“و مردم در خانه مانده’: داستان پشت که ویروسی شعر

سالت لیک سیتی — آن زمان زن سبک و جلف o’meara حدود 20 دقیقه برای نوشتن یک روح شرح و جهان ماندن در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

آن زمان روز برای او کلمات را به تبدیل شدن به یک جهانی احساس نسبت به شخص دیگری است.

برای اولین بار به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و سپس به عنوان خوانده شده توسط دیپاک چوپرا و ذکر شده در اپرا وینفری مجله شعر آغاز می شود با خط “و مردم باقی ماند.”

آن می رود به تصور مردم با استفاده از self-جداسازی برای خواندن بقیه دعا, مدیتیشن, رقص و هنر و به ظهور احیا و شفا. این کار منتشر خواهد شد به عنوان یک کتاب کودکان این سقوط و کلمات “در زمان بیماری همه گیر” شده اند مجموعه ای به موسیقی و مورد استفاده در ویدئو تالیفات توسط مردم در سراسر جهان است.

O’meara بازنشسته روحانی و معلم سابق که با همسرش زندگی می کند و پنج سگ در نزدیکی مدیسون ویسکانسین گفت: او تشکیل این آیه به عنوان یک راه مقابله با استرس از این بیماری همه گیر.

آن تن معنوی بود و به غور و تعمق زیادی مانند مقالات او شده است نوشتن در وبلاگ شخصی خود از سال 2011 است. بنابراین او شگفت زده شد زمانی که سردرگمی بیش از آن نویسندگی تبدیل کلمات او به چیزی از یک شهری اسطوره منجر به Snopes.com ورود تایید که او آن را نوشته است و نه دیگر نویسنده در یک قرن.

O’meara صحبت با Deseret News در مورد الهام بخش او برای قطعه و چگونه خود جدا اتحادش را تغییر او را شخصا. گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

Deseret News: شما شده است وبلاگ نویسی را از سال 2011 است. این قطعه های مورد علاقه خود را?

زن سبک و جلف o’meara: آه ، (می خندد.) آن را قدرتمند ترین, من حدس می زنم در جهان است. این فقط چیزی است که من احساس شد و نوشت و ارسال شده on Facebook. من واقعا نمی آن را در نظر یک شعر ، این فقط یک قطعه که من احساس. آن را ترک نمی کند من شگفت زده شده است.

DN: آیا پاسخ حداقل شما را شگفت زده?

KO: من نمی اعتبار برای این. من می دانم که قدرت بیشتری از من کشف و ضبط کلمات من, روح, لحظه ای و قرار دادن آن وجود دارد. من واقعا نمی اعتبار دیگر از آن من متاثر بود و من آن را نوشت و من آن نوشته شده. من جرارد مانلی هاپکینز یا دیلن توماس یا T. S. Eliot یا مری الیور. من فقط آن نوشته شده و آن رفت.

DN: نوعی مردم شروع کرد و گفت که این شعر نوشته شده بود در سال 1869 توسط یک زن به نام کاتلین O’Mara. آنچه در آن مانند برای دیدن کلمات خود را منسوب به شخص دیگری ؟

KO: نوع عجیب و غریب. حتی روزنامه های محلی منتشر و آن را به عنوان شخص دیگری در یک همزمان ستون. و یک بعد از ظهر یکشنبه ما در تلویزیون برای گرفتن اخبار و یکی از رسانههای در MSNBC آن را بخوانید و گفت که از این بیماری همه گیر در سال 1890 و من گفت: من تسلیم. آیا روزنامه نگاران تحقیق هر چیزی دیگر؟’

اما نیز وجود دارد تعادل که باعث خنده من و دوستان که من می دانم و بسیاری از مردم که می دانند که این می تواند تنها از من آمده است. این نوع از چیزی که من گفته ام و نوشته شده است برای همیشه لطفا برای. که تمام است که واقعا مهم است و این واقعیت که صدها نفر از مردم نوشته اند و در آن گفت: ارائه آنها را به آرامش و صلح.

DN: شما نوشت که مردم آموخته ‘راه های جدید بودن’ با ماندن در خانه. چگونه در این زمان شما تغییر داده است ؟

KO: آن من مجبور به وفادار به شیوه های که من را پرورش, به جای فقط صحبت کردن در مورد آنها. من صحبت کردن با یک بازی خوب در مورد مراقبه زمانی که من ارائه جهت معنوی اما به واقع زمان را و آن را دو بار در روز است چیزی است که من به تبدیل شدن به بیشتر وفادار به اعتقاد من تسلیم چیزهایی که من انتظار آن خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net