فرشتگان’ Albert Pujols حرکت خوبی در اوایل اردوگاه پس از ناتوانی-رایگان زمستان

تمپه Ariz. >> چند روز به تماشای تمرینات جو Maddon شده است تحت تاثیر قرار چگونه Albert Pujols به نظر می رسد.

“او در حال حرکت در اطراف واقعا خوب” Maddon گفت. “او نگاه خوب به من ، من می خواهم به او را نگه دارید که راه. ما بحث خواهیم کرد به عنوان فصل پیشرفت می کند. من نمی دانم آنچه که او مانند سال گذشته اما او مثل او در شکل بسیار خوبی برای من است.”

Pujols, 40, در حال حاضر در 16 ماه بدون هر نوع عمل جراحی است. پس از عملیات پس از سال 2012 تا سال 2015 و 2016 فصل و سه عملیات در سپتامبر 2018 او توانسته است به سادگی تمرکز بر روی مطبوع به جای rehabbing.

فصل گذشته Pujols بود در واقع فقط در مورد تنها فرشتگان بازیکن که از طریق تمام فصل سالم است. او با بازی 131 بازی از جمله 98 در پایه اول و او ضربه .244 با 23 homers و .734 OPS.

اگر چه Pujols است که هنوز هم به خوبی انجام زیر کار خود را به طور متوسط و قطعا کمتر از آن چه انتظار می رود برای حدود $30 میلیون سال او را با این وجود خود را بهبود عملیات دو سال در یک ردیف.

“پس از عمل جراحی من در یک جای خوب می شود قادر به آموزش و خودم را آماده برای فصل گفت:” Pujols که قرارداد اجرا می شود از طریق 2021. “این خوب نیست که به ناتوانی و یا نگرانی در مورد هر گونه آسیب های دیگر. من احساس می کنم قوی و خوب که به بهار آموزش.”

Maddon گفت: او را با Pujols به طور منظم به مطمئن شوید که او می شود به اندازه کافی استراحت تا حدودی مولد. او همچنین گفت: او فراتر از ارزش خود اعداد.

“نمونه ای از آلبرت: او کار خود را به طور خاص و زیبایی, آیا آن را خارج وجود دارد در دفاع و یا در قفس” Maddon گفت. “او خیلی متعهد به هنر و صنعت خود را. ارزش واقعی برای من است تا آنجا که هر چیز. بچه ها می خواهم که – من هنوز هم فکر می کنم او برای بازی در سطح بسیار بالا در این سال — اما چگونه Albert Pujols رفتن در مورد کسب و کار خود را? اگر من یک مرد جوان در آینده و من به تماشای که روزانه? که برای من واقعا بزرگترین ارزش است که هر کسی می تواند دریافت خواهید کرد.”

شروع با دو

فرشتگان خود را باز کاکتوس لیگ برنامه با تقسیم تیم ملی در روز شنبه رو به Kansas City Royals در خانه و شیکاگو وایت ساکس در جاده ها است. از آنجا که یک عدد عجیب و غریب از تیم در آریزونا هر روز حداقل یک تیم نیاز به یک تقسیم تیم ملی و یا خاموش می شود.

“تقسیم جوخه های شما را به انجام چیزهایی که شما نمی خواهید برای انجام این کار به سرعت در درجه اول بازی بچه ها بیشتر نوبت از شما می خواهم به بازی آنها را از سمت راست شوت” Maddon گفت. “این ارائه برخی از چالش است.”

Maddon گفت که هیچ یک از “اول” بازیکنان خواهد شد بازی در تمام در اولین روز. فرشتگان خواهد بود با استفاده از مسکن به زمین برای اولین بار زن و شوهر بازی.

انداختن میآید

فرشتگان مشغول به کار در ابتلا به popups در طول روز پنجشنبه دریل و آنها نیز در کار انداختن آنها.

Maddon گفت که او را برداشت تا با یک عنصر است که براد Ausmus ساخته شده یک نقطه تاکید در سال گذشته است. با کمتر از دو استراحتی یک دونده سریع در یک و آهسته دونده در بشقاب فرشتگان خواهد اجازه دهید پرهای رها کردن به منظور رسیدن به یک نیروی در دوم جایگزینی سریع دونده با سرعت در یک.

فرشتگان آن را بیش از هر تیم دیگری در این رشته در سال گذشته است.

“ما در حال حاضر صحبت در مورد این که” Maddon گفت: پنج شنبه. “که واقعا بخشی از یک بازیکن بیس بال IQ قادر به تصمیم گیری را که به سرعت… شما باید قادر به پردازش آن در حال حاضر. که ممکن است صدای آسان, اما آن را گاهی اوقات.”

همچنین

مسکن Ty Buttrey بازی گرفتن در فاصله 90 فوت در روز پنج شنبه اولین بار که او می خواهم پرتاب از او کنار با تیره مایل است. “من احساس خوب” Buttrey گفت. “بدون درد است. هیچ چیز.” Buttrey است که هنوز هم انتظار می رود به آماده شدن برای روز افتتاحیه…

آنتونی رندن چپ این تیم برای تولد او فرزند دوم. او انتظار می رود به بازگشت در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>