تجزیه و تحلیل نشان می دهد متحده نیاز به برنامه ریزی برای موج دوم COVID-19

مارس 1 (UPI) — رهبران در سراسر ایالات متحده باید برنامه ریزی برای بدترین سناریو موج دوم COVID-19 همه گیر از جمله هیچ واکسن و یا گله ایمنی کارشناسان در دانشگاه مینه سوتا گفت: در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در روز جمعه.

اگر این بیماری همه گیر به پیروی از الگوی 1918-1919 آنفلوآنزای اسپانیایی, آن به احتمال زیاد به سال گذشته تا دو سال و بازگشت به جدی تر شیوع این پاییز و زمستان محققان در دانشگاه مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت.

انسان فاقد ایمنی طبیعی به این ویروس را بسیار مسری است-و تا 70 درصد از جمعیت ایالات متحده ممکن است نیاز به توسعه ایمنی قبل از گسترش بدن افت می کند به طور طبیعی. که می تواند به 18 تا 24 ماه در صورت عدم وجود واکسن نویسندگان نشان داد.

فرمانداران در چندین ایالت ابراز نگرانی مشابه این هفته اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار بسته و با توجه به COVID-19 pandemic نیاز به عامل در موج دوم ممکن است از عفونت.

یافته های ارسال شده در این دانشگاه سایت جمعه ساعت پس از دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی پس مقامات مختلف کشورهای دیگر اعلام کرد که قوی تست سیستم باید در محل برای جلوگیری از موج دوم از موارد.

“این چیزی است که ما نیاز به به منظور شروع بازگشایی در مرحله راه” او اشاره کرد.

این گزارش به تشریح سه سناریوی احتمالی برای این بیماری همه گیر برای بقیه سال 2020 و به 2021. اولین و بدترین سناریو اصلی تجدید حیات قبل از پایان سال, در حالی که دوم نشان می دهد که شیوع فعلی می تواند به دنبال یک سری از کوچکتر به خوبی به 2021.

بدترین سناریو را دنبال الگوی مشابه به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی شیوع بیش از یک قرن پیش زمانی که یک موج ضربه در اوایل سال 1918 و پس از سنبله بزرگ در عفونت های بعد از آن سال و در دور سوم در اوایل سال 1919.

یک سوم امکان بی سابقه ای در سراسر تاریخ از بیماری های همه گیر جهانی را از ویژگی های یک “slow burn” از گسترش بیماری با هیچ الگوی مشخص.

بدون در نظر گرفتن سناریو که می آید به تصویب این گزارش خواستار دولت به آماده شدن برای حداقل یکی دیگر از 18 تا 24 ماه قابل توجهی COVID-19 فعالیت در چند هنوز هم که هنوز ناشناخته “نقاط داغ.”

حتی به عنوان همه گیر تساوی به نزدیک محققان پیش بینی این ویروس همچنان به گردش در جمعیت شاید به شکلگیری یک ویروس فصلی بسیار شبیه به سایر بیماری همه گیر آنفلوانزا ویروس ها.

حتی توسعه گسترده ایمنی انسان-و یا “گله” ایمنی — به این ویروس می تواند “پیچیده توسط این واقعیت است که ما هنوز نمی دانیم این مدت از ایمنی” به کروناویروس جدید, نویسندگان اشاره کرد.

آزمایش خون نشان داد که انسان می تواند به توسعه آنتی بادی ها به ویروس اما معلوم نیست که آیا این آنتی بادی کافی برای محافظت در برابر آینده عفونت-و برای چه مدت.

بر اساس دیگر فصلی coronaviruses نویسندگان نشان می دهد که حتی اگر مصونیت است نه طولانی مدت آن هنوز هم ممکن است محافظت در برابر بیشتر بیماری شدید و کاهش “contagiousness.” آیا این مورد برای SARS-CoV-2 ناشناخته باقی مانده است.

“وجود دارد هیچ توپ کریستال به ما بگویید که چه آینده و چه در پایان بازی’ برای کنترل این بیماری همه گیر خواهد شد” نویسندگان نوشت.

یافته های اکو کسانی که از یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی که ماه گذشته منتشر شد توسط مجله علم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de