تجزیه و تحلیل می یابد 65 درصد از بالای داخلی جلسات شامل انرژی گروه لابی

واشنگتن – نزدیک به دو سوم از بالا, U. s. Department of the Interior جلسات با بخش خصوصی شده اند با نفت و گاز و زغال سنگ گروه و یا خود را به لابی که ممکن است بهره مندی از coronavirus کمک مالی جدید عمومی شهروند گزارش می یابد.

این گزارش می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز سه شنبه آموزش سازمان های فدرال مانند داخلی بخش به چشم پوشیدن از تعلیق و از بین بردن عمومی حمایت.

این گزارش مورد بررسی قرار 679 جلسات که nongovernment گروه ها و شرکت های بزرگ تا به حال با وزیر کشور دیوید برنارد و پنج دستیاران از ژانویه 2017 به مارس 2019. بسیاری از شرکت های تجارت اعضای گروه و مشتریان خود را در جلسات به نفع ایستاده متعدد از coronavirus فدرال برنامه های نجات و نجات وجوه مانند اجتناب از حق امتیاز به دولت پرداخت می شود و برای حق تمرین در زمین و در آب.

تحلیل از این جلسات یافت که مقامات برنامه بودند تحت سلطه انرژی و صنایع و معادن. کسانی که در جلسات فردی شامل شرکت های لابی و گروه تجارت. این تجزیه و تحلیل نشان داد که 443 جلسات و یا نزدیک به دو سوم از 679 جلسات تجزيه و تحليل شد و با انرژی شرکت های بزرگ و لابی.

“با شرکت های انرژی نصب یک لابی شدید کمپین برای دریافت کمک مالی اضطراری از دولت, مهم است که به می دانم که گوش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: Alan Zibel مدیر پژوهش از شهروندان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پروژه. “تحت برنارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و قادر به اعمال نفوذ در بالاترین سطح است و همواره مورد علاقه صنعت حفاظت قرار گرفتند.”

این تحلیل همچنین نشان داد که برنارد سابق شرکت Brownstein هایت Farber Schreck شد و در حال حاضر در 13 جلسات بیشتر از هر لابی شرکت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

نسبت بالایی از جلسات شرکت برجسته چقدر مهم دسترسی به کلید داخلی مقامات بخش است به شرکت های بزرگ که مته یا معدن در زمین های عمومی و دریایی.

این تجزیه و تحلیل نشان داد:

  • نفت و گاز شرکت های ملاقات 225 بار با مقامات بالا به نمایندگی از حدود 33 درصد از جلسات تجزیه و تحلیل;
  • لابی و شرکت های حقوقی به نمایندگی از بیشتر شرکت های بزرگ منافع ملاقات 104 بار با مقامات بالا به نمایندگی از 15 درصد از جلسات;
  • معدن و زغال سنگ شرکت های ملاقات 83 بار با مقامات representing12% از جلسات و
  • برق و گاز ابزار شرکت های ملاقات 31 بار به نمایندگی از 5 درصد از جلسات

مقایسه:

  • گروه حفاظت از ملاقات 63 بار با مقامات کشور به نمایندگی از 9 درصد از جلسات و
  • انرژی های تجدید پذیر منافع ملاقات تنها 22 بار با مقامات کشور به نمایندگی از 3 درصد از جلسات.

جلسه اغلب با مقامات بالا بودند موسسه نفت آمریکا (13 بار); کونوکو فیلیپس (11); ملی اقیانوس انجمن صنایع (11) که نشان دهنده حفاری دریایی شرکت; شرکت حقوقی ویلمر هیل (هشت) و معدن ذغال سنگ شرکت Peabody انرژی (هشت).

خواندن این گزارش را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im