تجزیه و تحلیل: چگونه خواهد NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد این فصل تاثیر یوتا جاز و لیگ است ؟

سالت لیک سیتی — در انتظار تایید از لیگ حکام NBA را رسما به جلو حرکت می کند با یک برنامه ریزی برای از سرگیری NBA بازی آغاز ژوئیه 31.

در طول یک شنبه جلسه NBA کمیسر آدم نقره را نیز از سرگیری طرح به هیئت مدیره است که انتظار می رود به تصویب این طرح بدون تردید.

با توجه به گزارش های متعدد شنبه از ورزشی را شمس Charania و ESPN آدریان Wojnarowski طرح نقره ای خواهد شد در حال حاضر متشکل از 22 تیم نزولی در والت دیزنی جهانی در اورلاندو است. هر تیمی که بازی هشت به طور منظم فصل بازی امکان بازی در مسابقات برای تعیین هشتم بذر در هر کنفرانس و تمام طول سنتی برگشتی در هر دور تصمیم گرفت بهترین سری هفت و نهایی 2020 NBA قهرمان بودن تاج در آخرین ممکن است تاریخ Oct. 12.

NBA پیش نویس ترکیب و قرعه کشی در حال انتظار برگزار می شود در ماه اوت با NBA پیش نویس و رایگان آژانس دوره به دنبال نتیجه گیری از 2019-20 فصل است.

وجود دارد بسیاری از جزئیات کوچکتر است که به این طرح می کنیم و به کسانی که کمی بعد. اما در حال حاضر این به چه معنی برای یوتا جاز ؟

به دنبال بازگشت

اجازه دهید به بازگشت به که در مارس 11 شب در شهر اوکلاهما زمانی که موسیقی جاز بود که در کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از همه چیز متوقف شد توسط COVID-19 جاز بودند یکی از بازی حذف شده از پنج بازی برنده خط خط پیدا کردن ریتم بین ترکیب و تغییرات چرخشی و به راحتی در چهارم کنفرانس غرب.

سپس رودی Gobert مثبت coronavirus آزمون آورده NBA به وقفه.

به عنوان ویروس از طریق کشور وجود دارد بسیاری از کسانی که فکر اگر 2019-20 NBA فصل لغو خواهد شد آشکار تا پایان فصل بدون یک قهرمان برای اولین بار.

مکالمات و شایعات منتشر شده برای هفته ها در مورد امکانات مختلف برای لیگ برای از سرگیری بازی در نهایت فرود بر آنچه خواهد بود شناخته شده به عنوان “حباب مفهوم” است که استفاده از تنها یک محل برای میزبانی لیگ با اقدامات سخت برای اطمینان از سلامت و ایمنی آن درگیر است.

به عنوان لیگ خود را ادامه داد گفت و گو با برگزاری جلسات منظم بین لیگ های ملی بسکتبال, بازیکنان, کانون مربیان به طور کلی مدیران و حکام جاز بودند جاروب در اختلاف زمانی که اخباری در مورد تنش بین Gobert و همکار صورت از حق رای دادن داناون میچل.

ادعا شکاف متولد شد و از نا امیدی در Gobert عدم تدبیر در مورد ویروس. از همه در ضبط حساب توسط هم تیمی ها و مقابل دفتر پرسنل جاز نقل مکان کرد از هر شخصی تفاوت بین بازیکنان است.

حتی به عنوان سر و صدا در اطراف میچل و Gobert فوت کردن اما جاز پرداخته شد یکی دیگر از ضربه هنگامی که یکی از تیم های برتر گلزنان Bojan Bogdanovic قرار گرفتند, پایان فصل تحت عمل جراحی مچ دست راست.

حرکت رو به جلو

در حال حاضر که لیگ وارد کرده است در تصمیم گیری برای از سرگیری بازی و یک فرمت به دنبال جاز می دانم که آنها خواهید بود از رفتن به اورلاندو. اما حتی با این وضوح وجود دارد مقدار زیادی از موانع برای جاز و NBA برای غلبه بر.

زمانی که موسیقی جاز ضربه چوب جنگلی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان این تیم را به رقابت با بازسازی شیمی است که تنها با شروع به یکی شدن در اواسط ماه مارس و آنها را مجبور به انجام آن بدون یکی از قوی ترین محیط تهدید.

اگر NBA رفته بود مستقیما به پلی آف پس از وقفه طولانی مدت به موسیقی جاز خواهد بود رو به شهر اوکلاهما تندر کنفرانس غرب فعلی پنجم بذر در باز گرد. اما با هر یک از 22 تیم به رهبری به اورلاندو میله میله به هشت بازی به طور منظم فصل بازی های حذفی جدول رده بندی قرار ندارد.

با توجه به گزارش بالا هشت تیم در هر کنفرانس خواهد پیوست توسط New Orleans Pelicans, Portland Trail Blazers, Phoenix Suns, ساکرامنتو کینگز و سن آنتونیو اسپرز در غرب و واشنگتن ویزاردز در شرق; همه تیم ها بودند که در شش بازی از هشتم-محل تیم.

پس از به طور منظم فصل بازی اگر نهم دانه از هر دو کنفرانس چهار یا کمتر بازی پشت هشتم بذر وجود دارد خواهد بود یک بازی در مسابقات تصمیم گرفت با حذف دو برای هشتم بذر و حذف تنها برای نهمین دانه.

به این دلیل که موسیقی جاز در حال حاضر 8.5 بازی پشت سر غرب بالا-کشت لس آنجلس لیکرز 9.5 بازی جلوتر از غرب هشتم بذر و تنها با هشت بازی به بازی قبل از جدول تنظیم شده در سنگ جاز هستند و نه در خطر سقوط به هشتم بذر و نمی خواهد ادعا دانه بالا.

پس از پلیکان تریل بلیزرز خورشید پادشاهان و اسپرز تنها می تواند به اندازه کافی زمین برای کسب هشتم بذر تنها ممکن است مخالفان جاز می تواند در دور باز خواهد بود یکی دیگر از هفت تیم در حال حاضر در بالا هشت غرب (لیکرز کلیپرز, قطعات, رعد, موشک, ماوریکس و گریزلیز.)

در حالی که کسانی که در ارزیابی و برنامه ریزی بخش از موسیقی جاز را قطعا انجام می شود خود را به علت سعی و کوشش در آماده سازی برای سناریوهای متعدد هر یک از هفت مخالفان ممکن است ارائه یک چالش منحصر به فرد برای جاز که او نیز باید برای گسترش دقیقه و تغییر چرخش به عدم وجود Bogdanovic.

برنامه ریزی

با توجه به یاهو ورزشی’ وینسنت حسن نیت یک تیم باقی مانده به طور منظم فصل بازی خواهد بود, ادامه, از, اصلی, به طور منظم فصل برنامه. اگر یک تیم برنامه ریزی شده بود در برابر حریف است که نمی خواهد در اورلاندو, بازگشت تیم حرکت بر روی بعدی در دسترس حریف. این بدان معناست که جاز را بازی رعد و برق, پلیکان, گریزلیز لیکرز دو برابر تاتنهام دو بار و ماوریکس.

تا آنجا که باقی مانده برنامه بروید و آن را یکی از ساده ترین و در دفتر ثبت دعاوی حقوقی یکی دیگر از تپه جاز را برای صعود به باقی می ماند در بالای رده بندی کنفرانس غرب.

نقره گفت: در ماه مارس در ابتدای تعلیق که بازگشت به بازی خواهد بود بر اساس اطلاعات و نه خرما. اما لیگ تنظیم شده است اعلام برنامه روز شنبه فقط یک روز پس از فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 1,317 موارد اضافی از COVID-19, بالاترین مجموع روزانه از تازگی مورد تأیید دولت دیده می شود پس از مارس 17.

NBA است که انتظار می رود برای ادامه بحث این هفته در مورد روش های ایمنی و پروتکل که شامل آزمایش روزانه, بازیکنان, دوش گرفتن خودشان به هتل ها و نه در عرصه نیمکت بازیکنان نشسته در پخش کردن, ردیف, غیر فعال بازیکنان نشسته در می ایستد و هیچ مهمان مجاز تا برگشتی با توجه به ورزشی است.

بازیکنان انتظار می رود اجازه داده می شود تعداد محدودی از اعضای خانواده به پیوستن به آنها را در اورلاندو یک بار برگشتی آغاز خواهد شد.

حتی با احتیاط و اجتماعی فاصله دستورالعمل خطر باقی می ماند و NBA است و در عین حال به می گویند چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک مربی از اعضای خانواده و یا هر گونه دیگر پرسنل بودند برای تست مثبت برای ویروس. با توجه به گزارش ESPN, اگر یک بازیکن مثبت آزمون لیگ در نظر دارد به قرنطینه و درمان است که بازیکن به صورت جداگانه در حالی که بازی همچنان ادامه دارد.

اگر NBA موفق به متوقف کردن نجومی راه اندازی مجدد و کامل پلی آف امید است که 2020-21 فصل می تواند در اواخر ماه دسامبر است. اما حتی پس از آن NBA را به صورت یک مجموعه جدید از موانع به عنوان هشت لیگ 30 تیم خواهد شده اند به دور از بازی برای نزدیک به نه ماه است.

پنج شنبه رای در یک برنامه به ادامه فصل خواهد بود که اولین گام در NBA بازگشت به حالت عادی است اما هنوز هم چیزهای زیادی برای کشف کردن. NBA جاز و هر تیم باید یک راه طولانی پیش رو دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de