آناند Giridharadas در ساندرز’ پیروزی در نوادا: ‘بیدار لحظه برای قدرت آمریکا ایجاد’

در ظاهر در MSNBC صبح روز یکشنبه تنها چند ساعت پس از آن. برنی ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری حزبی نویسنده و مفسر سیاسی آناند Giridharadas گفت: سناتور پیروزی می تواند نشان دهنده سپیده دم “یک دوره جدید در زندگی آمریکایی” و به نام استقرار نیروهای—از جمله MSNBC—برای واکنش مانند “خارج از لمس اشراف در مرگ یک اشراف.”

“شما کسی صحبت کردن در مورد در راه ما شنیده نمی, واقعی عمیق تر دموکراسی محبوب جنبش برابری انسان در راه و سیاست در سنت دکتر شاه—و برنده انتخابات است.”
—آناند Giridharadas

“شب گذشته یک پیروزی تاریخی است که من فکر می کنم بسیاری از ما هنوز در تلاش برای درک” گفت: Giridharadas. “چیزی است که اتفاق می افتد در امریکا در حال حاضر که در واقع مناسب نیست ما مدل های ذهنی. قطعا آن را متناسب نیست مدل های ذهنی بسیاری از مردم در تلویزیون.”

MSNBC‘s نیکول والاس بستری آنجا شنبه شب lamenting است که او “هیچ ایده چه چیزی رای دهندگان فکر می کنم در مورد هر چیزی دیگر” زیر ساندرز’ قریب به اتفاق حزبی پیروزی طراحی شده توسط بسیج متنوع ائتلاف از رای دهندگان در سراسر نوادا است. دانشگاه UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار برآورد صبح روز یکشنبه با حدود 60 درصد از حوزه رسما گزارش که ساندرز برنده بیش از 70 درصد از رای لاتین در نوادا حزبی.

“شما کسی صحبت کردن در مورد در راه ما شنیده نمی, واقعی عمیق تر دموکراسی محبوب جنبش برابری انسان در راه و سیاست در سنت دکتر شاه—و برنده انتخابات” Giridharadas گفت: از Sanders. “من فکر می کنم این یک بیدار تا لحظه برای قدرت آمریکا تأسیس از مایکل بلومبرگ به کسانی که از ما در رسانه ها به حزب دموکرات برای اهدا به مدیران اجرائی.”

Giridharadas تاکید کرد که ساندرز’ برنده نیز یک بیدارباش برای MSNBCکه مجریان و همکاران زیادی را صرف از شنبه شب ذوب پایین به صورت زنده از تلویزیون بیش از چشم انداز سناتور ورمونت برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“من فکر می کنم در مورد این شبکه است که من دوست دارم… و من فکر می کنم ما باید به درون نگاه کنید همچنین گفت:” Giridharadas. “چرا یک لابی برای بارگذاری و مارک زوکربرگ در هوا بسیاری از شب توضیح یک انقلاب سیاسی به ما ؟ چرا کریس ماتیوز در این هوا صحبت کردن در مورد پیروزی برنی ساندرز که تا به حال قوم و خویش به قتل در هولوکاست و analogizing آن را به نازی فتح فرانسه؟”

در موضوع ایسنا—بازدید شده توسط بسیاری از استقرار ارقام به عنوان تنها نامزد حزب دموکرات با قابلیت توقف ساندرز—Giridharadas گفت: “تلاش برای خرید زمان ریاست جمهوری ایالات متحده ممکن است قانونی اما از آن است که فساد در یک مقیاس است که باعث می شود یک اوکراین معامله نگاه در واقع کاملا بی اهمیت.”

“ما در حال زندگی در یک حکومت توانگران,” Giridharadas اضافه شده است. “شما هر دو می دانیم که یا شما نمی. و اگر شما تشخیص دهد که شما فکر می کنم ما نیاز به plutocrats کمتر قدرتمند—همه آنها کمتر قدرتمند. اگر شما می خواهید عدالت را شکوفا در امریکا میخوای باید به کسانی که مردم کمتر قدرتمند. و من باور نمی کنم آنها در حال رفتن به رهبران تغییر که جابجا آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de