تجزیه و تحلیل یوتا COVID-19 اشتباه در جستجوی یک مسیر رو به جلو

سالت لیک سیتی — بوده است نزدیک به پنج ماه پس همه چیز تغییر کرده و Utahns آغاز شده و در حال مرگ از جدید کروناویروس.

همیشه از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام یوتا COVID-19 وضعیت اضطراری در مارس 6, رهبران دولت باید همچنان به تلاش برای جلوگیری از همه گیر — همه در حالی که در یک طوفان قطبی نظرات بیش از دولت داشتیم که تبدیل شده اند به طور فزاینده سیاسی.

به عنوان افزایش در COVID-19 موارد همچنان انجام سرخوردگی بیش از یوتا — و کشور — تا کنون تلاش های ناموفق را به همه گیر تحت کنترل است.

این Deseret News صحبت با کارشناسان پزشکی با اپیدمیولوژیک زمینه برای تجزیه و تحلیل یوتا کلی COVID-19 پاسخ و در حالی که کارشناسان اعتباری رهبران دولت با شروع در پای راست با تصویب سریع خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آنها می گویند دولت رویکرد به بازگشایی اتحاد چپ عمومی با گیج کننده و پیام های مخلوط مورد ادامه داد: خطرات ناشی از این بیماری مسری.

مقامات دولتی سعی کرده اند به استفاده از نوآوری برای مبارزه با ویروس است که نوآوری کار نکرده را به عنوان برنامه ریزی شده. و در زمان اختلاف به هم زده بیش از کسانی که مشارکت عمومی خصوصی و اینکه آیا آنها مناسب است.

از سوالات در اطراف اولیه خرید داروهای ضد مالاریا بود که بعد از پرداخت به مسائل اطراف TestUtah ابتکار و سالم با هم برنامه مقامات دولتی اذعان اشتباه, اما آنها می گویند آن را غیر واقعی انتظار می رود دولت به طور کامل در حالی که پاسخ گویی در مواقع اضطراری است.

Mikayla Statham, 8, is tested for COVID-19 at Intermountain Healthcare’s Taylorsville Clinic in Taylorsville on Friday, July 17, 2020.
Mikayla Statham, 8, آزمایش برای COVID-19 در Intermountain Healthcare را Taylorsville درمانگاه در Taylorsville در جمعه 17 جولای سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

به دولت و رهبران آنها خود را مشاهده و به طور کلی COVID-19 پاسخ به عنوان یک متعادل کننده عمل می کنند: یکی به وزن سلامت عمومی با سلامت اقتصادی و آنها استدلال می کنند آنها قابل توجه است که تعادل با اشاره به یوتا کم COVID-19 مرگ و میر و نرخ بیکاری پایین در مقایسه با کشورهای دیگر در کشور است.

اما به برخی پزشکی سلامت کارشناسان متعادل رویکرد غلط است چرا که آنها ادعا سلامت اقتصادی نمی تواند تا زمانی که سلامت عمومی است.

“چیزهایی که قاب شده اند نادرست از گرفتن بروید,” گفت: دکتر اندرو پاویا, رئیس اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا تاسف این شرکت hyperpoliticized آب و هوا در اطراف ماسک حکم و اقتصادی نرسیده است.

“این یک سوال از بهداشت در مقابل اقتصاد است. این یک سوال از بهداشت و درمان به منظور ایجاد اقتصاد کار می کنند.”

پاویا همچنین نگران است که در خود متعادل عمل مقامات دولتی نیست و به درستی متعادل توصیه های پزشکی در تصمیم گیری خود را در انواع مسائل مربوط به آن است که آیا رویکرد خود را به اقتصادی re-دهانه بی میلی به موضوع یک ایالت ماسک قیمومیت یا چند دلار بدون پیشنهاد عقد قرارداد با شرکت های فن آوری تن به تن به عنوان راه های ابتکاری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده بودند و بدون مشورت با کارشناسان پزشکی” پاویا گفت: با اشاره به اولیه خرید (که بعدها مسترد) از داروهای ضد مالاریا که رفت و در برابر نگرانی های مطرح شده توسط بسیاری از یوتا کارشناسان بهداشت و درمان و دولت خود اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دونن.

“اغلب دکتر دونن توصیه نادیده گرفته شد. … کارشناسان بیماری های عفونی نمی شد گوش دادن به” پاویا گفت. “درست است که از هیدروکسی کلروکین که قطعا درست متناقض پیام در مورد پوشش. … در حال حاضر ما می بینیم این بیماری در حال گسترش در همه جا در دولت است.”

State epidemiologist Dr. Angela Dunn adjusts her face mask before a COVID-19 briefing at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, July 16, 2020. Gov. Gary Herbert is behind her.
اپیدمیولوژی دولت دکتر آنجلا دونن تنظیم صورت, ماسک قبل از COVID-19 جلسه در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. گری هربرت که در پشت او.
کریستین مورفی, Deseret News

سلامت ‘در جدول’

دان در مصاحبه با Deseret News در روز جمعه گفت: رژیم صهیونیستی است. گری هربرت شامل کارشناسان بهداشت عمومی مانند خودش در تصمیم گیری در اطراف reopenings و پوشش, اما او نبود درگیر در تصمیم گیری ساخته شده توسط فرماندار در دفتر مدیریت و بودجه را وارد کنید در حال حاضر بحث هیچ پیشنهاد عقد قرارداد با شرکت های فن آوری در طرح های مانند TestUtah سالم هم نرم افزار و یا خرید هیدروکسی کلروکین.

همانطور که برای تصمیم گیری او یک صندلی در پشت میز برای دان گفت که او احساس نمی کند او نادیده گرفته شده است و درک رهبران دولت مانند هربرت را به سختی می نامد در حالی که با توجه به اطلاعات از بسیاری از زوایای مختلف.

“نقش من این است که برای ارائه به دولت رهبری با شواهد علمی و آن را به آنها را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها وزن تمام توصیه های مختلف در آینده آنها را. که قطعا سختی بودن یک انتخاب رسمی” او گفت:. “این اولین بار است که همه گیر همه ما شده است از طریق بنابراین ما قطعا یادگیری به عنوان ما. اما بهداشت و درمان شده است در جدول.”

پرسید که آیا او معتقد است که رهبران دولت قرار داده اند به اندازه کافی وزن در پزشکی تخصص هنگامی که تصمیم گیری به دان گفت که نیست تا به او تصمیم می گیرید.

“چگونه انتخاب فرماندار برای اجرای یک ایالت pandemic پاسخ این است که قطعا انتخاب خود و اقتدار خود را, و من به احترام است که به عنوان یک کارمند دولت و وزارت بهداشت کارمند” دان گفت. “من کار من به عنوان مطمئن شوید که رهبری دولت اتحاد علم و اطلاعات و درک به طوری که آنها می توانید بهترین تصمیم است که قادر ساخته شود.”

به دونن در حال حاضر این ماده از فردی Utahns انتخاب های هوشمند ساخت — پوشیدن ماسک اولویت اجتماعی فاصله و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

“همه ما بخشی از راه حل است. ما نباید وابسته به دولت ساخت حکم یا ما را مجبور به انجام کاری” دان گفت. “بنابراین من فکر می کنم ما فقط نیاز به حرکت در این گفتگو به دور از یک بازی سرزنش به ‘ما همه بخشی از راه حل” و ما باید مالکیت آن است.”

به عنوان دولت باقی مانده است در وسط COVID-19 طوفان — 760 مورد جدید از رمان coronavirus و هشت مرگ و میر بیشتر گزارش روز شنبه — منتقدان مانند پاویا و قانونگذاران دموکرات امید رهبران دولت خود را تغییر رویکرد یادگیری از اشتباهات و تکیه بیشتر به شدت در تخصص های پزشکی به عنوان آنها همچنان به تصمیم گیری.

اما قانونی رهبران مانند مجلس Brad Wilson — هر چند او اذعان اشتباهات ساخته شده اند در طول راه — دفاع از هربرت و کارکنان خود را گفت: آنها باید در این تصمیم گیری با بهداشت عمومی تخصص در خط مقدم تعادل آن با نیاز به جلوگیری از فاجعه اثرات در اقتصاد دولتی است.

“من می دانم رژیم صهیونیستی است. هربرت بسیار خوب و من می توانم به شما بگویم با 100% یقین است که سبک خود را به جمع آوری به عنوان اطلاعات زیادی از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است و پس از آن تصمیم گیری” ویلسون, R-کایزویل گفت: Deseret News رد هر گونه انتقاد که هربرت نشده است گوش دادن به توصیه های پزشکی. “من فکر می کنم که یک خمره. من اعتقاد ندارم که در همه. من معتقدم که او خود را گرفته بازخورد از انواع منابع ساخته شده و سپس تصمیم بگیرد.”

ویلسون گفت دونن یا دیگر مقامات بهداشتی اغلب اگر نه همیشه در اتاق, و اگر آنها نمی, “آنها در حال صحبت از روی علاقه و اطلاعات خود را و چشم انداز بسیار خوبی در نظر گرفته است.”

بالاتر از همه, یوتا, سنا رئیس جمهور استوارت, Adams, R-لیتون گفت: مقامات دولت “خود” و “هر تصمیم گیری شما را به عنوان یک policymaker باید با یک رویکرد جامع.”

پرسید که آیا دولت مناسب وزن تخصص های پزشکی و تصمیم گیری های اقتصادی, Adams گفت: “زمان خواهد شد بگویید.”

“من امیدوارم که ما,” او گفت:. “اما در حال حاضر من فکر می کنم 20/20 حقیقت را به ما اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به ما داشته باشد. … آیا ما یا نه ما احتمالا می دانید که در شش ماه.”

Gov. Gary Herbert wears a mask while listening to other speakers during a COVID-19 briefing at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, July 16, 2020.
رژیم صهیونیستی. گری هربرت پوشد ماسک در حالی که گوش دادن به سخنرانان دیگر در طول یک COVID-19 جلسه در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

متعادل عمل

هربرت دفتر این هفته نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای مصاحبه برای این داستان. کریستن کاکس مدیر اجرایی دفتر فرماندار از مدیریت و بودجه در دسترس بود برای مصاحبه با توجه به سخنگوی اما دفتر پاسخ داد: Deseret News سوالات از طریق ایمیل.

“یوتا دارای بالاترین COVID-19 مورد مرگ و میر و دوم-کمترین نرخ بیکاری در کشور — حذف از 8.6 درصد در ماه مه به 5.1 درصد در ماه ژوئن” پاسخ دفتر بودجه متحده است. “هدف ما در سراسر COVID-19 پاسخ شده است یک رویکرد متعادل بین حفاظت از زندگی و معیشت و آن را ادامه خواهد داد تا. یک اقتصاد قوی و سالم عمومی به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. کسانی که در سخت ترین ضربه اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر هستند و همچنین کسانی که در سخت ترین ضربه این بحران بهداشت عمومی.”

در سراسر کشور در مقیاس یوتا باقی مانده است در میان کشورهای با کمترین COVID-19 نرخ مرگ و میر با 235 مجموع مرگ و میر در میان 32,572 موارد مثبت که از روز شنبه با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

فرماندار دفتر مدیریت و بودجه همچنین نوشت: یوتا پاسخ به “به طور مستمر با تکیه بر کارشناسان از هر دو پزشکی و اقتصادی جامعه و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

علاوه بر استفاده از Goldratt مشاوره کسب و کار شرکت مشاوره راهنمای تصمیم گیری, مدیریت و بودجه دفتر گفت: مقامات وزارت امور خارجه نیز “با اتکا بر بهداشت عمومی و عملیاتی تخصص” از یوتا وزارت بهداشت; مراقبت های بهداشتی هوش شرکت Leavitt همکاران; دانشگاه یوتا قهرمان, پروژه, پزشکی پانل; “و تجزیه و تحلیل داده های تیم از کارشناسان از وضعیت بیمارستان و سلامت بخش است.”

دولت های اخیر افزایش موارد قرار داده یوتا ملی, نقشه های موجود در لیست 18 آمده است که یک سند آماده برای کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی برچسب شده در “منطقه قرمز” برای COVID-19 موارد است. این سند نشان می دهد این کشورها از جمله یوتا باید بازگشت به دقیق تر اقدامات حفاظتی محدود گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر یا کمتر نزدیک میله ها و ورزشگاه و درخواست از ساکنان برای پوشیدن ماسک در همه زمان ها بر اساس گزارش مرکز عمومی یکپارچگی است.

در مورد افزایش و چه اشتباهات مقامات دولتی در حال یادگیری از این دفتر گفت: “داده های اخیر نشان می دهد که رای مثبت COVID-19 موارد شروع به فلات.”

“با این حال دولت در حال تماشای این اعداد نزدیک است و کار کردن با رهبری از دولت بیمارستان به درک خود را افزایش ظرفیت و اطمینان وجود دارد به اندازه کافی تخت برای کسانی که نیاز به مراقبت به عنوان دولت کار می کند برای درایو کردن موارد مثبت.”

فرماندار دفتر مدیریت و بودجه نیز مشخص شده یک لیست از موفقیت در میان همه گیر از کسب و کار کاهش شیوع یک مورد کاهش نرخ مرگ و میر درصد از بستری شدن در بیمارستان رو به کاهش “نگرش عمومی نسبت به ماسک و اجتماعی فاصله در حال تبدیل شدن بیشتر حمایت کلی” و کاهش نرخ بیکاری است. این دفتر همچنین شامل یک لیست از “اهداف بلند پروازانه” آن است که کار با یوتا وزارت بهداشت برای بهبود از جمله تست نتیجه چرخش و swifter پاسخ به شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و worksites.

“نتایج برای خود صحبت می کنند” دفتر نوشت دوباره با اشاره به دولت کم مرگ و میر و نرخ بیکاری. “در حالی که وجود دارد این است که کارهای زیادی باید انجام شود یوتا در حال انجام یک کار خوب در نخ سوزن حفاظت از زندگی و معیشت.”

رنگی اشتباهات

به حالت سابق اپیدمیولوژی دکتر رابرت Rolfs دولت پاسخ آغاز شد و در پای راست اما از آن زمان تلاش کرده است با ارسال پیام روشن به Utahns که این بیماری همه گیر است که یک تهدید جدی در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“من فکر می کردم دولت را به خوبی با بسته شدن زود است. من موافقت با بازگشایی اما چگونه آن را انجام داده بود” Rolfs گفت که رهبری دولت را پیام در مورد مناطق مختلف در قرمز و نارنجی و زرد و سبز سطح خطر بود “ضعیف و گیج کننده است” و “باید مرحله به مرحله اجازه می دهد تا تشخیص از نتایج به دلیل تاخیر بین رفتار و موارد.”

“خطر مقیاس استفاده شده است تا حد زیادی نادیده گرفتن خطر واقعی,” Rolfs گفت. “به عنوان یک نتیجه, موارد, افزایش سه تا چهار برابر شده است.”

Rolfs در حالی که او گفت: “تمایلی به انتقاد از مقامات که عامل شیوع آن شده است آسان برای پیش بینی” گفت که او نمی تواند پیش بینی یوتا مسیر. اما اگر ادامه روند بیمارستان می تواند ضعف و پزشکان قرار داده شود می تواند در شرایط غیر ممکن است.

“من نمی دانم آینده,” او گفت:. “ممکن است که انتقال را به سطح کردن در پایدار سطح (پذیرش است که این به معنای مرگ و میر به خصوص از افراد آسیب پذیر از جمله سالمندان و کارگران ضروری). اما من نگران هستم که این روند ادامه خواهد داد به سمت بالا با عواقب جدی است.

“من معتقدم که ما نیاز به عمل در حال حاضر قبل از آن اتفاق می افتد با استفاده از ماسک و کاهش تجمع مردم — امیدوارم در راه است که کمتر تاثیر اقتصادی.”

پاویا موافق است که دولت آغاز شده “بسیار بسیار در پای راست” با در نظر گرفتن اولیه و قطعی اقدامات برای تعطیلی و تشویق Utahns به ماندن در خانه.

اما از آنجا که پس از آن ؟ پاویا گفت: توقف کوتاه از صدور یک ایالت ماسک قیمومیت و تبلیغات برخی از مناطق به عنوان “کم خطر” در حالی که باز کردن اقتصاد است اشتباه و متقاعد بشود عمومی به این بیماری همه گیر را از خطرات واقعی.

“من فکر می کنم ما ربوده شکست از آرواره پیروزی” پاویا گفت.

در حالی که هربرت اجازه داده محلی حوزه های قضایی مانند نمک دریاچه و قله استان ها به تصویب خود ماسک مقرر شده است شفاهی حمایت از Utahns پوشیدن ماسک پاویا گفت: یک ایالت ماسک دستور ارسال خواهد واضح تر و مهم پیام به Utahns مورد نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

پاویا همچنین معتقد است دولت با رویکرد اقتصادی reopenings شده است یک عامل کمک به دولت را افزایش موارد است.

“ما نیاز به شروع یک هوشمند اقتصادی بازگشایی, اما آنچه که ما به پایان رسید تا انجام یک عمده فروشی بازگشایی رفتارهای پرخطر,” او گفت:.

اشتباه

به خانه رهبر اقلیت Brian King D-Salt Lake City به عنوان او را تماشا مقامات دولتی حرکت COVID-19 هرج و مرج او صمیمانه معتقد است “همه تلاش بهترین که آنها می توانند.”

“اما خوب قصد است نه یک جایگزین برای اینکه واقعا دقیق و صالح” او گفت:. “و گاهی اوقات من فکر می کنم بدیهی است که ما به اشتباهات. هیچ کس سوال که — هیچ کس در ذهن حق خود سوال است. وجود دارد در حال رفتن به اشتباهات ساخته شده تا حدودی به این دلیل ما را درک نمی کنند و این بیماری تا آنجا که ما می خواهم به و نیاز به.”

در اوایل یکی از اولین مسائلی که نگران کارشناسان پزشکی بود که مقامات دولتی’ علاقه به خرید هیدروکسی کلروکین و کلروکين در زمان کشیده شده در توسط اعتیاد به مواد مخدره در مورد امکان دارو برای درمان COVID-19, تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما کارشناسان بهداشت و درمان’ نظرات در مورد مواد مخدر بودند به دور از اجماع. و حتی به عنوان بسیاری از پزشکان هشدار مقامات دولتی در برابر استفاده از دارو برای اثبات نشده COVID-19 ایمیل نشان می دهد سلامت مدیر گروه دکتر یوسف خیش و معاون دکتر مارک Babitz شد اوایل حامیان ابتکار به توزیع مواد مخدر برای اولین بار تن به تن توسط tech مدیر عامل مارک نیومن تحت فشار قرار دادند توسط یوتا داروساز دن ریچاردز که انبار مواد مخدر و egged توسط دکتر کورت Hegmann یک دانشگاه یوتا پزشک متخصص در پیشگیری و پزشکی محیط و حرفه ای.

ایمیل نشان می دهد که دونن که به بالا با مشخصات به صورت عمومی در این ایالت مبارزه با کروناویروس همه گیر شد و همچنین در تقابل با کارفرمایان خود را بیش از استفاده از داروهای ضد مالاریا. اما روز بعد از این طرح به صورت ایستاده به منظور اجازه می دهد تا توزیع مواد مخدر fizzled فرماندار دفتر مدیریت و بودجه سبز روشن 800.000 دلار خرید 20,000 دوره از مواد مخدر بود که بعد مسترد روز پس از آن آمد به نور با رهبران دولت سرزنش خرید در “ضعف ارتباطی بین سازمان های دولتی.”

در مارس پل ادواردز مدیر ارتباطات دولت COVID-19 جامعه نیروی کار گفت: منظور مجاز بود توسط فرماندار دفتر مدیریت و بودجه پس از فرماندار دولت “قدرت” که در اوایل در آن همه گیر پاسخ به “سریع و تصمیم گیری های استراتژیک برای حمایت از دولت است, پاسخ به همه گیر.”

دفتر والی به اتمام سریع داخلی بررسی خرید و مصمم “همه درگیر عمل در ایمان خوب است” اما جزئیات در اطراف چه کسانی خرابی رخ داده است و آنچه که باعث مدیریت و بودجه به حرکت به جلو با خرید هنوز تیره است.

Paul Edwards, communications director of the Utah COVID-19 Community Task Force, wipes down the microphone and podium between speakers during the daily COVID-19 media briefing at the Capitol in Salt Lake City on Wednesday, April 22, 2020.
پل ادواردز و ارتباطات و مدیر یوتا COVID-19 جامعه وظیفه نیروی دستمال مرطوب, کردن میکروفون و تریبون بین سخنرانان در طول روزانه COVID-19 جلسه رسانه در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

هیچ پیشنهاد قرارداد

رهبران دولت باید گفت که در آن زمان مقامات پاسخ در هرج و مرج و وضعیت نامشخص. در طول این ماه یوتا صرف بیش از $108 میلیون اورژانس تدارکات خرید که به صورت فله حفاظت فردی, تجهیزات نامحدود معمول مناقصه رقابتی مورد نیاز است که معلق شده بود در میان اضطراری است.

کسانی که خرید های مجاز یوتا به جلو با آن سهام از ماسک و دستکش و روپوش اما برخی از نمایندگان مجلس نگران شد چگونه به سرعت بیش از 100 میلیون دلار صرف شد و موجب آنها به دنبال شفافیت بیشتر و چک به دولت اضطراری تامین قدرت.

در آن زمان مقامات دولتی نیز وارد شده به میلیون ها دلار در هیچ پیشنهاد قرارداد که برخی از آنها شامل مشارکت با شرکت های فن آوری مانند نیومن را Nomi سلامت که در اصل تن به تن به عنوان یکی خواهد بود که crowdfunded.

که 5 میلیون دلار به علاوه قرارداد شد TestUtah طرح که شامل 2 میلیون دلار برای ایجاد TestUtah.com, $3 میلیون برای ماه اول از پنج درایو از طریق تست در محل و آزمایشگاه خدمات اضافی $600,000 یک ماه برای هر تست فعال محل.

که قرارداد خاص موجب سوال در مورد چگونه مقامات دولتی متعادل حمایت از مالیات دهندگان دلار در حالی که پاسخ در زمان واقعی به همه گیر. منتقدان مانند لورن سیمپسون, اتحاد برای بهتر یوتا سیاست مدیر آن را به نام “slapdash مقابله با tech groups” که “به بی تجربه غیر منتخب و غیر قابل توصیف نهادهای خصوصی کنترل بخش های کلیدی از دولت ما پاسخ به این بحران بهداشت عمومی.”

سوال را نیز مطرح شده درباره TestUtah تست دقت هر چند MountainStar آزمایشگاه مقامات به شدت در دفاع از خود تست تمامیت decrying چه آنها تلقی می شود “بی نظارت” در آنچه آنها سوال شد یک “رقیب محور موضوع” با رقابت یوتا labs.

مقامات دولتی و نیومن دفاع کرده اند TestUtah ابتکار به عنوان یکی که در حالی که کامل نیست تبدیل به یک ارزش بخشی از دولت در پاسخ به COVID-19 ویژه برای افزایش تست ظرفیت. و یک سخنگوی فرماندار گفت: آنها هرگز انتظار می رود نام خود را برای ارائه خدمات رایگان از هزینه است.

“همه از این ایده ها و برنامه ها در محل قرار داده شد برای کمک به جلوگیری از همه گیر” ویلسون گفت:. “و البته آنها تا به حال مثبت و منفی خود را, اما من به شما بگویم در حال حاضر اگر ما ندارد TestUtah ما خواهد بود در جهان صدمه دیده است. من صفر تاسف در مورد شروع TestUtah. آنها رفت و از طریق یک منحنی یادگیری, اما بسیار مهم است برای ما برای دریافت تست چرخش در وزارت امور خارجه و آنها در حال بازگشت آزمایش سریع تر از هر کس دیگری.”

پس از TestUtah 60 روز قرارداد منقضی شده یوتا وزارت بهداشت قرار داده و قرارداد را برای پیشنهاد. مستقل انتخاب تیم به بررسی آن دسته از مناقصه و در روند مذاکره و عقد قرارداد با موفق مناقصه به گفته فرماندار دفتر مدیریت و بودجه است. در عین حال قرارداد اصلی تمدید شد از طریق اوت به اطمینان حاصل شود که دولت نمی خواهد از دست دادن هر تست ظرفیت در طول این پیشنهاد روند.

ویلسون و آدامز هم گفت: در مصاحبه با Deseret News این هفته که دولت باید تمرکز بر بالا بردن سرعت نتایج آزمون. آدامز گفت: او می خواهد برای دیدن همه نتایج تست ارائه شود در عرض 24 ساعت — هر چند او ندارد جزئیات چگونه برای به دست آوردن وجود دارد. آدامز و ویلسون گفت که یک کار در حال پیشرفت است.

بسیار پرداخت ؟

دیگر هیچ-پیشنهاد قرارداد است که پرسش های مطرح شده است بیش از 6 میلیون دلار قرارداد با شرکت فناوری بیست به ساخت سالم با هم برنامه بود که در ابتدا تن به تن به عنوان یکی که کمک خواهد کرد یوتا مسیر گسترش COVID-19 از طریق تماس با ردیابی.

که از ویژگی های این برنامه است و در حال ورشکستگی میان آنچه مقامات بهداشتی باید نسبت به نگرانی های حریم خصوصی از عمومی است. در اوایل این ماه برنامه خدمات محل سکونت قابلیت خاموش شد.

برخی از نمایندگان مجلس مانند Rep. اندرو Stoddard, D-شنی و تشکر. سوزان Harrison, D-دراپر که باید هر دو را صریح منتقدان دولت پاسخ اولیه به COVID-19 و میلیون ها صرف در هیچ پیشنهاد قرارداد به شرکت فنی باید تلقی برنامه ورزشها و معتقدند دولت “بسیار پرداخت.”

هر چند مقامات دولتی ماه پیش به پایان رسید اضطراری تامین قدرت و واگردانی به مناقصه رقابتی فرآیندهای بیست و قرارداد همچنان ادامه دارد. که با وجود این واقعیت است که مقامات دولتی بودند با نزدیک شدن روز پس از آنها وارد قرارداد با شرکت های دیگر که ارائه شده تماس ردیابی فن آوری به صورت رایگان.

در حال حاضر مقامات دولتی در حال گفتگو با آقای تیمور سمنانی مدیر عامل شرکت کشتی خود را در مورد ارائه دهد. اما او شده است متعجب و متحیر که چرا آن را گرفته تا برای مقامات دولتی را به او پیشنهاد جدی است. او گفت که او هنوز هم امیدوار است مقامات دولتی را راهی برای ادغام تکنولوژی آن را “ابزار قدرتمند” برای کمک به مبارزه با ویروس.

ویلسون پرسید: در مورد این قرارداد و سکسکه گفت: آن را غیر واقعی انتظار همه چیز را به کار کاملا به ویژه در میان همیشه در حال تغییر همه گیر.

“بخش خصوصی تلاش می کند همه چیز تمام وقت به رفع مشکلات,” او گفت:. “تفاوت در این است که شما خرد پا خود را است, آن را در نهایت در اخبار. ما انتظار داریم دولت به طور کامل در همه چیز را هنگامی که آن را تلاش چیزهای جدید. و این خیلی غیر واقعی انتظار است. ما در حال رفتن به سعی کنید چیزهای جدید و برخی کار می کنند و برخی نه.”

قرارداد مطرح کرده اند سوال در مورد تصمیم گیری اتفاق می افتد در داخل فرماندار دفتر مدیریت و بودجه است. پادشاه گفت او نگران شده است وجود دارد بیش از حد “defensiveness” و نه به اندازه کافی شفافیت و پاسخگویی از این قرارداد به عنوان آنها همچنان به طلبه عمومی و رسانه ها.

“تا زمانی که مردم اقدام با حسن نیت و به عنوان طولانی به عنوان آنها پاسخ منطقی به خوبی این واقعیت مبتنی بر اطلاعات و توصیه های پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای, من آنها را قطع برخی از کساد” پادشاه گفت:. “اما ما نیاز به شفافیت بنابراین هر کس دسترسی به اطلاعات است که اجازه می دهد تا هر کس برای ارزیابی چگونه آنها انجام شده است. تنها با داشتن شفافیت کامل و افشای آیا ما در یک موقعیت خوب … نگاه چه کار کرده و چه کار نمی کند.”

خواسته در مورد جزئیات بیشتر به زنجیره فرماندهی در هیدروکسی کلروکین تصمیم گیری — و همچنین هیچ پیشنهاد قرارداد — فرماندار دفتر مدیریت و بودجه یک ایمیل به در گفت: “این تصمیم گیری ساخته شده بودند و به کارگردانی طریق چند آژانس تلاش از جمله یوتا وزارت بهداشت, دفتر فرماندار, گروه خدمات فناوری و استانداری دفتر مدیریت و بودجه است.

“این اولین بار است که همه گیر دولت اتحاد مبارزه در تاریخ اخیر و ما گاهی اوقات یادگیری به عنوان ما است.”

دولت حسابرس جان Dougall است که در میان یک ایالت حسابرسی از دولت پاسخ تا کنون به COVID-19 به معنای ارزیابی همه چیز را از جدول زمانی از دولت پاسخ کلی و همچنین به عنوان مسائل از جمله هیدروکسی کلروکین هیچ پیشنهاد قرارداد و میلیون ها صرف اضطراری خرید.

COVID-19 testing is performed at Intermountain Healthcare’s Taylorsville Clinic in Taylorsville on Friday, July 17, 2020.
COVID-19 تست انجام شده در Intermountain Healthcare را Taylorsville درمانگاه در Taylorsville در جمعه 17 جولای سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri