تحلیلگران: آمریکا و چین باید بادقت در مورد کره شمالی سقوط

نیویورک, مارس 30 (UPI) — چین نقش یک آستین ، نقش در کره شمالی, اقتصاد, اما آن نفوذ در منطقه معنا نیست که پکن می تواند به راحتی به دخالت در این رویداد از کره شمالی بی ثباتی آمریکا تحلیلگران می گویند.

نه باید به ایالات متحده 28,500 نیروهای نظامی در شبه جزیره درگیر شدن در یک بحران سناریو که در آن کیم جونگ سازمان ملل متحد باقی مانده است گم شده و هیچ کس در پیونگ یانگ از جمله کیم خواهر کیم یو جونگ قادر به کمر.

“بدیهی است که ایالات متحده باید نقش بازی در پشت صحنه” گفت: Mitchell لرنر مدیر موسسه کره ای مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“اما حضور نظامی آمریکا [کره شمالی] به احتمال زیاد فقط باعث تشدید این وضعیت با برافروختن مقدار از شمال جمعیت است که برای مدت طولانی است که تغذیه یک رژیم غذایی مداوم از قصه های آمریکایی جنایات است.”

ایالات متحده باید حمایت مالی لجستیکی و اطلاعاتی پشتیبانی می کند اما ارتش نیاز به ماندن در پس زمینه اگر در همه ممکن است لرنر گفت آپی.

تنش بین ایالات متحده و کره شمالی باید فروکش پس از 2018 زمانی که کیم ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تاریخی نشست. با وجود چندین کره شمالی با برد کوتاه, موشک آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن است استادانی یک رابطه خاص با رهبر کره شمالی که آخرین گزارش عمومی ظاهر شد آوریل 11. شایعات را swirled که او در بهداشت ،

اما عادی کره شمالی در حال تعلیم به شدت خشمگین آمریکایی ها در سنین پایین برای نقش خود را در 1950-53 جنگ کره در سایت های مانند Yonan موزه جنگ آمریکا و جنایات.

تری Roehrig استاد امور امنیت ملی در U. s. Naval War College گفت آپی در دوران اخیر کره اقتصادی موسسه وبینار که داخلی ماهیت رژیم بی ثباتی قوانین دخالت خارجی.

“اگر چیزی اشتباه است با کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت و او می گذرد به دور است که, داخلی, سیاسی, موضوع,” Roehrig گفت. “من فکر نمی کنم که ایالات متحده باید یا می تواند لزوما دخالت کند.”

در حالی که بزرگترین نظامی ابرقدرت خواهد بود توصیه می شود به نشستن بالقوه کره شمالی سقوط چنین سناریویی می تواند دعوت چین — که سهام یک 880 مایل مرز با درجا کشور برای پاسخ — به خصوص اگر آن را بر چینی کنترل آن منطقه شمال شرقی.

“چین دارای نقش اساسی در کره شمالی احتمالی” گفت: Soo Kim, یک تحلیلگر سیاست در برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. “اما پکن تنها در نظر عبور به کره شمالی طرف مرز اگر وضعیت در کره شمالی وقفه چین خود ثبات است.

“باید وجود داشته باشد بی ثباتی در کره شمالی به نفع چین درگیری های احتمالی به ایالات متحده و متفقین منافع محدود خواهد شد.”

در صورت سقوط رژیم یا کودتا نه پکن و واشنگتن به ذکر سئول می تواند آماده برای آنچه که ممکن است به دنبال.

ایالات متحده-روابط چین رسیده است که پایین ترین نقطه در دهه به عنوان اتهامات پرواز در میان coronavirus بیماری همه گیر. بحث در مورد کره شمالی به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش ممکن است حداقل از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خلق چین در اولویت.

“این بسیار مهم است که ایالات متحده و چین و کره جنوبی تا به حال بحث در مورد این دلیل که اگر ما تصمیم به عمل وجود دارد خیلی افتضاح از اتاق به در هر یک از دیگر در راه” Roehrig گفت.

“چین خواهد بود شاید بیشتر مایل و قطعا بهتر قرار می گیرد به حرکت به کره شمالی اگر وجود دارد برخی از نشانه ای از بی ثباتی شدید” در یک کشور است که توسعه هسته ای و سلاح های شیمیایی ،

لرنر که موافق چینی می تواند با عبور از مرز در “بدترین سناریو” گفت: دوستی بین چین و کره شمالی است که تا حدودی اغراق آمیز است. کره شمالی با احتیاط از نفوذ.

“آنها واقعا لازم نیست نزدیک برادرانه و ایدئولوژیک اوراق قرضه است که اکثر آمریکایی ها به نظر می رسد فکر می کنم. و از قدیم همیشه حسد محافظت کنترل خود را از کره شمالی در برابر چینی تجاوز” تحلیلگر گفت. “یک مظنون است که رهبر بعدی آن است که آیا کیم اعضای خانواده و یا شخص دیگری را احساس به همان شیوه.”

به عنوان کیم ناپدید شدن افزایش ثبات سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است افزایش خطر افتراق از یک کلید متحد کره جنوبی. کوتاه مدت بار دفاع-به اشتراک گذاری توافق تمام شده در پایان سال 2019. در ضمن کارگران کره جنوبی در ایالات متحده آمریکا پایگاه های نظامی بودند furloughed در مارس 1 و یک گزارش کره جنوبی پیشنهاد 13 درصد افزایش در سهم شده است به طور رسمی پذیرفته شده در واشنگتن است. مقامات ایالات متحده خواسته اند تا آنجا که $5 میلیارد سال از سئول.

“به بدترین شکل ممکن پیام, اما یکی که تعجب آور نیست” لرنر گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند سیاست خارجی تنها از طریق لنز از دلار و سنت است.”

سو کیم می گوید: سیاست های کاشت شک و بی اعتمادی میان کره جنوبی.

“این یک چیز است اگر این مشاجره بودند محدود در بالای سطح تنها; آن را تبدیل به یک بزرگتر مسیه موضوع پس از آن تراوش می کند ، و آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de