اندرو کومو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشست ‘سازنده’ وزیر امنیت داخلی می گوید

Feb. 13 (UPI) — وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه جلسه ای با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در مورد تسریع ورود برنامه های “تولیدی” اما اعلام کرد هیچ راه حلی برای بن بست.

این سه رهبر ملاقات در دفتر بیضی را به تلاش برای رسیدن به یک توافق در فدرال دسترسی به مهاجران سوابق رانندگی.

نیویورک مسدود شده دولت ایالات متحده از داشتن دسترسی در زیر نور سبز قانون در ماه دسامبر. قانون اجازه می دهد تا مهاجران به دنبال مجوز را حتی اگر آنها در این کشور غیر قانونی است. مانع از آن ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی از دسترسی به داده های خود را از نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور بدون احضاریه و یا به دستور دادگاه.

در اقدامی تلافی جویانه دولت آمریکا قطع نیویورک ساکنان از برنامه های فدرال اجازه می دهد آنها را به استفاده از تسریع خطوط برای عبور از مرز و یا عبور امنیت فرودگاه. چنین برنامه هایی کمک برای مثال ساکنان که اغلب سفر بین نیویورک و کانادا برای اهداف کسب و کار.

کومو سفر به واشنگتن برای بحث در مورد راه حل به بن بست پنج شنبه.

“رابطه بین ایالت نیویورک و دولت فدرال بسیار مهم است اما ساخته شده است دشوار است توسط یک جانبه اقدامات جدید وزارت امور خارجه در خصوص های امنیت اطلاعات با DHS,” گرگ گفت. “نیویورک تنها دولت است که محدود CBP دسترسی به داده های خود را در سراسر هیئت مدیره — برای اجرای قانون گمرک و تجارت, سفر تسهیل اهداف است. با وجود آن ما خواهد شد ادامه بحث و گفتگو با ایالت نیویورک برای پیدا کردن یک راه حل دو جانبه دلنوازی.”

گرگ را اعلام نکرد هر گونه راه حل به اختلاف نظر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد جلسه قبل از کومو ورود.

“من از دیدن فرماندار کومو امروز در کاخ سفید است. او باید درک کند که امنیت ملی به مراتب بیش از سیاست است. نیویورک باید توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار شروع به تمیز کردن خود و کاهش مالیات است. ایجاد روابط اما نمی آورد که Fredo!”

این معلوم نیست چه دعاوی و آزار و تهمت است اشاره به چند ایالت نیویورک در حال حاضر تعدادی از اقدامات قانونی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله یک بررسی پرونده های مالی خود را و اظهارنامه مالیاتی.

تشکر. Val Demings D-Fla., متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای باج خواهی نیویورک به او آنچه او می خواهد در صدای جیر جیر.

“او برگزاری ایالت نیویورک گروگان سعی کنید برای جلوگیری از تحقیقات خود را قبل از مالیات تقلب” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر