامعه خود را از ساختمان درک.

توییت خود و نظرات در مورد اسلام “اضافه کردن به داستان دروغ است که مسلمانان خشن هستند و نه سازگار با یک جامعه دموکراتیک” گفت: Rizwan Jaka از همه دالس منطقه مسلمان جامعه به PBS در سال 2017.

حتی بدون بحث برانگیز سخنان تهمت را تلاش برای برنده شدن مسلمان رای دهندگان. تنها حدود 13 درصد از بزرگسالان از اعضای ایمان گروه شناسایی به عنوان یا لاغر جمهوری خواه با توجه به پیو.

در کل که نیست شده یک مشکل برای ایران از مسلمانان فقط حدود 1% از جمعیت ایالات متحده. اما آن را می تواند تبدیل به یکی این سال اگر بایدن می تواند انرژی مسلمان رای دهندگان در نوسان کلید متحده مانند میشیگان و فلوریدا گفت: Wa’el Alzayat مدیر عامل شرکت Emgage عمل یک مسلمان عمل سیاسی کمیته به NPR.

“مکان هایی مانند میشیگان … رفت و به تهمت و تنها 10,000 آرا” در سال 2016 است. “با توجه به تحقیقات ما وجود دارد در مورد 150,000 ثبت نام رای دهندگان مسلمان در میشیگان.”

کاتولیک ها

کاتولیک ها نیز برجسته حضور در نوسان متحده است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن را یافت تا خود را تجدید نظر به این ایمان گروه در ماه های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بوت خود را “کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن” علاقه و بایدن در ادامه به برجسته کردن نقش مذهب کاتولیک در شکل گیری رویکرد خود را به سیاست است.

“ایمان همه چیز در مورد امید و هدف و قدرت” بایدن گفت: در مبارزات انتخاباتی آگهی خود را متمرکز شده ارزش های مذهبی.

معاون رئیس جمهور جو بایدن حرکت دست با پاپ فرانسیس در کنگره در پیشرفت طب بازساختی در واتیکان برگزار شد در آوریل 29, 2016.
اندرو Medichini آسوشیتد پرس

بایدن تمایل به بحث در مورد خود را کاتولیک تربیت و آسایش او ناشی از حضور انبوه به معنای زیادی به کاتولیک رای دهندگان گفت: جان Gehring کاتولیک مدیر برنامه برای ایمان در زندگی عمومی است. او یک “فرهنگی ارتباط” به این ایمان که تهمت نمی تواند تکرار.

اما این بدان معنا نیست که معاون سابق رئیس جمهور می تواند بر روی تعداد کاتولیک پشتیبانی می کند. تهمت جعلی است یک ارتباط قوی با ایمان گروه بیش از چهار سال گذشته.

“وجود دارد یک حس است که تهمت مدافع کلیسا و آزادی مذهب” Gehring گفت: تاکید رئیس جمهور تلاش برای انتصاب قضات محافظه کار و محدود کردن دسترسی به سقط جنین.

اخیرا در ماه مارس 60 درصد از سفید کاتولیک بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب با توجه به PRRI. این رقم کاهش یافته است که این کشور دست و پنجه نرم با COVID-19 همه گیر و آن را بر روی اقتصاد است.

“سفید کاتولیک می تواند تجربه نرخ بالاتر از coronavirus انتقال و بیشتر مربوط به اثرات اقتصادی” از آنجا که این منطقه از کشور که در آن آنها متمرکز گفت: ناتالی جکسون, PRRI مدیر پژوهش به Deseret News در ماه ژوئن.

حتی یک شیب خفیف در کاتولیک پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجه است, پس از موفقیت خود را در نوسان متحده مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا بستگی دارد حداقل در بخش های کاتولیک رای Gehring گفت.

“محافظه کار کاتولیک ها که پشتیبانی تهمت آخرین بار لازم نیست لزوما به تلنگر و رای بایدن در این کشورها. اگر تضاد رای دهندگان در خانه بمانند … که برای رفتن به یک مسئله جدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

بایدن برگزار شد اندکی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان کاتولیک رای دهندگان در پیو ژوئن نظرسنجی. پنجاه و دو درصد گفتند که برای رای دادن بایدن اگر انتخابات برگزار شد و امروز در حالی که 47% پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سال 2016 52 درصد از کاتولیک ها از جمله 60 درصد از سفید کاتولیک رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیو گزارش داد.

قدیسان

مانند کاتولیک ها از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به طور کلی درک تهمت تلاش برای گسترش حمایت های حقوقی برای مردم با ایمان است. اما بسیاری می گویند که نا امید شده توسط خود را سبک رهبری از جمله تمایل خود را به آشکارا حمله خانواده های مهاجر جامعه مسلمان و رقبای سیاسی.

“شما می توانید انجام تمام کارهایی که او انجام شده است بدون اعتنایی آشکار به دیگران گفت:” روز دوم سنت به خودی کسب و کار در اوایل این سال است.

در بخشی به دلیل نگرانی های این تهمت است که کمتر دوست داشت قدیسان از قبلی روسای جمهور جمهوری خواه.

در سال 2004 و 2012 حدود 8 در 10 عضو از ایمان گروه رای برای نامزد جمهوری خواه پیو گزارش داد. در سال 2016 فقط 61 درصد از قدیسان رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشابه به اشتراک گذاری از ایمان گروه (58%) گفت: آنها ترجیح می دهند رئیس جمهور به بایدن در یک بررسی انجام شده توسط دموکراسی صندوق و UCLA Nationscape در اوایل این سال است.

کمتر قدیسان (52 درصد) را مطلوب از نظر عملکرد شغلی مطالعه یافت می شود. این یافته ها می تواند طلسم مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر نوشت: دانیل کاکس که یک محقق برای American Enterprise Institute, در کسب و کار خودی ستون.

قدیسان “می تواند قرار داده و متمایل به رنگ ارغوانی متحده از نوادا خارج از دسترس برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ساخت ایالات آریزونا رقابتی تر,” او گفت:.

بایدن تلاش برای ارتباط با روز دوم سن رای دهندگان شده اند به اطلاع عموم به جلسات خود را با مسلمانان و دیگر اقلیت های گروه های ایمان است, اما برخی از اعضای جامعه بهائیان که در پیش گرفته شده به توییتر به او تشکر برای گرفتن وقت برای گوش دادن به نگرانی های خود را.

یهودیان

فقط به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت تاثیر قرار بسیاری از کاتولیک ها و قدیسان با رویکرد خود را به آزادی مذهبی او برنده طرفداران در جامعه یهودی با تقویت آمریکا در رابطه با اسرائیل است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده است سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس حمایت اسرائیل کنترل بر رقابت اراضی و امضا فرمان اجرایی است که می تواند آن را آسان تر برای دولت فدرال به خودداری بودجه از دانشگاه ها که صحبت کردن در برابر اسرائیل است.

حدود نیمی از رای دهندگان یهودی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل مرتبط با اعمال سیاست های, با توجه به رای دهندگان یهودی موسسه. برای مثال 45 درصد از اعضای این ایمان گروه پشتیبانی از انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس.

رئیس جمهور نمی کرایه و همچنین زمانی که محققان سوال در مورد رویکرد خود را به مسائل دیگر از جمله مراقبت های بهداشتی, تفنگ, حقوق و افزایش احساسات ضد یهودی. کمتر از 3 در 10 یهودیان تایید مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی عملکرد این موسسه گزارش شده است.

یهودی رای دهندگان کسانی هستند که بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای شناسایی به عنوان دموکرات ها از جمهوری خواهان هستند حمایت بیشتری از بایدن. در ماه فوریه 60 درصد از این رای دهندگان برگزار شد مطلوب از نظر معاون سابق رییس جمهور و رای دهندگان یهودی موسسه در بر داشت.

در هفته های اخیر بایدن کار کرده است به ساحل تا حمایت خود را در جامعه یهودی. او استخدام یک یهودی تعامل مدیر منجر به توسعه هدفمند و اطمینان از مبارزات انتخاباتی خود دریافت نمی کند از خود راضی وقتی که می آید به این گروه مذهبی از رای دهندگان.

“ما باید برای کمپین مثل ما چند امتیاز پایین گفت:” هارون Keyak که برداشت شد برای نقش در مصاحبه با یهودی تلگرافی آژانس. “ما می دانیم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد یک ائتلاف گسترده در جامعه یهودی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de