اندرو هینی برای شروع روز افتتاحیه برای فرشتگان در مقابل هوستون آستروس

تمپه Ariz. — اندرو هینی نخستین پیروزی است که به سادگی ساخت از طریق چهار هفته از بهار آموزش بدون درد آرنج است که به گل نشسته او هر یک از دو سال گذشته در این نقطه است.

پاداش بود که نام فرشتگان استارت برای روز افتتاحیه برای اولین بار هینی حرفه ای در هر سطح از حرفه ای بیس بال.

“این یک افتخار” هینی گفت: پس از گرفتن اخبار از مدیر جو Maddon در صبح روز یکشنبه. “آن را سرد. من کار واقعا سخت به خودم را در آن موقعیت و آن را بسیار سرد است.”

Maddon گفت که او در نظر گرفته دیلن باندی و خولیو تهران برای nod در دریا. 26 بازکن در هوستون اما او در نهایت حل و فصل هینی در بخشی به دلیل تاریخ خود را با فرشتگان است. هینی بوده است بخشی از سازمان از دسامبر 2014 در حالی که باندی و تهران هر دو جدید.

“من فکر می کنم اندرو به دست آورده حق بودن یک فرشته تا زمانی که او” Maddon گفت. “من فکر کردم آن چیزی که حق انجام این سال است. به علاوه او بسیار توانا است.”

هینی, 28, نشان داده, چشمک می زند, از جلو خط شروع شده است اما قطع صدمات و دوره از تناقض.

“او می خواهد پسر که بچه های دیگر نگاه” Maddon گفت. “او می خواهد که. اخلاق کار خود را که خوب است. مسائل خود را که خوب است. و او را در آن سن و سال در حال حاضر که در آن من فکر می کنم او آماده است به شکوفه.”

بهترین های طولانی مدت بودند در سال 2015 زمانی که او تا به حال یک 3.49 دوران بیش از 18 شروع می شود پس از ارتقا به این رشته در ماه ژوئن. در 2018, هینی از دست رفته اولین هفته از فصل با آرنج موضوع اما پس از آن او نوشته شده 4.15 دوران بیش از 30 شروع می شود و 180 نوبت. او تا به حال یک 3.66 عصر 18 شروع می شود به این فصل اما او تلاش کمی در پایان شاید ناشی از خستگی در پایان اولین فصل کامل پس از تامی جان عمل جراحی است.

“من می دانم که چگونه من می تواند زمانی که من بیرون بروید و زمین را برای یک مدت طولانی کشش” هینی گفت. “من ثابت شده است که من می دانم که چگونه من می تواند زمانی که من در امتداد طولانی که در آن من هستم سالم و قادر به گرفتن توپ در هر پنج یا شش روز. من قطعا باید تمام اعتماد به نفس در جهان خودم هستم.”

هینی گفت: او معتقد است که او در حل مسئله از بهار آموزش آرنج مسائل با تغییر خود offseason معمول است. او را به عنوان بسیاری از یک استراحت از پرتاب در زمستان به عنوان او در گذشته است.

هینی را شروع خواهد کمی تمرکز فوق العاده در سراسر بیس بال جهان به خاطر او خواهد بود اولین پارچ به صورت Houston Astros پس از آنها جریمه به صورت غیر قانونی و سرقت علائم در سال 2017 و 2018.

اگرچه گسترده فرض که Astros hitters ممکن است برخورد با زمین بیشتر در اقدامی تلافی جویانه برای جرائم Maddon گفت: او خود را بگویید کوزه به آن بازی مستقیم.

هینی گفت: به همان اندازه در روز یکشنبه.

“من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و زمین بازی را به نفع خود” هینی گفت. “من فکر نمی کنم عمدا قرار دادن بچه ها در راه درست برای رفتن در مورد برنده شدن در یک بازی. اما من فراموش زمین در داخل و من نمی شود ترس به انجام آن است. است که قدرت بازی من. من امیدوارم که روایت نمی کند و تحت الشعاع قرار دادن بازی و چه تیم ما در حال تلاش برای به انجام رساندن این سال است.”

پس از هینی آثار اولین بازی که مشخص نیست چگونه Maddon را ترتیب بقیه چرخش است. باندی و تهران خواهد بود بخشی از آن است. فرشتگان نیز نیاز به دو غذای دیگر از یک گروه از جمله مت Andriese جیمی Barria دیلون پیترز پاتریک Sandoval و خوزه سوارز.

گریفین کنسرو شروع خواهد شد در فصل مجروح لیست و فلیکس پنا نیز ممکن است از دست ندهید برای اولین بار یا دو هفته. Shohei Ohtani در حال رفتن به شروع به تبادل تا اواسط ماه مه به این دلیل که فرشتگان در حال محدود کردن خود نوبت در فصل اول خود را پس از تبادل تامی جان عمل جراحی است.

همچنین

Ty Buttrey گفت که او تا به حال هیچ مشکلی در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین جلسه در روز شنبه و او برنامه ریزی شده خود را به لیگ کاکتوس اولین بازی در روز سه شنبه. Buttrey که کنار چون از بین دنده ای فشار گفت که او انتظار دارد به زمین را در شش یا هفت نمایشگاه بازی کافی است که به آماده شدن برای فصل. …

جالب خوزه Briceño خارج شده و با درد شانه, اما او پرتاب برای چند روز گذشته. …

جاستین اندرسون است که با تیره و تار بین دنده ای, عضلانی, بهبود است اما هنوز هم وجود دارد هیچ بازه زمانی برای او به از سرگیری پرتاب. …

مایکل ارموسییو ٬ سونورا به عمل بازگشت پس از اینکه برای چند روز با درد مفصل ران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im